Сумісність Жінка Рак Чоловік Рак в Любові

сім’я є прикладом для багатьох, їх взаємна любов, мир і злагоду, їх відносини досконалі для інших людей. Гороскоп свідчить, що Чоловік Рак, як і жінка Рак бачать у створенні сім’ї лише опору, підтримку, вони як «непотоплюваний корабель», з гідністю витримують випробування долі. Цій парі не вистачає живої енергії, в їхньому життя багато правил, заборон, категоричності поглядів, їх думки часто збігаються, але іноді їм хочеться, щось порушити, проте часто це так і залишається у планах.

Чоловік-Рак завжди в супроводі своєї супутниці, йому не комфортно наодинці, він прагнути до товариства з близькими і рідними людьми. Короткі розставання приводять в зневіру і пригнічений настрій. Чоловік-Рак постійно потребує опіки, оптимістичних словах і підтримки коханої. Жінка Рак якраз та особа, якій треба вихлюпувати лавину ніжності, проявляти материнські інстинкти, їй це не набридає і не стомлює.

Інтимні біоритми, чуттєва пристрасть розкриває їх з більш активної сторони. У своєму сімейному житті пара розкута, романтична, ніжна і трепетна. В інтимних відносинах для них важливі слова, відвертість, повна гармонія і розуміння, тоді обидва щасливі. Тут виявляється їхня істинна сумісність.

Чоловік Рак проявляє свою господарність, цінує фінансову стійкість, прагнути до грошових накопичень, не сприймає брати в борг або вплутуватися в кредит. Жінка-Рак для свого чоловіка завжди розумниця і красуня, благополучна жінка. Надійний супутник, вірний соратник. Вона вміє планувати сімейний бюджет, не марнотрат, всі боргові фінансові зобов’язання вважає утопією. Здатна направити чоловіка на досягнення кар’єрного росту, іноді вони стають високопоставленими чиновниками, впливовими людьми, а вдома справжні «підкаблучники», в хорошому сенсі.

В союзі, пару може засмутити взаємна апатичність, властивість буквально заражати партнера поганим настроєм, дратівливістю. Як правило, чуйний і тверезий розум швидко повертає їх у звичне русло. Бездоганність жінки Раку може давати збої, вона, як і всі жінки, здатна проявляти жіночі капризи, бути в деяких випадках не керованою. Слабка жінка таким чином протестує, їй хочеться бачити в чоловікові лідера, сміливця, ватажка зграї, більше патріархальності.

Не важливо, коли і в якому віці зустрінуться чоловік і жінка-Рак, швидше за все шлюб буде стабільним, вдалим, щасливим. В їх домі панує комфорт, затишок, справжня сімейна ідилія.

По сумісності жінки-Раку і чоловіка-Рака — це не такий хороший союз, як може здатися спочатку. Два Раку добре розуміють один одного, але їх обопільне впертість і образливість псують їм життя. Між двома Раками тривалі стосунки можливі тільки якщо вони обидва будуть досить успішні: забезпечені, мають надійних друзів і гарну професію. В іншому випадку вони припинять своє спілкування зі взаємними докорами та образами.

Загальний знаменник сумісності Рак-Рак — явне переважання почуттів, постійні зміни настроїв, підпорядкування ритмам місячних фаз. Життя у них більш-менш стерпна, поки коливання настроїв не збігаються. Тоді одного з партнерів треба вийти на прогулянку «провітрюватися», хоча б на кілька годин. Вони категорично повинні уникати сплесків емоцій, і скандалів, і сліз.

Слід зазначити, що жінки-Раки, по-житейськи більш тямущі, ніж Раки-чоловіки. Вони, незважаючи на досить сильне честолюбство, вічно метушаться, кудись прямують, але при цьому досить безпорадні. Протягом усього життя — це великі діти, яким завжди і постійно, скрізь і всюди потрібна няня — допомога з боку, особливо з боку коханої, близької людини.

Коли чоловік-Рак і жінка-Рак тільки зустрічаються, у них відразу налагоджується дивовижне взаєморозуміння з будь-яких питань – від того, де відпочивати і як витрачати гроші, філософських і світоглядних принципів. В цьому союзі партнери нерідко знаходять свою другу половинку. Практичним і мрійливим Ракам так комфортно і зручно в товаристві одне одного, що всілякі дружні вечірки і виходи в світ поступово можуть залишитися для них в минулому: традиційним розваг вони зазвичай воліють затишок сімейного вогнища.

У них так багато спільних інтересів, особливо пов’язаних з будинком і сім’єю, що, навіть проживши ціле життя пліч-о-пліч, вони можуть так і не скучити один з одним. Інше питання, що настільки повна самодостатність деколи приводить їх до певної ізоляції: у задоволених життям Раків просто немає стимулів до спілкування з друзями і рідними. Звичайно, якщо в будинку є «гармонія і любов, всі інші проблеми не так вже й важливі, однак Ракам все ж можна порадити урізноманітнити своє життя (у тому числі і сексуальну), щоб їхній шлюб не перетворився в звичку.

В ідеальній парі чоловік-Рак стає годувальником, а жінка-Рак забезпечує йому затишок і комфорт. При такому положенні і чоловік і жінка Раки розвивають свої природні енергії. Жінка-Рак стає справжньою жінкою, а чоловік-Рак сильним і сміливим. Для нього в цей союз особливо сприятливий, тому що з іншої більш владною жінкою, він міг би стати домосідом, а про свою Ракине він відповідально дбає.

В сім’ї чоловіка-Рак і жінки-Рак зазвичай багато дітей. Обидва стає дуже дбайливі і хорошими батьками, незважаючи на те, що самі постійно потребують ласки і турботи. У пари чоловік-Рак і жінка-Рак рідко бувають конфлікти. Вони чудово розуміють і відчувають одне одного. Але, все ж бувають ситуації, коли вони можуть посваритися. Крім астрологічних характеристик, на кожну людину впливає виховання спосіб життя його батьків. Основна проблема сумісності знаків Рак-Рак в тому, що посварившись, ці партнери, на відміну від інших пар, не вміють миритися.

Часто їх сварки закінчуються розривом відносин. Це пов’язано, в першу чергу, з тим, що вони обидва не вміють прощати, дуже злопам’ятні і образливі. І якщо з’явилися якісь розбіжності, то не поступиться. Вони будуть мовчати, ображатися і як наслідок цього між ними дуже швидко виросте стіна. Причому, образа може стосуватися і справ відбувалися давно, коли Раки ще не були навіть знайомі, так як вони живуть не тільки сьогоденням, а й минулим.

Також в цьому союзі нерідко виникає нудьга. Правда, самі Раки кажуть, і навіть стверджують, що краще вже нудьга, ніж тертя, суперечки і сварки, скандали і конфронтація, хвилювання і тривоги, сльози і розлад. Напевно, вони і мають рацію. З нудьгою-то завжди можна боротися і є чим боротися. А найкращі ліки від неї — фізична праця або інтелектуальний, або які-небудь заняття, захоплення, хобі.

За гороскопом сумісності Рак-Рак — для того, щоб у сім’ї Раків була гармонія, кому з двох потрібно навчитися поступатися. Логічніше і легше це буде зробити жінці-Рак. Таким чином, вона ще більше посилить свої жіночі якості, а чоловікові-Раку впертість не завадить, адже в його обов’язки входить уміння захищати і оберігати свою сім’ю.

Тому, для гармонізації відносин, жінки-Раку першої варто йти на примирення, бути м’якше і уступчивей. Буде чудово, якщо з часом пара зможе домовитися, в яких сферах життя чий голос буде вирішальним і не буде оскаржуватися. Це значно зменшить число приводів для сварок.

Варто звернути увагу на те, що жінка-Рак повинна бути більше зацікавлена в гармонізації сімейних відносин. По-перше, тому що будувати стосунки в сім’ї, це суто жіноча роль, а по-друге жінка-Рак більше страждає від сварок з чоловіком. Для чоловіка-Рака цілком допустимо знайти «втіха» на стороні, і скинути емоційну напругу, а жінка залишиться один на один зі своєю образою. А вже як їй буде боляче, якщо випадково відкриється зрада партнера!

Також, незважаючи на те, що Раки домосіди, їм теж не поміщає час від часу здригнутися, отримати нові враження. Запас енергії добре поповнюється короткочасними поїздками і недалекими подорожами, а то й просто культурними підприємствами або спортивними розвагами. І будьте впевнені — краще за них ніщо так не омолоджує і не різноманітить спільну шлюбну і подружнє життя.


Залишити відгук