Сумісність Жінка Рак Чоловік Овен в Любові

Жінка-Рак зовні тендітна і витончена натура, безумовно, чоловік-Овен зверне на неї увагу. Бездоганність манер, бездоганна культура спілкування, жіночність, магічно притягує чоловіка-Овна. Характер жінки-Рак хитрий, і в теж час м’який, від природи вона театральна актриса здатна розігрувати справжні сцени, володіє величезним запасом життєвого потенціалу, міцна сила волі, «сталева хватка», отримує бажане, незважаючи ні на що.

Прекрасний стратег, вміє вибудовувати логічний ланцюжок. Найдивовижніше, що з першого погляду, ніколи не скажеш, що перед вами справжній «боєць». Чоловік-Овен, абсолютний чоловік, йому властива войовничість, мужність, нестримність у вчинках. Вміє красиво доглядати за жінкою, знає тонкощі жіночих хитрощів, вміє маневрувати емоціями, досягає взаємності. Сумісність чоловіка-Овна і жінки — Раку досить висока, хоч і часом йому доводиться досить понервувати-за чуттєвої природи своєї подруги. У побуті вони проблем не створюють, на дрібниці не звертають уваги.

До питання виховання дітей ставляться по-різному. Іноді непоступливість Овна, і твердість жінки-Рак, що здатні зруйнувати стосунки на цьому грунті. Все може перейти на взаємні образи та докори, забувши початкову тему спору. Жінка-Рак намагається досягти досконалості у вихованні і розвитку дітей, невгамовний контроль, надмірна опіка, без права на вибір-або якусь свободу. Чоловік-Овен намагається звільнити дітей з контролю матері, не обмежує свободу. При цьому Овен здатний люто відстоювати свою лінію виховання, з-за чого частенько виходять сварки.

Чоловік-Овен любить, коли до нього виявляють підвищену увагу, хвалять за хороші вчинки і просто так. Він повинен себе почувати королем у колі своєї сім’ї, що кожне його слово «закон». Від відчуття чільної ролі, він знаходить крила, і відчуває себе щасливим. У моменти меланхолії і апатії, він шукає підтримки свого партнера, жінка-Рак може вивести його з нудьги, підбадьорити свого чоловіка-Овна.

Жінка-Рак в поганому настрої, може проплакати день безперервно, сумні очі, сумовитість, може навіть трохи налякати чоловіка-Овна, але з часом він зрозуміє, що її треба просто пожаліти, обійняти, і вислухати. Разом пара проходить всі життєві ситуації і проблеми, успішно долаючи, чим довше їхні стосунки, тим вони міцніші. Пройшовши життєвий шлях, разом, вони з вдячністю ставляться один до одного, вважаючи своє життя щасливим.

По сумісності жінки-Раку й Овна-чоловіки — цей союз нечасто зустрічається, так як партнери живуть практично в паралельних світах. Самовпевнений Овен не визнає ніяких рамок, а обережна жінка-Рак, навпаки, будує своє життя за чітким законам.

З іншого боку, у спільному житті така несхожість має свої плюси: амбітний Овен спокійно займається роботою і кар’єрою, у той час як його прекрасна половина зайнята будинком і сім’єю. Правда, іноді Овен занадто тисне на Раку, чого вона може ображатися і замикатися в собі.

Між Раком і Овном завжди існує сильне сексуальне тяжіння, однак тривалий союз досить проблематичний. Чоловік-Овен притягує Жінку-Раку своєю енергією і силою, проте надлишок цієї ж самої сили може викликати внутрішній протест і відторгнення: партнерка і жити з ним не може, і без нього. В цьому союзі багато залежить від характеру Овна.

Жінка-Рак, як правило, не потребує великих пристрасті, хоча і мимоволі викликає їх у своїх партнерів. Їй потрібна і необхідна гармонія почуттів, гармонія спілкування. Вона дуже любить свою домівку. Як хліб насущний, їй потрібні і необхідні моменти усамітнення і замкнутості, моменти для спокійної внутрішньої споглядальності. Але варто Овну вийти з дому, бути відсутніми, як відразу ж з’являється стривоженість, душевний неспокій. І, навпаки, з його приходом жінка-Рак відразу ж оживає, стає веселою і лагідною, ніжною і добродушною, сердечній та щирій.

Жінка-Рак нескінченно захоплюється своїм Овном, цим «вічним вихором», внутрішній світ якого постійно знаходиться в стані збудження і хвилювання, у якого потреба в самовираженні і самоствердженні є тією силою, яка спонукає його до нових і нових подвигів — до нових ідей і планів, дій та ініціативи. Жінка-Рак, хоча і любить спокій, але довго все ж не може залишатися наодинці. Їй потрібна присутність сильного і міцного, розумного і безстрашного партнера, яким і є його Овен.

В парі жінка-Рак – чоловік-Овен завжди буде лідером Овен. В ідеальній парі, подолати всі складнощі, чоловік заробляє гроші, дружина наводить затишок будинку. Жінка-Рак дуже турбується про матеріальному становищі, тому дуже добре, якщо дохід Овна буде досить високий.

В сумісності Раку-Овна, якщо Жінка-Рак зможе бути м’якою, інтуїтивною і буде терпляче витримувати короткочасні спалахи невдоволення Овна – то це будуть ідеальні стосунки. Для чоловіка-Овна ця сім’я буде справжньою фортецею, де він може відпочивати між битвами» в навколишньому світі. Проте, жінки-Раку буде складно підлаштується під темперамент Овна, тому що підсвідомо вона шукає спокою і стабільності.

Якщо таких несхожих людей зв’язала сильна любов, то з часом вони можуть стати гармонійним доповненням один для одного. Через невеликий період після спільного життя чоловік-Овен раптом виявляє, що його обраниця не так ніжна і слабка, як здається на перший погляд. В цій жінці таїться сила, і при необхідності вона може протистояти натиску свого партнера. Це добре, оскільки Овну важливо періодично отримувати подібні потрясіння і бачити поряд з собою рівного партнера. Рак ж спалює свої страхи і комплекси у вогні Овна і заряджається від нього енергією.

Цей шлюбний союз досить проблематичний. Проблема сумісності знаків Зодіаку Раку-Овна в тому, що, незважаючи на існування сильного фізичного тяжіння, у цієї пари досить великі розбіжності у багатьох сферах і галузях життя. Особливо серйозні протиріччя в ідейних установках, переконаннях і світогляді.

У стосунках чоловік-Овен – жінка-Рак часто виникає буря в склянці води, тому що протилежні риси характеру і вдачі не сприяють, не дозволяють увійти в стан «душа в душу». Раки, як правило, завжди і постійно перебувають у вічному полоні своїх власних почуттів, ідуть на повідку свого настрою духу і безперервно мінливих настроїв. Чоловік-Овен для жінки-Рак — це справжнє чистилище душі. Своїм вогнем, темпераментом він вивітрює і виганяє з Раку всі його законсервовані закомплексовані почуття.

Але як тільки Овен починає показувати свої відмінні риси більш яскраво і переконливо, демонструючи свої приховані звички більш чітко, як відразу ж Рак, як равлик, ховається у свою раковину і вся зв’язок з Овном на деякий період часу переривається. Тому, в цьому союзі набагато складніше доводиться жінці. Їй просто необхідно позбутися своїх комплексів і боязкості, навчитися проявляти силу волі і характер, залишаючись при цьому ніжною і тактовною.

Також, в цій парі часто відбуваються сварки через гроші. Ощадлива жінка-Рак не може спокійно спостерігати, як пристойні суми грошей викидаються на вітер широким жестом чоловіка-Овна. Овну подобається жити ефектно, яскраво і насолоджуватися цим моментом, в той час як практична жінка-Рак думає про майбутнє. Не намагайтеся тиснути на Овна, він цього не любить, і може стати ще гірше. Знайдіть компроміс і не кажитесь свого Овна нудною занудою. У цій парі дуже важливо, щоб чоловік добре заробляв: тоді жінка-Рак відчуває себе більш захищеною.

Жінка-Рак дуже турботлива, але у відносинах з Овном, це може виявитися зайвим. Чоловік-Овен волелюбний і надмірна опіка, ласка і турбота може бути сприйнята як бажання прив’язати до себе і обмежити його свободу. Ще одна складність – друзі. Овен не розуміє Ваших друзів, а Вам незатишно серед його компанії. Тут теж доведеться шукати компроміс.

За гороскопів сумісності Раку-Овна — для збереження гармонії їм необхідно знайти якусь спільну справу, хобі. В інших парах це відбувається природним чином, тут же обом доведеться постаратися. Чоловік-Овен і жінка-Рак дуже різні люди і, щоб їх відносини з часом не розірвалися, їм потрібно про щось казати, щось робити разом.

Розбіжності з фінансових питань буде простіше вирішити, якщо обидва будуть заробляти багато, або Овен – дуже багато. Також, жінка-Рак повинна проявляти терпіння і розуміння, якщо чоловік-Овен раптом почне шукати жіночого товариства. Це йому необхідно, щоб переконатися, що він «ще ого-го». Взагалі, цей шлюб не так вже й поганий. Крім любові, вони ще й багато чому вчаться один у одного. Поряд з Овном, жінка-Рак стає більш сміливою і рішучою, а в Овна починають виявлятися такі риси, як мудрість і стриманість.


Залишити відгук