Сумісність Жінка Рак Чоловік Водолій в Любові

Чоловік Водолій і жінка Рак мають райдужні перспективи. Незважаючи на досить різні характери, є багато чого, що їх об’єднує. Вдала сумісність допоможе реалізуватися в сімейних відносинах, знайти себе в професії, відкрити свої таланти або ділову хватку.

Чоловік Водолій людина – одинак, йому важко підпускати людини близько до душі. Йому властива свобода, він не сприймає контроль і обмеження. Бачить своє життя барвистою, святкової, легкою. Не озвучує проблеми, уникає відповідальності і самостійності. Побут і домашні справи для нього нудні і нецікаві. Не прив’язується до людини, легко розлучається, дорожить тільки своїми інтересами і свободою. Привертає чоловік Водолій жінку Раку своєю безпосередністю, гострим почуттям гумору, обіцянками і запевненнями в спроможності і нереальних можливості.

Жінка Рак підозріла, недовірлива, практична натура. Вона стурбована своїм комфортом, матеріальної стабільністю, її хвилюють заможні і авторитетні чоловіки. Не раз чоловік Водолій закине її в меркантильності, дріб’язковості, прискіпливості, на ділі ж їй це необхідно для відчуття впевненості в майбутньому. На тлі фінансових розбіжностей будуть розгорялися неабиякі конфлікти.

Знайшовши точки дотику у фінансових питаннях, парі буде набагато легше ужитися разом і радіти життю. Жінка Рак хоче встановити правила та умови сімейних відносин за своїм, любить ставити ультиматуми. Але навряд чи це допоможе, природне волелюбність Водолія, байдужість до сімейних цінностей не втримають його навіть біля коханої жінки. На щастя, в зрілому віці він схильний змінюватися і можливо сім’я стане для нього головним сенсом життя.

Вираз любові чоловіка Водолія виглядає дещо неприйнятним для жінки. Він готовий дарувати свято, вносити різноманітність у життя, сипати обіцянками і мріяти про світле майбутнє. Він невгамовний романтик, льстец, угодник. Жінка Рак і чоловік Водолій прирікають себе на постійні випробування, перевиховання. Зближує пару інтимна сторона життя, суворі будні трощать зовнішню оболонку відносин. У стосунках завжди є місце сварок і палким примирениям.

Виходу на рівень зразковою і ідеальної родини допоможуть домовленості, самопожертва і лояльність до партнера. Ставити чіткі завдання з тимчасовим фактором для чоловіка Водолія, жінці Раку проявляти участь, підтримку, не скупиться на похвалу, коли партнер докладає зусиль для блага сім’ї або відносин. Поставивши сімейні відносини на визначення стабільності, впевненості один в одному, пара має великі шанси бути щасливими.

По сумісності жінки-Раку і Водолія-чоловіки — це один із складних спілок. Життєві цілі жінки-Раку і чоловіка-Водолія різні. Непередбачуваний волелюбний чоловік-Водолій і обережна жінка-Рак різні як небо і земля, однак, їх тягне один до одного. У них гарна сексуальна сумісність, але в повсякденному житті консервативної жінки-Раку буває складно зрозуміти творчу, суперечливу натуру чоловіка-Водолія. Зазвичай він не готовий забезпечити їй стабільність, до якої, вона, всією душею прагне, і взагалі не налаштований на шлюб. Водолія ж не влаштовує в Раку її розмірений спосіб життя і нездатність розділити з ним його численні захоплення і хобі.

З часом ці протиріччя, як правило, поглиблюються, і союз Раку-Водолія може розпастися, якщо тільки жінка-Рак і чоловік-Водолій не навчаться жити інтересами один одного. Для того щоб вони змогли стати щасливою парою, потрібна велика духовна зрілість обох. Набагато частіше бувають невдалі союзи, де Водолій використовує Раку як обслугу або Рак Водолія – як джерело ресурсів. У цих випадках кожен отримує те, чого хоче, але навряд чи стає від цього щасливішим.

Щасливі пари жінки-Рак і чоловіка-Водолія зустрічаються нечасто. Оточуючим вони здаються незвичайною і оригінальною парою. Навчившись жити разом, не переробляючи один одного, чоловік-Водолій і жінка-Рак знаходять багато користі від свого союзу. Рак, проживаючи поряд з Водолієм, розширює свої горизонти. Завдяки чоловікові-Водолію, життя жінки-Рак стає яскравішим і цікавішим. Водолій – невичерпне джерело нових ідей. Він постійно несе їх у будинок, а жінка-Рак застосовує їх і зберігає. Поруч з жінкою-Рак чоловік-водолій стає справжнім здобувачем грошей, а господарська Рак, вміло ними розпоряджається. У підсумку пара Раку-Водолія в сумісності досягає багато в духовному розвитку, але і не забуває про насущне і матеріальне.

Найчастіше такі пари складаються, коли це люди одного кола, звичок і поглядів, і яких об’єднує щось надособистісне. Це можуть бути спільні великі цілі, наукова робота, або, навпаки, спільна боротьба з бідою. Проблема сумісності знаків Зодіаку Раку-Водолія в тому, що вони люблять абсолютно протилежні речі. Жінки-Раку по-справжньому спокійно і добре тільки у власному будинку. А чоловік-Водолій вічно прагне сходити в гості, любить подорожі і він не визнає жодних кордонів і умовностей. З цих відмінностей у даної пари виникають розбіжності навіть у період зав’язування відносин. Водолій відчуває себе приналежним всьому світу, у нього купа ідей екстравагантного відпочинку, а жінки-Раку так потрібно тепло домашнього вогнища, просто посидіти поруч з коханим чоловіком.

Якщо чоловік-Водолій починає запрошувати друзів у гості (а це обов’язково відбувається), то жінка-Рак починає здаватися, що він руйнує її маленький світ, створений тільки для двох. Вона сприймає це як справжню загрозу усталеному порядку в будинку. Також їй буде неприємно його ігнорування традицій і правил будинку, які існували ще задовго до його появи. До всіх спроб жінки-Раку приручити чоловіка-Водолія до будинку, він відноситься підозріло і звинувачує її в меркантильності і навіть може використовувати як хатню обслугу, маніпулюючи її бажанням бути гарною господинею.

За гороскопів сумісності Раку-Водолія необхідно зауважити, що жінки-Раку не варто «перевиховувати» чоловіка-Водолія. По-перше, це швидше за все не вийде, а по-друге, від цього користі не буде. Використовуйте оригінальність чоловіка-Водолія в побуті і стосунках, це допоможе не застигати на одному місці і прибере нудьгу. А ті, принципово важливі для жінки-Раку речі, варто відстоювати.

Самий кращий варіант, це показати на прикладі, як щось міняється до гіршого для самого Водолія. Наприклад, якщо у жінки-Раку поганий настрій, то зникає і затишок в домі. Це особливо наочно, коли побут організовано з урахуванням інтересів чоловіка-Водолія. Покажіть йому, що саме ці сфери першими «страждають» від безладного і неорганізованого поведінки Водолія. Жінки-Раку не варто збирати образи і чекати, що Водолій сам зрозуміє її почуття. Не мовчіть, говоріть і показуйте на прикладі.


Залишити відгук