Жінка Рак – Характеристика знака Зодіаку

Жінки, що народилися під знаком зодіаку Рак, відрізняються підвищеною чутливістю, романтичністю і сентиментальністю. Вони легко ображаються навіть на найменший косий погляд у їхній бік, не кажучи вже про грубому слові, покинуту в їх адресу. Цей знак зодіаку зумовлює скритність характеру в поєднанні з мінливістю настрою: сльози можуть швидко змінитися сміхом, а агресія – привітністю. Жінки, чий знак зодіаку Рак, також легко передають свій настрій оточуючим людям, що може мати серйозний вплив на мікроклімат у колективі.

Особливістю характеру жінок, знака зодіаку Рак, також є те, що вони мають досить багату фантазію, часто отрывающую їх від реального світу. Це виражається в тому, що чужі слова вони сприймають зовсім в іншому аспекті, що дуже сильно може вплинути на їх настрій, а часом привести до глибокої депресії. Крім того, цей знак зодіаку надає жінкам якийсь ореол загадковості, так що стороннім і малознайомим людям дуже складно зробити висновок про їх морально-етичних якостях. Така характеристика властива переважно тим жінкам, які не визначилися зі своїм партнером, а знаходяться в активному пошуку.

Характерною рисою жінки Раку є те, що вона може зберігати секрети, а також володіє величезним терпінням, якщо це пов’язано з родичами або коханою людиною. Їй вкрай необхідно особистий простір, де вона може усамітнитись сама з собою на деякий час, обдумати ту чи іншу ситуацію, щоб потім прийняти вірне рішення. Більш того, для такої жінки вкрай важливо відчути і пережити емоційно певну критичну ситуацію, щоб потім повернути собі гарний настрій.

Жінка Рак відрізняється привабливою зовнішністю і чудовою фігурою, тому вона користується великою популярністю у представників протилежної статі. Цей знак наділив її чарівним поглядом, який просто приводить чоловіків в стан захвату, повністю притягує до себе. А її скромність і меланхолійність – характеристика загадкового духовного світу, який інтригує і заворожує багатьох чоловіків. Потрібно відзначити, що повністю розкритися знак Раку може лише перед коханою людиною, який може зрозуміти її.

Бажання жінки Раку весь час залишатися елегантною, молодою і красивою підштовхує її до постійного вдосконалення свого зовнішнього вигляду. Вона намагається підбирати такий одяг, яка візуально робила б її молодше. Крім того, вона ретельно стежить за тим, щоб косметика і парфюмерія були в оптимальній пропорції. Володіючи високим інтелектом, така жінка може зберегти себе в ідеальній формі на тривалий час.

Жінка під знаком зодіаку Рак не є завзятою кар’єристкою, оскільки практично ніколи не прагне займати високі посади і стати впливовою персоною. Однак при вдалому збігу обставин, коли їй надається можливість підвищення по службі або поліпшення матеріального стану, вона не пропускає такий момент, оскільки постійно думає про свою сім’ю та її фінансової підтримки. І в таких ситуаціях їй, як правило, вдається досягти певної влади та впливу. В роботі жінка цього знаку виявляє старанність, працьовитість і хороші організаторські здібності. Її цінують в колективі і поважають за цілеспрямованість і добродушність.

Постійно думаючи про важкі дні, які можуть настати в найближчому або віддаленому майбутньому, жінка, що має цей знак зодіаку, зазвичай не ставить перед собою великих і грандіозних завдань, віддаючи перевагу невеликим цілей, досягнення яких приносить їй задоволення. І це в поєднанні з її ощадливістю і вмінням витрачати гроші приносить цілком відчутні плоди. В цілому, характеристика таких жінок як працівниць здебільшого є позитивною, оскільки вони серйозно ставляться до виконання своїх трудових обов’язків.

В романтичних стосунках дівчина або жінка, яка має цей знак зодіаку, віддає перевагу сильного і впевненого в собі партнера, який може її втішити і заспокоїти в скрутну хвилину. Володіючи чутливим тілом, яскраво вираженою еротичністю і привабливістю в сексуальному плані, вона практично без праці може спокусити будь-якого чоловіка, але робить це вкрай рідко. Протягом усього життя її переслідує страх самотності, тому вона болісно переносить ситуації, коли їй доводиться в силу тих чи інших причин розлучатися зі своїм улюбленим людиною. При цьому їй вкрай важко згодом зав’язати з ким-небудь романтичні відносини.

Треба зазначити, що жінка Рак в любові емоції тримає при собі, не висловлюючи свого коханого будь-яких докорів, претензій або невдоволення. Але при цьому вона дуже потребує підтримки свого обранця, його похвал і компліментів, з допомогою яких повертає спокій і впевненість у собі. Крім того, вона не терпить глузування, надмірної критики і зневажливого ставлення до себе, виявляючи тим самим раниму і чутливу натуру.

При знайомствах з представниками протилежної статі, Рак жінка важко йде на зближення, воліючи залишатися неприступною і холодною. У разі короткого знайомства і сталося інтимного контакту, вона в подальшому буде уникати свого партнера, тому представниць цього знака не можна назвати розпущеним жінками. Вони є вірними дружинами і рідко вступають в любовні стосунки на стороні. Їх не можна назвати ревнивими, оскільки вони вміють холоднокровно оцінювати ситуацію та приймати вірні рішення.

У сімейному житті Рак жінка проявляє себе ощадливої і дбайливою господинею, люблячою дружиною і турботливою матір’ю. Вона ідеально веде сімейний бюджет, але завжди пам’ятає про те, що можуть настати скрутні часи, тому завжди відкладає гроші на чорний день. У кулінарії їй практично немає рівних у майстерності, так як готувати вона любить і вміє, намагаючись урізноманітнити асортимент страв для своєї родини.

Обираючи партнера, така жінка орієнтується на його здатність заробляти гроші, оскільки надає даного питання дуже велике значення. Економність її як господині не має нічого спільного з меркантильністю, оскільки до грошей вона звикла ставитися легко, незважаючи на ощадливість. У неї завжди знайдуться гроші на екстрений випадок, що може виявитися дуже важливим в критичній ситуації.

До дітей вона ставиться дуже трепетно, постійно піклується про них і вникає в усі проблеми, з якими вони стикаються. Це часто призводить до сумних наслідків: скуті надмірною любов’ю своєї матері вони дуже довго не створюють власні сім’ї, а часом не роблять цього. Та й самі жінки Раки досить пізно пов’язують себе узами шлюбу, що обумовлено їхньою прив’язаністю до своєї матері.


Залишити відгук