Як Розлучитися з Жінкою Дівою

Як правило, Діви неохоче обривають зв’язок. Але у них є слабке місце. Якщо ви хочете дати «задній хід», то є цілий список рекомендацій. Користуйтеся вульгарною мовою. Рідко мийтеся. Брудно одягайтеся. Кидайте попіл від сигарети в кавову чашку. Не створюйте затишку в домі.

Ніколи не приходите вчасно на побачення.
Відведіть Діву в кінотеатр на неякісне кіно або запропонуйте відвідати стриптиз. Будьте несимпатичні. Відкидайте критику. Будьте надмірно відверті на публіці. Оскаржуйте будь-яку пропозицію Діви. Вносьте пропозиції, не радячись з Дівою.

Розповідайте брудні анекдоти в змішаних компаніях. Грайте на гроші. Гуркіт, який ви тільки що чули,- від дверей, захлопнутой Дівою. Вона пішла.

Розлучення для жінки Діви – це величезна особиста поразка. Вона не допускатиме для себе такої можливості настільки довго, наскільки це можливо. Як запевняє гороскоп розставання, Діва уникає кардинального рішення про припинення зв’язку. Навіть якщо ця людина нещасливий в особистому житті, він все одно не хоче сказати останнє слово, відкладає на невизначений термін. Тому неблагополучні відносини Діви найчастіше закінчуються тим, що кидають її, а не вона.

Якщо кинути Діву…

Кинута Діва, зіткнувшись з відмовою партнера в продовженні відносин, абсолютно втрачає віру в себе. Розлучитися з Дівою – це означає приректи її на глибокі роздуми. Вона розкладає зв’язок по поличках, шукає момент, коли зробила фатальну помилку. Вона вірить, що якщо б прагнула більше, то все закінчилося б по-іншому. Повертаються до Діви колишнім партнерам? Так, і досить часто, а після чергового розлучення беруть на себе нову вину. Кинута Діва вважає, що якщо вони з партнером розійшлися, то це вона не заслуговує любові, і нічого хорошого в житті більше не зустріне.

Діва методична, фанатично працелюбна, дратівлива, вразливе. Розлучитися з нею праці не становить, але якщо це буде зроблено «необережно», вас чекають нуднейшие судові процеси, дрібна, але триває роками помста, плітки і скарги, обрушуються на голови ваших спільних знайомих. Щоб цього уникнути, потрібно підвести жінку Діву до думки, що подальше існування під одним дахом з вами може згубно позначитися на її здоров’ї.

Для цього запізнюйтесь самі і змушуйте спізнюватися вашу Діву, відривайте Діву від роботи на службі — дурними дзвінками, будинки — не менше дурними питаннями, заважайте їй дотримуватися дієти, ніколи не кладіть речі на місце, купуйте абсолютно даремні (з точки зору Діви), але дорогі речі. Спочатку вас спробують перевиховати, а через півроку вам запропонують обговорити розділ спільно нажитого майна.


Залишити відгук