Як Розлучитися з Жінкою Тельцем

Чим довше ви перебуваєте у зв’язку з Тельцем, тим важче її завершити. На самому початку почуття може охолонути із-за вашої нездатності задовольнити сексуальні потреби Тільця. Незадоволена жінка Телець не буде довго терпіти вас.

Якщо ви доведете чоловікові Тельцю, що іноді віддаєте перевагу спокійно посидіти та послухати Моцарта, він скоро знайде собі інше суспільство. Але якщо зв’язок продовжує розвиватися. Телець буде дивитися на вас як на доброго друга, а з хорошим другом важко порвати.

В цей момент, якщо любов занадто затягнулася, і ви шукаєте виходу, вам доведеться робити все йому наперекір. Витрачайте гроші направо і наліво, пригощайте холодними і позбавленими смаку бутербродами, одягайтеся в поношений одяг, робіть грубі або нетактовні зауваження.

Не керуйтеся бажаннями Тельця, наполягайте на тому, що вам приємно. У суперечках з усіх сил прагнете переконати Тільця. Будьте невоздержанны мовами. Фліртуйте. Виводьте частіше Тільця з будинку під приводом бажання світського спілкування. Завжди запрошуйте своїх родичів. Це може зайняти багато часу, але повільний шлях самий надійний. Зрештою, Телець стане пастися на чужому лузі.

Кожна зв’язок жінки Тельця ретельно продумана. Він не вибирає випадкових партнерів, і якщо зважиться на відносини, то вже впевнений у правильності свого вибору. Але що, якщо виявляється, що він помилився, що Телець хоче розлучитися? Це для нього дуже боляче, він відчуває себе обдуреним і не може повірити, що міг так помилитися. Людина цього знаку Зодіаку вважає, що зробив для відносин все, що просто не міг промахнутися. Для нього розрив, розлучення – це остання інстанція. Як розлучаються Тельці? Вони можуть піти по-англійськи, зникнути без слів.

Якщо кинути Бичка…

Кинутий Телець страждає на самоті. Він не любить ділитися своєю болем (але насамперед – відчуттям поразки) з світом. Для людини такого знака Зодіаку дуже важливе почуття власної гідності і імідж, тому він не схильний до боротьби за чиїсь охладевшие почуття і до помсти. Часто після розлучення Тільця оточують фальшиві друзі, які запевняють товариша/подругу в його/її досконало і недоліки колишніх партнерів. З цієї причини кинуті Тельці не роблять висновків зі свого невдалого любовного досвіду.

Тельці люблять комфорт і затишок, люблять добре поїсти і терпіти не можуть розлучатися з потрапили до них в руки матеріальними цінностями. Разом з тим вони дуже консервативні і ліниві, так що змусити їх піти — досить трудомісткий процес. Головне правило при цьому: не злити! Дівчина Телець закипає не відразу, але, розлютившись, стає вкрай небезпечною і безжальною.

Разом з тим розлучитися з безхазяйним пустоголовым і непосидючим кавалером вона зможе цілком безболісно і, страждаючи докорами сумління, навіть пожертвує частиною майна. Не перенесе вона і іншу крайність. Різні «несмачні» дієти, порожній холодильник змусять Тільця зайнятися пошуком більш підходящого супутника, здатного забезпечити йому домашній затишок і ситний обід.


Залишити відгук