Як Розлучитися з Жінкою Скорпіоном

Кроки до розставання чреваті небезпекою. У Скорпіона поганий характер, і лобове зіткнення з ним може призвести до катастрофи. Краще вдатися і більш тонким способів. Не демонструйте відверту прихильність, в якій Скорпіон так потребує. Не перевантажуйте себе звичними обіймами, поцілунками або словесними запевненнями в любові.

Виходите, перш за все, з своїх інтересів. Скаржтеся на брак уваги до вас, будьте грубі і невитримані. Часто і недвозначно вказуйте на помилки, які вони допустили у суспільстві. Беріть на себе ініціативу в розмові, навіть якщо не дуже знаєте, про що йдеться. У спальні не дозволяйте йому або їй надходити тільки у відповідності з їх власними бажаннями. Ніколи не хваліть їх.

Залишайте всюди попіл, кидайте одяг і газети, залишайте відбитки брудних пальців на стінах. Скорпіон ніколи не пробачить того, хто порушує затишок в його будинку. Примусьте Скорпіона ревнувати, а потім висміюйте його і продовжуйте вести себе в тому ж дусі. Якщо вони вимагають пояснень, запропонуйте будь-який варіант з відомих вам романів.

Після цього Скорпіон залишиться поруч з вами не довше, ніж злодій-кишеньковий злодій. Але пам’ятайте: ніяких суперечок! Ви, може бути, і порвете з ним, але вас заберуть на ношах.

Жінка Скорпіон не визнає поразки на будь-якому полі, в тому числі в особистому житті. Якщо їм буде прийнято рішення про те, що він хоче складатися з ким-то в любовних відносинах, то потім ця людина не змінює точки зору. Як розлучаються Скорпіони, якщо вони так цілеспрямовано боролися за почуття цікавить людини?

Рішення про розірвання його змушує прийняти зрада і нелояльність партнера. Тоді любов Скорпіона перетворюється в ненависть, і він готовий зрівняти колишнього з землею.

Якщо кинути Скорпіона…

Розлучитися зі Скорпіоном дуже складно. Він навіть не хоче слухати, коли йому кажуть, що його кинули. По-перше, спочатку він буде переконувати партнера залишитися і відновити стосунки. Якщо це не допомагає, кинутий Скорпіон впадає в сказ, в гніві готовий на найгірші свої слова і вчинки. Безумовно, Скорпіон мстить колишнім – витончено, підступно, з пристрастю і фантазією. Потім, коли акт помсти буде свершен, екс-партнер перестає для нього існувати.

Скорпіон ревнивий, злопам’ятний і розумний. Це самий небезпечний знак Зодіаку, так що позбуватися від нього треба з розумом. По-перше, утратьте всякий інтерес до сексу. Цей знак фізично не може виносити довгий стриманість, а тому швидко знайде собі когось на стороні. Коли це станеться, зображайте з себе великомученика, але ні в якому разі не влаштовуйте сцен.

Дівчата Скорпіони просто обожнюють спалахи емоцій, і ревнивий істеричний партнер може оживити згаслу було пристрасть. В цей час постарайтеся бути йому нецікавою. Терпіти поруч із собою «порожнє місце» він не буде. Якщо ваш Скорпіон — високорозвинена особистість, постарайтеся порушити якісь внутрішні канони, які існують у кожного Скорпіона. Тільки прослідкуйте, щоб не зачепити його особисто — дражнити цей знак нікому не рекомендується.


Залишити відгук