Ялиця — Гороскоп Друїдів

Дати Ялиці: 2 січня — 11 січня; 5 липня — 14 липня.

Риси народжених під знаком Ялиці: інтелектуальний склад розуму, схильність до аналізу, міркуванню, логіка, аскетизм.

Сумісність: з Сосною, Жасмином, Ясеном, Грабом і Маслиною.

Несумісність: з Яблунею, Кипарисом, Кленом, Інжиром.

Примхливість Ялиць роблять спільне життя, та й просто спілкування з ними не найпростішими. Навіть перебуваючи у великій компанії, ці люди тримаються відокремлено і відчувають себе самотніми. Однак на їх допомогу оточуючі можуть розраховувати, що б не сталося. Віра, надія — постійні супутники Ялиці; вона навіть в самих складних для себе ситуаціях не втрачає самовладання. Представники цього знака дуже розумні, шляхетні, горді. Вони тяжіють до наукової діяльності, їм властиві виражені аналітичні здібності. Честолюбство, впертість, з якою Ялиця прагне досягти своєї мети, сумлінність, скрупульозність, серйозне і відповідальне ставлення до роботи дозволяє їй підкорювати досить високі вершини.

Розвите почуття відособленості, тому часто себе відчуває самотньою навіть у великому колективі. Мало піддається сторонньому впливу, однак рідко висловлює свою думку, не відрізняється великою говіркістю і веселістю. Дуже горда, наполеглива в досягненні поставлених цілей. Винятково розумна, має аналітичні здібності, науковими нахилами, але не завжди досягає успіху. Трапляється, що працює в області, що не має нічого спільного з її нахилами і спеціальністю. До роботи ставиться серйозно і досягає певних висот сумлінністю і скрупульозністю.

Чоловіки Ялиці

Ялиць відрізняє досить відповідальне ставлення до роботи, навіть у разі, коли вони працюють не за фахом. У той же час досягати успіхів їм вдається далеко не завжди. Якщо їм доводиться робити вибір між відразу кількома рішеннями, то найчастіше вони зупиняються на самому трудноосуществимом. Створення скрутних ситуацій, в тому числі і для інших, — це взагалі «коник» чоловіків, народжених під знаком Ялиці.

Жінки Ялиці

Представниці цього знака підтримають, допоможуть завжди, коли їх про це попросять. Навіть з безвихідних ситуацій їм вдається відшукати вихід. Ялиць відрізняє крайня розбірливість. Вони воліють, щоб їх обранцями були люди, які зуміли багато чого домогтися.

Любов і шлюб

Домогтися розташування цих незговірливих і дуже вимогливих людей — справа вкрай складна. Знаючи собі ціну, Ялиці незмінно націлені отримувати більше і краще. І треба сказати, у них це виходить. В той же час любов, що оселилася в їх серце, робить дивні метаморфози. Обранці Ялиці буквально купаються в хвилях любові і безмежної ніжності.


Залишити відгук