Як Розлучитися з Жінкою Риби

Коли прийде час завершувати зв’язок, у вас можуть виникнути деякі проблеми. Риби дуже чутливі і легко вразливі. Але якщо зібрати всю рішучість і сміливість у потрібний момент, справу можна довести до завершення. Ось деякі рекомендації, яких краще дотримуватися.

Не звертайте уваги на Риб, перебуваючи в компанії, перебивайте їх під час бесіди, висміюйте їх. Станьте сперечальником, не звертайте уваги на те, як ви самі одягнені, намагайтеся грати провідну роль в розмові, не даючи їм можливості висловити власну думку.

Не хваліть їх і натякайте, що їм слід було б виправитися. Наприклад, порекомендуйте змінити колір волосся. Поверніть всі їхні подарунки в магазин. Виявляйте скупість у поводженні з грошима. Лайте Риб з будь-яких дрібниць. Виявляйте нетерпимість до помилок, заперечуйте їх старомодні цінності.

Скоро Риби стануть замкнутими і похмурими. У цьому настрої їм не залишається нічого іншого, як шукати душевного комфорту на стороні.

Як говорить гороскоп розставань, для жінки Риби розрив любовних стосунків – це величезна проблема. Насамперед, вони ніколи не бувають впевнені у тому, чи правильне рішення прийняли. Тому на всяк випадок Риби не говорять останнього, остаточного слова і завжди залишає двері відкритими, приготувавши для себе лазівку. Часто Риби заводять стосунки на стороні і потім всю тяжкість свого зриву перекладають на віддану ними ж самими другу половину. Зірки говорять, що після розставання Риби виявляють схильність повертатися до своїх колишнім в надзвичайних ситуаціях.

Якщо кинути Риб…

Кинуті Риби – це зовсім інша справа. Їх вражає і обурює факт, що хтось щось зробив за їх спиною. Вони починають «розумовий марафон» і в кінцевому підсумку приходять до висновку, що вони нічого не коштують, що розрив – це їх вина. Первісна злість перетворюється у відчай і зневіру. Мстять чи Риби? Так, але їхня помста може вичерпуватися тим, що вони стануть дратувати партнера детальним з’ясуванням відносин і спробами викликати в ньому почуття провини.

Риб легко переконати в чому завгодно, головне — взятися за справу з ласкою. Цей знак схильний до містики і самопожертви, тому їй можна вселити, що якісь вищі сили вимагають розлуки. Цей знак найкраще ладнає або з сильними, самостійними натурами, за спиною яких ніжні Риби почувають себе у безпеці і можуть захоплюватися своїм кумиром, або з убогими і нещасними, про яких потрібно негайно починати піклуватися, одночасно наставляючи їх на шлях істинний.

Якщо ви не належите до жодної з цих категорій, ви досить легко позбавитеся від ваших Риб, вказавши їм потрібний об’єкт і переконавши їх у своїй ординарності, обмеженість і нездатність розібратися у вищих матеріях. Єдине, чого ні в якому разі не можна робити, розлучаючись з Рибами, — це намагатися змусити їх об’єктивно оцінити обстановку і самих себе.


Залишити відгук