Як Розлучитися з Жінкою Ваги

Зв’язок обірвати дуже легко — є багато способів набриднути Ваг. Наберіть вага, неохайно одягайтеся, призначайте побачення в людних, галасливих місцях, говорите про дрібниці, заперечуйте у всьому. Нарікайте на їх недбале ставлення до грошей. Вимагайте передати вам рішення усіх фінансових питань, з тим, щоб контролювати їх витрати. Висловлюйте незадоволення їх необов’язковістю.

Розбирайте їх пошту. Ваги вважають це вторгнення в їх особисте життя самим серйозним і непрощенним. Припиніть робити компліменти. Готуйте страви, рекомендовані в рубриці «Господині на замітку». Не міняйте постільну білизну. Займайтеся любов’ю в поспіху. Навіщо надавати цьому таке значення?

Будьте істеричні. Якщо вони реагують у звичайній для них терпимою манері, постарайтеся вивести їх з себе. Лайте те, що вони готують. Ваги – чоловіки і жінки пишаються своїми кулінарними талантами. Скажіть, що приготований ними біфштекс згорів, як швед під Полтавою.

Якщо розставання затягується через те, що свого часу ви надто потрудилися, щоб зміцнити зв’язок, є ще один надійний спосіб. Під час першого ж спору дайте волю емоціям. Це повинно подіяти напевно. Після цього спір вам доведеться продовжувати зі стіною. Ваші Ваги залишать вас назавжди.

Жінка Терези не любить і не виносить самотності. Вона готова складатися в невдалі стосунки тільки тому, що не має іншої альтернативи. Бачачи недоліки партнерів, представники цього знака Зодіаку замикаються в собі, але не можуть зробити останнього кроку. Як розлучаються Ваги? Завершення любовної зв’язку в їх виконанні дуже розпливчасто. Вони не вміють сказати, що це кінець, дуже віддаляються від партнера або просто зникають. Із-за боязні самотності Ваги після розставання готові вступити в чергові невдалі стосунки.

Якщо кинути Ваг…

Кинуті Ваги дуже сильно переживають розставання. Вони переконані в свої недостатньої привабливості і можуть стати жертвами шахраїв, шлюбних аферистів, які користуються їх слабкістю. Якщо ці люди по-справжньому люблять, то це надовго. Часто трапляється, що через роки після розставання Ваги все ще не може забути свого колишнього партнера.

Ваги миролюбні, холоднуваті і витончені. Вони не люблять бурхливих спалахів пристрасті, а з’ясування відносин вважають нудними. Вони люблять розкіш і вишукане товариство, і не люблять обтяжувати себе надмірно. Цей знак не конфліктний, але і небеспомощен, тому розлучитися з ним досить просто. Перший спосіб — ревнощі. Ревнуйте, перевіряйте, слідкуйте за набридлими Вагами, навіть якщо немає явного приводу.

Під приводом ревнощів намагайтеся втримати партнера будинку, позбавивши його звичного суспільства і навалив на нього безліч нецікавих домашніх справ. Введіть режим найсуворішої економії — збирайте гроші на щось дороге, але нудне, не елегантне і загрожує ще більшими неприємностями, запропонуйте самим забезпечувати себе картоплею і овочами. При цьому добре почати щодня переказувати черговий телесеріал. Це буде останньою краплею.


Залишити відгук