Як Розлучитися з Жінкою Левом

Як розірвати зв’язок? Ніяких проблем. Ви вже уважно прочитали все, що було написано. Тому напевно в курсі. Але для освіження пам’яті: Говоріть про себе. Намагайтеся оволодіти веденням бесіди. Противоречьте. Коли вони торкнуться свої проблеми, або будуть висловлювати власні думки – позіхайте. Забудьте дату народження. День св. Валентина, річницю вашого знайомства, день, коли ви вперше опинилися разом в ліжку. Надішліть листівку з припискою: «Краще пізно, ніж ніколи!»

Не перевантажуйте себе захопленням в їх адресу. Критикуйте їх манеру одягатися, друзів, квартиру. Постійно давайте зрозуміти, що ваша кар’єра, ваша громадська життя і сексуальне задоволення стоять на першому місці.

Ніколи не одягайтеся належним чином. Ходіть в самих старих, брудних і поношених сукнях. Не переодягайтесь перед виходом у світ. Якщо йдете в кіно, нехай це буде місцевий, трехразрядного кінотеатр, виберіть самий брудний сексуальний фільм. Вигукуйте по ходу його дії в захваті, показуючи всім своїм виглядом, що Леву є чому тут повчитися.

Не захоплюйтеся їм як коханцем, дайте зрозуміти, що все це дуже буденно. Свідомо викликайте ревнощі. Будьте економні. Уязвляйте їх марнославство. Дуже скоро Лев піде, щоб бути королевою в інших джунглях.

Горді жінки Леви часто розчаровуються у партнерах. І коли рожеві окуляри спадуть з їх очей, то ніщо і ніхто не в змозі переконати їх продовжити стосунки, розлучитися з Левом все ж доведеться. Він по-царськи поблажливо пояснить, що подальший спільний шлях по життю не має сенсу, і для блага іншої сторони слід розлучитися. Розмови про розлуку відбуваються без взаємних претензій, але часто в сльозах. Якщо кинутий партнер не здається, Лев може розлучатися дуже рішуче. Він просто перестає відповідати на телефонні дзвінки. Винятком є дуже закохані Леви, які все ще вірять в свого партнера, хоча і усвідомлюють його недоліки. Такі Леви, хоча і подумують про розлучення, все ж будуть боротися за стосунки до кінця.

Якщо кинути Лева…

Кинутий Лев дуже страждає і, як правило, так, щоб партнер цього не бачив. Крім відчаю, викликаного кінцем зв’язку, його боляче ранить вражене его. Якщо дівчину Лева кинути, зазвичай він йде з почуттям власної гідності. Іноді після розставання Лев відчуває бажання помститися, але, як правило, помста закінчується ще на етапі планування.

Лев обожнює знаходитися в центрі уваги і бути господарем красивих рідкісних речей (до яких він зараховує і свого партнера), що викликають загальне захоплення. Отже, щоб жінка Лев залишила свого партнера, потрібно або перестати захоплюватися цим Царем звірів (що, однак, загрожує неприємностями), або почати його компрометувати своєю невзрачностью і банальністю.

Відмовляйтеся виходити з неї «в світ», ходите будинку в мішкуватому халаті, в самий незручний момент заводите розмову про дитячі хвороби, демонструйте своє невігластво і обмеженість в компанії, де Лев мав намір «блиснути». Цього буде достатньо, щоб вона постаралася (зрозуміло, елегантно) від вас позбутися. Щодо його подальшої долі можна не турбуватися — Лев в два рахунки: кружляє себе свитою шанувальників, які мріють розділити з ним корону.


Залишити відгук