Як Розлучитися з Жінкою Близнюки

Як завершити зв’язок? Дуже просто. Метод вкрай нескладний: будьте байдужі. Не спілкуйтеся. Розповідайте довгі, заплутані історії з немислимими деталями. У Близнюків буде вигляд людини, яка тоне в бочці з арахісовим маслом.

Обговорюйте спірні питання. Близнюки ненавидять суперечки. Поки ви говорите, не давайте їм і слова вставити. Діліться своїми проблемами з безліччю важких деталей. Чужі проблеми призводять Близнюків в стан депресії. Будьте нетерплячі і темпераментні. Вони цього не виносять. Ходіть постійно в одні і ті ж місця, зустрічайтеся з одними і тими ж людьми, займайтеся одним і тим же, розповідайте ті ж самі жарти.

Займаючись любов’ю, не вносьте ніякого різноманіття. Не міняйте попередні ласки. Обов’язково багато говорите потім про це. Усматривайте у всьому погану сторону. Близнюки – затяті оптимісти. Дайте їм зрозуміти, що як погано було б сьогодні, завтра буде ще гірше. Обмежте їм свободу руху. Винаходьте причини для того, щоб залишатися кожен вечір вдома. Наполягайте на тому, щоб вам допомагали по господарству – нудніше цього нічого немає.

З останніми гостями підуть і Близнюки, щоб більше вже ніколи не повернутися.

Жінка Близнюки дуже практично відносяться до любовного союзу. Якщо не вийшло з одним, то буде наступний. Якщо партнер не відповідає його очікуванням, Близнюк без докорів совісті почне пошуки іншого. Він вважає, що життя одне, і не варто витрачати її на невдалі стосунки. Тому, відповідь на питання, як розлучаються Близнюки, практично завжди передбачає відповідь «Досить легко». Особливо просто вирішуються на розрив молоді представники знака.

Якщо кинути Близнюків…

Кинуті Близнюки після вимушеного розриву будуть намагатися заглушити біль і швидко кинуться у вир громадського життя. Вони з задоволенням будуть відправлятися з друзями на вечірки або в подорож. Повертаються Близнюки після розставання? На цей рахунок спокушатися не варто.

Вони не визнають повернення і вважають, що двічі ввійти в одну річку не можна. Як стверджує гороскоп розставань, Близнюки швидко роблять висновки з минулого і готові до іншим відносинам. Маючи багатий досвід, вони вибирають нового партнера дуже ретельно. Як правило, це повна протилежність колишньої пасії.

Близнюки такий знак, позбутися якого простіше простого — треба тільки перестати їх утримувати і контролювати і вони тут же самі знайдуть якусь пригоду на свою голову. Оскільки союз з дівчиною Близнюками тримається в першу чергу на інтелектуальному спілкуванні, зробіть так, щоб вам стало нудно.

Говорите про дітей, поточному крані і ціни на помідори на ринку і в магазині, цього цілком достатньо, що б Близнюк занудьгував і почав озиратися в пошуках чогось цікавого. Набагато важче пояснити їм, що при цьому треба приймати якісь заходи — змінювати місце проживання виконувати різні юридичні процедури, утрясати батьківські проблеми. Тут вже треба проявити м’яку наполегливість, щоб Близнюк зрозумів, що остаточно позбутися від вас можна тільки пересолив, але выхлебнув.


Залишити відгук