Як Розлучитися з Жінкою Козерогом

Якщо Козеріг отримав все, що хотів, вона піде сама. Без гучних слів, сварок, насильства. Козеріг просто піде. Довести його до цього нескладно. Висміюйте їх невміння триматися в компанії. Скажіть, що голова у них нагадує засорившуюся кухонну мийку. Запитайте Козерога, природжений він зануда.

Вони терпіти не можуть, коли їх дражнять. Хоча вони люблять жарти, погано переносять гумор, спрямований на них. Особливо огиду у них викликають грубі жарти. Козероги ненавидять плоскі жарти. Критикуйте без кінця. Вони погано реагують на критику.

Жінки Козероги відчувають особливу любов і повагу до своєї сім’ї. Образите її матір, батька, погано відгукніться про братика. Витрачайте гроші на дурниці. Влаштовуйте сцен ревнощів – Козероги не переносять будь-які прояви власницьких інстинктів, вторгнення в їхнє інтелектуальне почуття усамітнення.

Відмовляйтеся дотримуватися розклад на день. Їжте тільки тоді, коли голодні, спите, тільки коли ви втомилися, займайтеся любов’ю тільки по натхненню, незалежно від того, де ви знаходитесь, і що ви робите в цей момент. Постарайтеся змусити їх жити у вирі світського життя. Навіть при найкращому розкладі вони будуть нещасні. Ось і йде ваш Козеріг – більше його не побачите.

Жінка Козеріг часто приймає захопленість за любов і помиляється. Тому, коли він виявляє, що знову помилився, негайно закінчує відносини. Як розлучаються Козероги? Це досить жорстокі в своїй щирості люди, які не щадять партнера. Козеріг вважає, що повинен бути відвертим, але не бачить і не розуміє, яким іноді буває безжальним.

Якщо кинути Козерога…

Кинутий Козеріг ніколи не озирається назад. Як запевняє гороскоп розставань, він швидко набирає чергові відносини і без жалю дивиться в минуле. Він вважає, що живе тут і зараз, і плакати з колишнім і щось згадувати – це марна трата часу. Якщо Козеріг був дуже захоплений відносинами, то заглушає свою печаль роботою. Нікому не говорить про свої почуття, тому часто оточуючим навіть невідомо, що їх знайомий Козеріг вже «колишній», т. к. з ким розлучився.

Козеріг — сухар, індивідуаліст і кар’єрист. Кращий спосіб — заважати його роботі та просування по службі. Дівчата Козероги — великі честолюбцы, але в матеріальному сенсі готові задовольнятися малим. Тому, якщо її змушувати піти з перспективної роботи і зайнятися заробітку великих грошей для задоволення ваших потреб, вона рано чи пізно захоче пожертвувати вами.

Козероги не люблять галасливих багатолюдних компаній, тому натовпу засиживающихся до ночі гостей будуть дратувати господаря. Якщо ж вона працює вдома, відволікайте його всякими дурницями. Буде викликати досаду і екстравагантне ведення і одяг партнера, особливо якщо свідком подібного виявиться шеф Козерога. Козеріг прийде до висновку, що справа і подружжя — дві речі несумісні, про що вас один прекрасний день і проінформує.


Залишити відгук