Як Розлучитися з Жінкою Рак

Коли ви захочете розлучитися, це буде непросто. Від Раку важко позбутися. Вони прилипчивы, як жувальна гумка. Різке ставлення може звернути жінку тікати, але, якщо ви будете дуже наполегливо гнути свою лінію, вона притерпится і постарається зберегти зв’язок.

Її зброя – причіпки, вона неповторна. Набагато краще діяти менш відвертими способами. Вона шукає ніжності і потребу в ній. Тримайтеся з нею сухо, не допускаючи в своє життя, даючи зрозуміти, що її роль – чекати. Це повинно викликати у неї занепокоєння і непевність. Будьте в поганому настрої – це вплине на її почуття.

Критикуйте її поведінку в спальні. У неї і так є відчуття того, що вона нудна в цій області, дайте зрозуміти, що думаєте так само. Це непростимо! Раки потребують, в прихильності. Відмовте йому в ній. Їм необхідна емоційна підтримка, а ви занадто зайняті. Раки люблять давати поради – не слухайте їх. Раки віддають перевагу старі і затишні заклади. Ідіть в самий модерновий шинок, який ви тільки зможете знайти.

І головне, критикуйте все. Раки дуже страждають від цього, критика наступає на їх хворе місце. Розповідайте анекдоти про тещ!

Жінка Рак вірить у велику, красиву романтичну любов на все життя, тому піде на все, тільки б уникнути розлучення. Він буде закривати очі на всі перші дзвіночки і прикмети прийдешнього кінця відносин. Сам він ніколи не зможе прийняти рішення про розставання. Рак буде давати собі все нові і нові шанси і всі сумнівні ситуації трактувати на свою користь.

Якщо кинути Раку…

Коли партнер скаже йому, що йде, Рак зависне у нього на шиї, не дозволяючи йому зробити й кроку. Він буде пояснювати, що це лише тимчасове непорозуміння, що все ще можна пояснити і виправити. Коли партнер зникає за рогом, кинутий Рак впадає в прірву відчаю. Він буде дзвонити, благати, просити, шантажувати, намагаючись спекулювати вагітністю (в більшості випадків придуманої) або погрожуючи самогубством. І все це під акомпанемент скорботної музики. Спокій кинутого Раку після розставання відновиться, коли він зустріне чергову любов свого життя – єдину і назавжди.

Раки — домосіди з м’яким поетичним характером, прив’язуються до будинку і обожнюють дітей. Всі ці якості роблять розставання з ними особливо важким. Власне кажучи, існує лише один спосіб залишити Раку-жінку, зробивши її нещасною, — прилаштувати його «в хороші руки».

У вас повинен з’явитися один, вигідно відрізняється від вас сором’язливістю, романтичністю і мріями про великому будинку біля води, в якому будуть гратися не менше чотирьох дітей. Ви ж терміново повинні перетворитися в донжуана, оточеного прихильницями, або ділового чоловіка, заглибленого з головою в роботу, якому до вподоби все, пов’язане з домашнім господарством. Через деякий час Рак, сором’язливо опускаючи очі, скаже, що зустріла свою Любов.


Залишити відгук