Як Розлучитися з Жінкою-Овном

Коли ви зрозумієте, що настав час закінчувати ваші стосунки, вихід такий же, що і вхід. Як ви познайомилися зі своїм Овеном? Відведіть її назад на вечірку, поверніть в середу шанувальників, заохочуйте знайомства, відійдіть в бік. Метелики злетяться швидко на світ яскравої особистості Овена. Є шанси, що після першої вечірки ви відчуєте себе вільним, оскільки Овен навряд чи встоїть.

Якщо не допоможе вечірка, лягайте у ліжко з гарною книгою, коли Овен в настрої розважитися. Якщо ви все-таки вийти кудись, то підіть додому в 10 годин, тому що ви дуже втомилися. Почніть дарувати практичні речі. Будьте звичайним. Станьте нетерплячим, не погоджуйтеся з нею.

Ви швидко опинитеся абсолютно вільним. В самоті.

Жінка Овен — це дуже імпульсивна, емоційна і «вибухонебезпечна» особа. Любовні стосунки цих представників Зодіаку – це серія сварок, нескінченних відходів і повернень. Як розлучаються Овни, коли вважають, що настав час остаточно розійтися? Вони переживають ситуацію дуже емоційно, будуть плакати разом з важким партнером, освідчуватися в коханні, передумувати і… знову приймати остаточне рішення. Розлучитися з Овном, чоловіком чи жінкою, не вдається відразу і повністю. Овен і його колишній партнер напевно ще не раз зустрінуться в таємних, повних пригод обставин.

Якщо кинути Овна…

Розрив з Овном не за його ініціативою — це зовсім інша, не така сентиментальна історія. Кинутий Овен швидко починає відчувати не любов, а злість і навіть ненависть. Навіть якщо він все ще кохає свого партнера, то ніколи в цьому не зізнається. Колишній Овен мстить повним байдужістю, на вулиці стрімко проходити повз екс-дружини або чоловіка, часто навіть не вітаючись.

Овни — особистості азартні і самостійні. Вони терпіти не можуть, коли їх надмірно опікують, а також коли їх маленькі слабкості і невдачі стають надбанням оточуючих. Разом з тим вони ревниві, запальні і здатні впадати в лють. Щоб дівчина Овен запропонувала розійтися, ні в якому разі не заявляйте їй, що полюбили іншу, або що вона, Овен, перестала вас задовольняти як сексуальний партнер, або що ви не бажаєте терпіти нехлюя, нездатного забезпечити нормальне життя. Це спровокує скандали аж до застосування грубої фізичної сили, і ви не тільки не зумієте мирно розлучитися, але й наживете ворога.

Куди простіше втратити інтерес до наполеонівським планам вашої «половини», подбавши при цьому станом його здоров’я. Носіть його по лікарях, годуйте різними зіллями, скаржтеся всім підряд на її здоров’я, що похитнулося, прилюдно надягайте на Овна теплі шкарпетки і демонстративно закривайте кватирки. При цьому добре «налаштувати» когось із самотніх друзів на вихваляння вольових якостей опікуваного дружина. Втомлений від опіки Овен напевно вчепиться в «споріднену душу» і… подасть на розлучення.


Залишити відгук