Як Розлучитися з Жінкою-Водолієм

Як все це завершити? Не турбуйтеся. Водолій піде першим. Його інтуїція попередить його задовго до того, як ви скажете щось. Ще слухаючи оркестр, вони знають, що бал закінчився. Однак, якщо це важкий випадок, ось кілька порад, які допоможуть вам сказати Йому, що чарівництво зникло.

Будьте домосідом. Дивіться вдома телевізор, замість того щоб піти на зустріч з друзями. Будьте скупі. Скаржтеся, але не приймайте рад. Будьте таємничі, не діліться секретами. Водолії терпіти цього не можуть. Знущайтеся над будь-яким, хто вірить, що людьми рухає не один егоїзм. Висміюйте благодійну діяльність Водолія і його симпатії до нещасним.

Коли Водолій зробить помилку, дійте таким чином, ніби це непробачно. Дотримуйтеся старомодних традиційних поглядів по кожному можливому питання. Наполягайте на власному виборі їх одягу. Постарайтеся відрізати їх від старих друзів.

Дуже скоро ви отримаєте бажану свободу. Ваш Водолій піде, не залишивши навіть дрібниці, що нагадує вам про нього і щасливі часи.

Жінка Водолій в любовному зв’язку утримує захопленість, зачарованість партнером. Коли та випарується, він без докорів совісті тихенько зникне. Як розлучаються Водолії? Вони не люблять сентиментальних сцен і розпачу і роблять все, щоб цього уникнути. Він піде з дому в відсутність партнера, поміняє номер телефону і буде ігнорувати будь-які спроби з ним зв’язатися. Коли він вирішить, що час «жалоби» у другої половини пройшов, він сам зв’яжеться зі своїм колишнім партнером і перевірить, чи все у неї в порядку. Тоді, може бути, між Водолієм і колишнім партнером зав’яжеться щира дружба, частенько супроводжує дружнім інтимом.

Якщо кинути Водолія…

Кинутий Водолій переконує себе в тому, що, мабуть, нещасна особисте життя йому написано на роду, і повністю віддається своїм захопленням і роботі. І так буде до тих пір, поки він не полюбить знову.

А ви впевнені, що він у вас є? Водолій обожнює міняти партнерів, тому розлучитися з ним вельми легко. Крім того, цей знак незлопам’ятна і простий в спілкуванні, тому в даному випадку можна просто запросити його кудись в кафе і повідомити, що ви один одному не підходите і вам краще розлучитися. Є всі шанси, що ви розлучитеся хорошими друзями і будете іноді ходити один до одного в гості.

Якщо ж простого заяви мало, покажіть, що ви втомилися від гучних компаній, а екстравагантні витівки і вирішили зайнятися справою — написати дисертацію, заробити багато грошей, зайнятися садівництвом і так далі. Дівчата Водолії терпіти не можуть ревнощі, підозрілість і домашніх справ, тому спроба виставити з дому її друзів або зайнятися господарством викличуть у неї бажання негайно втекти з цього пекла. Що і потрібно було довести.


Залишити відгук