Жінка Діва в Ліжку

Якщо на шляху вам зустрілася жінка діва, її важко забути, хоча яскравою і ексцентричної її не назвеш. Лагідна, мила жінка діва приваблює своєю щирістю, добротою, беззахисністю і скромністю, хорошими манерами і відсутністю стервозності. В дружбі вона вміє зберігати таємниці і не брехати, в любові – вірна й віддана, в сім’ї – ідеальна. Жінка діва не вміє боротися, як лев, стрілець або скорпіон, не завзята, як телець, не схильна до непостійності, як ваги або риби. Вона така, яка є, нічого не грає і не зображує, з нею дуже легко і приємно – несподіванок не варто чекати.

В любові романтична жінка-діва шукає ідеал. Вона вірить ворожінь і перевіряє гороскоп потенційного обранця, знає, підходить їй рак або козеріг, чим гарний лев і небезпечні близнюки. Вона обожнює побачення, з витонченістю приймає залицяння і почуває себе в чоловічому оточенні, як риби у воді. В любові вона поглинена партнером і віддає йому всю себе, не ревнива, довірлива і потребує захисту.

А ось в інтимній любові цей знак зодіаку – сама ніжність. Вона закрутить голову, огорне ласкою і обсипле ніжними словами. Їй потрібен сильний чоловік, який в любові буде керувати. Якщо в любові діва легка та романтична, то під вінець іде неохоче. Цей знак зодіаку не йде заміж за розрахунком або за юнацької романтики. Серед всіх інших знаків, діви пізніше всіх виходять заміж, зате – за розумом, за цією зрілої любові, і роблять міцні сім’ї на заздрість всім. Вона чудова дружина, мати і господиня.

Жінки знаку Діви відрізняються порівняльної стриманістю і справедливістю щодо любові. Вони немов дублюють у своїй свідомості поведінку і ставлення до свого партнера. Також діви занурюються в п’янкий океан любові тільки один раз в житті, як правило, це відбувається в молодому віці. Але найчастіше любов юності не витримує часу. Тому через якийсь час Діви перестають вірити в любов, прагнуть позбавити себе від цього, на їхню думку, «шкідливого» почуття.

розчарування і Побоювання повторення помилки визначає обережне ставлення і обачне поведінка Діви як у любові, так і в ліжку. З-за своєї критичної сутності, обережності і прагнення огородити себе від неприємностей і розчарувань, Діви часто розуміють секс як природну функцію, яка дана людині для механічного продовження роду. Коли Діви приймають світ через таку призму уявлень, вони розглядають любов як джерело болю і страждань, де відсутня всяка радість і захоплення.

Також при контакті з протилежною статтю Діви рідко бувають щирими, пристрасними і здатними на відважні вчинки романтичні. Такі люди швидше є снобами. Але при особливому бажанні Діви можуть бути вправні і професійні в будь-яких сферах, особливо в сексі. Але в таких випадках Діви просто хочуть продемонструвати, на що вони здатні лише заради похвали і схвалення. Це особливий спосіб докази собі і всім іншим, що вони теж можуть відчувати пристрасть, почуття і азарт в сексі. Особливість Дів полягає в тому, що вони можуть зненавидіти занадто яскраві і чуттєві прояви любові і не можуть терпіти ласк, ніжності.

Діви все чудово бачать і відчувають, але також вони не можуть не доносити все це до інших людей, абсолютно ігноруючи думки про можливі наслідки. Діви дуже рідко дозволяють собі брехати і навіть з собою залишаються повністю чесними. Якщо в шлюбі ця стриманість у почуттях Діви по відношенню до чоловіка або дружини вже спливла на поверхню і була прийнята із хорошим ставленням, то в такому випадку Діви готові бути вірними і надійними на все життя. Жінки-діви стають слухняними, поступливими і вірними дружинами.

За своєю сутністю Діви не дозволяють управляти собою за допомогою ліжку, і для них є великою перевагою у здійсненні сексуальних маневрів. «Правильний» тип Діви готовий грати тільки за правилами і категорично відмовляється використовувати свої можливості для обману людей. Деякі Діви, навпаки, відмінно себе почувають, спрямовуючи свою енергетику на сфери більш раціонального характеру, а не на масу несерйозних і тимчасових романів. Ці тверді і цілеспрямовані типи чекають того, щоб люди перейнялися в їх плани і безвідмовно працювали з ними в одній команді для досягнення загальних цілей. В шлюбі Діви досить вимогливі і вони бажають стриманості і послідовності дій від своїх партнерів. Такі люди подібні командирам, які вимагають чіткості і налагодженість всіх рухів.

Астрологи зазвичай погоджуються з тим, що Скорпіони є найбільш безпринципними маніпуляторами, але, в кінцевому рахунку, вручають це звання Дівам. Всі обґрунтовано тим, що Скорпіон надмірно рухливий і активний, тому його енергія розпорошується на сторонні дії, коли стримані Діви, навпаки, спрямовують всю свою енергію в одне русло.

Негативні і негативні типи Діви є енергійними людьми в плані прояву всіх поганих рис характеру, які можуть бути притаманні людям. З допомогою свого відточеного майстерності вони відмінно маніпулюють іншими людьми і отримують з цього непогану користь. Люди, які відчувають на собі такий вплив, не завжди знають про справжні задуми і дії Дів. І усвідомлюють це тільки тоді, коли їм завдано останній контрольний удар. Серед таких корисливих типів зустрічається досить багато кар’єристів, біда тому, хто зустріне в бізнесі такого конкурента.

Якщо серед ваших друзів є людина знака зодіаку Діви, і ви бажаєте дізнатися, яким чином він застосовує свої розумові і аналітичні здібності, просто попросіть його вирішити певну проблему, вирішення якої ви самі абсолютно не уявляєте. Після чого ви побачите, як він стримано і послідовно аналізує всю задачу, роботизоване і холодно, а потім пропонує вам шляхи рішень, зовсім несподівані для вас. Ви виявите геніальність рішення і без всяких сумнівів вважаєте такий варіант правильним і самим підходящим.

Для початку необхідно зрозуміти всі емоційні і фізіологічні характеристики, які астрологи відносять безпосередньо до Дів. Діви, як правило, неймовірно зациклені на своєму тілесному напрузі. Отже, для того, щоб спробувати зацікавити їх у сексуальному плані, необхідно спробувати послабити, зменшити цю напругу. Хоча часом здається, що Діва абсолютно не бажає розлучатися з цим відчуттям, яке ніби є частиною їх самих.

Крім того, необхідно знати, що жінки-Діви не прагнуть до того, щоб їх покривали ласками і ніжностями. Саме такий початок їх не приваблює, як би дивно це не здавалося. І астрологи стверджують, що для залучення Дів в сексуальному плані треба просто переконати їх у тому, що вони здійснюють вам деяку послугу. Вони дуже просто повірять в це і ви отримаєте бажаний ефект. Також ще одним способом залучення Дів є – лестощі. Вони легко поведуться на солодкі фрази, навіть якщо їх пристрасть є лише зовнішнім виглядом.


Залишити відгук