Інжир — Гороскоп Друїдів

Дати Інжиру: 14 червня — 23 червня; 12 грудня — 20 грудня.

Риси народжених під знаком Інжиру: імпульсивність, практичний розум, спостережливість, реалізм, організаторські здібності.

Сумісність: з Тополею, Вербою, Жасмином.

Несумісність: з Дубом, Кленом, Горіхом.

Красенями можна назвати далеко не всіх людей, народжених під цим знаком, однак у більшості з них виразні риси обличчя. Ці вразливі, непостійні, нерідко закомплексовані люди з працею переносять складності. Инжиры, на відміну від деяких інших знаків, відчувають себе комфортно далеко не скрізь і гостро потребують того, щоб їх життєвий простір було теплим, зручним і стабільним. Инжиры поблажливі і емоційні, і це відмінні риси їх натури.

Інжир трохи вразливий і з деякими комплексами. Не скрізь почуває себе добре. Вимагає життєвого простору і тепла. В’яне в несприятливих умовах. Погано переносить труднощі. Стаючи вразливим, переповненим гіркотою, сохне. У таких умовах його охоронна система слабшає і потрібно бути дуже уважним, щоб дерево не погубити. Має сильно розвиненими родинними почуттями. Відчуває постійну необхідність контакту зі своїми близькими, навіть якщо вони не в змозі це оцінити і виправдати його надії. Має потребу в стабільності, незважаючи на те, що сам не дуже постійний багато в чому.

Чоловіки Інжиру

Природа нагородила сильна стать, народжена під цим знаком, лінощі. Однак Инжирам не звикати до боротьби з власними слабкостями: цей поєдинок у них триває все життя, і, як правило, вони перемагають. Це дуже діяльні, весь час зайняті роботою, заповзятливі люди. Їх душа завжди повниться добрими намірами, а поведінка відрізняється імпульсивністю.

Жінки Інжиру

Инжирам потрібно весь час контактувати з членами своєї сім’ї та ріднею, тому що вони відчувають до них сильну прихильність. Це емоційні й ласкаві жінки, які часто посміхаються і випромінюють гарний настрій.

Любов і шлюб

Для людей, народжених під цим знаком, більше значення мають прості щирі почуття, ніж красиві романтичні мрії. Вони відрізняються великою ранимостью, тому від партнерів Інжиру потрібні особлива уважність і ніжність. Їх варто постаратися зрозуміти або просто прийняти такими, які вони є.


Залишити відгук