Жінка Телець в Ліжку

Таких, як вона, трохи: на тлі наївних, кокетливих, беззахисних дамочок, жінка-телець здається навченої досвідом навіть в юні роки. Цей цікавий знак зодіаку характеризується неймовірною силою волі, незвичайним розумом, повним спокоєм у важких ситуауциях і вмінням прийняти те, що відбувається навколо. Вона безстрашна і спокійна, уміє не напружуючись і не метушачись вирішувати будь-які проблеми. А коли всі навколо панікують, вона зберігає спокій і знаходить вихід з положення. Жінка телець розуміє пристрій речей, дуже сильна, але не вміє показувати чоловікам цю силу, і поруч з нею комфортно кожному.

Жінка телець особливо не схильна до яскравим і запальним проявів почуттів, не романтична понад міру, але зате вона людина слова. Якщо сказала, що любить, це правда, і це назавжди. Якщо вибрала чоловіка – буде вірна йому. Інтриги, зради, кокетство – це не її риси. У ліжку цей знак зодіаку не відрізняється великою палкістю, зате вона вміє підкорятися, бути ніжною та м’якою, оточувати теплом. Жінка телець може показати чоловікові, що він – єдиний і найкращий, з нею спокійно і приємно.

У шлюбі телець жінка – ідеальна господиня, дружина і мама. Цей знак зодіаку створений для сім’ї, при цьому вона знаходить час на догляд за собою, відпочинок і кар’єру, якої може досягти вершин. Вона вміє грамотно планувати, все встигати без метушні, не боїться труднощів і дуже самостійна. Ця жінка поважає чоловіка, не тисне і не обмежує його простір, зуміє створити гармонію в шлюбі.

Визначальним і домінантним впливом на сексуальне життя тельців виступає правляча планета, Венера. Люди, народжені під цим знаком, відрізняються теплотою, дружністю, пристрастю і ніжністю по відношенню до партнера. У деяких випадках тельці можуть це ретельно приховувати. Тельці прекрасно усвідомлюють свої бажання і потреби, для досягнення яких вони прикладають максимум зусиль, ретельно працюючи над досягненням бажаного результату. Бажання і завзятість – ось головні складові сексуальної сторони тельців.

Жінки-Тельці з ранньої юності мріють про піднесених і ніжних почуттях. При появі перших відносин в любові телець вимагає тривалості букетно-цукеркового періоду, який дозволить йому максимально повно відкритися на перших відносинах, і в цьому випадку він здатний здивувати своєю чуттєвістю, еротизмом і сексуальністю. Розвиток пристрасті не відбувається у тельця миттєво, як і не буває в осіб цього знаку любові з першого погляду. Пристрасть розвивається непомітно, поступово і повільно, але коли почуття будуть готові заговорити, більшої чуттєвості і віддачі у любові не здатний подарувати ніякий інший знак зодіаку. Телець почуття і бажання з’єднує в єдине ціле, тому його захопленість завжди триває протягом всіх стосунків, хай то вони солодкі і щасливі або повні туги і розчарувань.

Жінки–тельці є неперевершеним еталоном ніжності і жіночності. Бездоганність зовнішніх даних з бездонними очима… здатна заманити будь-якого чоловіка в свої нудні мережі. Цей тип жінок з народження вміє правильно підкреслювати свої переваги. Володіє неповторною сексуальної ходою і манерою поведінки. Навіть в домашній одяг або спортивному костюмі в образі жінки – тельця присутній вишукане збудження, притягає еротизм, який дивно комбінується з враженням надійності і вірності.

До своїх партнерів жінка пред’являє завищений рівень вимог, віддаючи найбільшу перевагу чоловікам з атлетичними даними. Чоловіки з витонченою інтелектуальністю не мають жодних шансів завоювати тільця – жінку в силу того, що основне в чоловікові вона віддає тактильним відчуттям і зоровому сприйняттю. При цьому атлетичні чоловіки повинні володіти фізичними даними від природи, адже телець максимально віддається природності, натуральності та відкритості. Жінка – телець без докорів совісті або скромності може сміливо демонструвати свої природні дані, прогулюючись в костюмі Єви. Дами відрізняються значністю і грізністю зовнішнього вигляду, під яким ховається дивовижний еротизм і сексуальність. Підвищений любовний потяг може сприяти появі у жінок, народжених під знаком тельця, одночасно декілька любовних зв’язків.

Тельці відрізняються підвищеною чуттєвістю, яку вони ставлять на чолі всіх любовних і сексуальних відносин. В силу цього прагне підганяти себе або незначно метушитися не прийнятно в любовних і сексуальних відносинах. Вони вимагають до себе гнучкого і терплячого шанувальника або прихильницю, які зможуть швидко і грамотно перебудуватися під всі очікування і бажання партнера. При максимальній віддачі себе почуттям тельці можуть виступати однією суцільною ерогенною зоною, але найбільшу перевагу вони віддають погладжувань потилиці і шиї. Дуже швидко тельці здатні реагувати на дотики в області рота і носа. А найбільше відчуття чуттєвості і неземного буття тельцям здатний подарувати еротичний масаж із застосуванням ароматичних масел, що додають шкірі додаткову шовковистість, м’якість і гладкість. Тельці повністю віддаються в любовні мережі, виступаючи вишуканим коханцем.

При зародженні любовних відносин з тельцем слід запастися терпінням, адже всі представники цього знаку відрізняються зайвою консервативністю, і перевагою проходити поступово всі стадії зближення. При терплячому дотриманні всіх стадій розвитку відносин тельці здатні здивувати своєю еротичністю і збудливістю. Про своїх намірах і бажаннях не варто на першому побаченні оголошувати партнеру тельцю, що може налякати або відштовхнути її.

Відносини на першому побаченні слід наповнити вишуканою романтичністю з усіма необхідними атрибутами. Особливу увагу слід приділяти наповнення столу і вишуканістю страв, адже для тельця розкішність і гурманизация страв виступає прототипом відносин в любовному плані. Поводитися слід максимально природно з залученням максимуму фантазії.

Телець за своєю природою не зазнає одноденних відносин, віддаючи всі свої переваги тривалості і надійності уз шлюбу. Вкрай рідко можна зустріти тільця з безліччю любовних відносин, які швидко змінюють один одного. Це швидше виняток з правил. У шлюбі з тельцем слід наповнювати всі єством і натуральністю, починаючи від відносин один до одного і закінчуючи обстановкою домашнього вогнища та стравами. Підтримання чуттєвості і прихильності пройде найбільш гладко при здійсненні вечірніх поїздок за місто у вихідні дні. Наповнені неповторним романтизмом і чуттєвістю, відвідування історичних місць.


Залишити відгук