Жінка Скорпіон в Ліжку

Не потрібно бути екстрасенсом, щоб визначити, що перед вами – жінка скорпіон, так як цю непересічну даму видно неозброєним оком. Жінка цього знаку зодіаку притягує, наче чаклунка – в ній поєднується зовнішня холодність і киплячі пристрасті в душі, вогненний погляд і вишукані речі, елегантні манери і войовничість. Скорпіон жінка не використовує типових жіночих «штучок»: вона сама по собі, знає собі ціну і знає, чого хоче.

Цю особу непросто завоювати. Вона не кокетує, не грає з чоловіками і вибирає тільки найкращих. Їй не можна закрутити чи задурити голову компліментами і романтикою, дама цього знака зодіаку схожа на снігову королеву, а у чоловіках цінує справжні якості, а не вміння зачаровувати молоденьких дівчат. Зате вона вірна, з нею комфортно і добре. Тому що якщо жінка скорпіон вибрала обранця, то зробила це з розумом, і думки свого так просто не змінить.

В ліжку цей знак – знахідка для кожного. Вона вміє підлаштуватися під партнера і звести його з розуму, може бути ніжною і підкорятися, може стати пристрасної фатальний коханкою, для неї немає меж і заборон, вона метка, оригінальна і сміла. Якщо дама цього знака знайшла свого партнера, він буде без розуму. Жінка-скорпіон чудова дружина і господиня, сувора і розумна мати. Все у неї завжди в повному порядку, вона вміє виконувати відразу багато справ, і робити все бездоганно. У неї ідеальна сім’я, виховані діти, повний порядок в кар’єрі, і на себе ця дама завжди знайде час.

Жінка – Скорпіон відрізняється впевненістю в собі, вродженої сексуальністю, здатної наповнити дивним еротизмом ходу, розмову і свій зовнішній вигляд. На пристрасть у її зовнішньому вигляді, голосі і погляді здатний відреагувати навіть самий скептичний людина в сексуальному плані. Вразити своєю сексуальністю і магнетизмом жінка зможе, не промовляючи ні слова. Енергійність, поєднується з гарною манерою розваги і бажанням працювати, буде відкривати партнеру все нові грані задоволення і враження.

В любовних відносинах дама, народжена під знаком Скорпіон, належить з повною серйозністю. Жінка перебуває в полоні власних пристрастей і мрій, що в поєднанні з умілою вимогливістю і бажанням йти чітко поставленої мети, надає жінці цілеспрямованість і дозволяє їй підкоряти під себе всіх і все. Не завжди чоловіки партнери здатні зрозуміти такий підхід і розпізнати справжні причини вражає чуттєвості і привабливого еротизму.

В ліжку жінка-Скорпіон відрізняється вимогливістю, і тільки певна частина партнерів здатна повністю оцінити це по достоїнству і задовольнити всі її фантазії і потреби. При не відповідності партнера її вимогам, бажань і емоцій жінка не буде рахуватися з почуттями чоловіка і відрізняється дивовижною нетерпимістю. Такі партнери швидко залишають її оточення. З іншого боку, якщо чоловік схильний психологічним забобонам, така жінка стає занадто гарною для нього. У ряді випадків жінка – Скорпіон може легко і просто вирішити багато проблем сексуального характеру, в тому числі і імпотенцію чоловіків, якщо вона була викликана психологічними проблемами. З боку жінки це не буде виступати альтруїстичних початком або бажанням допомогти ближньому людині. Вона піклуватися тільки про себе і про своє сексуальне благополуччя. Жінка не може перебувати в любовних відносинах з нудними і невибагливими чоловіками. У всьому, в тому числі в коханні і сексі, скорпіон – дама прагне займати тільки кращі позиції.

Пані, народжені під знаком скорпіона, відрізняються гострим розумом і приголомшливою інтуїтивністю. Ці якості вона ефективно використовує при виборі партнерів і чоловіків у своє оточення. Вона піддає тривалого вивчення, надмірної критичності, але ретельно вибрані чоловіки зможуть повністю оцінити по достоїнству її якості і переваги. Основною перевагою сексуальної поведінки цих дам полягає в тому, що вона ефективно проникає всередину життя інших людей, залишаючи своє життя «за сімома печатками».

Основним і головним недоліком жінки – Скорпіона виступає ревнощі. На її думку, її партнер в любов і секс повинен повністю і цілком віддавати дамі своє захоплення, повагу, при цьому вона може знайти прихований підтекст і інтриги в поведінці партнера в тих місцях, де їх просто немає. При незначною і скороминущої бесіді партнера з іншою жінкою, дама – Скорпіон переконана, що він призначає їй час для любовних зустрічей. Однак вона не буде тихенько чекати розвитку подій, а стає лютою, нетерпимою і трощить все, що трапляється їй на шляху.

У відносинах до партнерів дама – Скорпіон зневажає жалість і слабкість, не сприймає людей, які можуть прогинатися і підлаштовуватися під когось. Вона не може їм надати захист і підтримку, при цьому вона може нанести ще супутні удари у найслабші місця. Якщо чоловік прагне залишитися з жінкою – Скорпіоном, він повинен змиритися з усіма її пристрастями і манерами поведінки та сприймати її такою.

Однак якщо чоловік зможе повністю задовольняти всі бажання і потреби такої вимогливої дами, вона буде самою вірною і чуйною коханкою. Вона зможе захищати свого партнера в будь-якій ситуації і зможе надати всю необхідну допомогу у важких ситуаціях, не беручи до уваги погляди і переконання навколишніх.

У шлюбному союзі жінки, народжені під знаком Скорпіона, здатні подарувати не лише казку і рай, але і справжнє пекло. З такою дамою не існує проміжного або середнього варіанту. Вона завжди грізна і тільки цей знак найбільше схильний впадениям з крайності в крайність. Людям з незахищеною або слабкою психікою слід уникати коханок – Скорпіонів.


Залишити відгук