Жінка Стрілець в Ліжку

Якщо вам не вистачає яскравості життя, то жінка стрілець зуміє внести її. Це самий яскравий, стрімкий і позитивний знак зодіаку, який тільки має гороскоп стрілець жінка випромінює неймовірний потік енергії, не сидить на місці, і в порівнянні з іншими знаками зодіаку вона – яскравий промінчик.

Яка вона, жінка стрілець, у відносинах і любові, скаже будь-гороскоп. Вона віддається почуттю, вона народжена для любові і яскравих емоцій, переживає роман всім своїм єством, але не терпить нудьги. Цей знак зодіаку обожнює свіжі відчуття, гострі переживання, а нудна спокійне життя – не для неї.

В ліжку партнерка стрілець – ідеальна пара для тих, хто шукає яскравих переживань. Вона бурхлива, пристрасна, не проти експериментів, хоче і може все, і здатна віддаватися любові. В шлюбі стрілець жінка може здивувати своїм умінням вести господарство, цей знак не боїться труднощів, у її будинку завжди атмосфера добра і радості. Вона обожнює дітей, але зуміє бути вірною дружиною лише з тією людиною, яка зможе її розуміти.

Жінку – Стрільця в любові і ліжку можна охарактеризувати лише одним словом – Дон — Жуан. Вона не відрізняється особливою притязательностью у виборі партнера. В якості основних рис чоловіка – коханця, який може привернути її увагу може бути почуття гумору, ентузіазм, манера поведінки і поводження з дамами. Вона не зверне уваги на самі позитивні його риси і властивості характеру. В ліжку жінка – стрілець може дотримуватися легкості з певною ноткою гумору, проте всі її партнери протягом тривалого часу залишаються друзями на тривалий час.

Любовний потяг носить лише епізодичний характер без глибоких почуттів і переживань, основну увагу вона приділяє схильністю партнера до різних ігор в процесі становлення відносин або в ліжку, свого образу азарт допомагає їй відчувати різні відчуття в сексуально-любовному аспекті. Свого образу стосунки з протилежною статтю – це азартна карткова гра, де може пощастити, а може і ні. Але при програші жінка, народжена під знаком Стрільця, не розчаровується, а продовжує грати далі з новими чоловіками. До всіх невдач вона ставиться філософськи, не приділяє належної уваги і йде по життю, сміючись і граючи.

На перше місце дама ставить власне марнославство, вона приділяє більше уваги своєму образу і зовнішності, але при незначних проблемах вона цілком заводити кілька любовних зв’язків. У ряді випадків вони можуть протікати одночасно і носять лише легкий романтичний відтінок.

У відносинах з партнером жінка – Стрілець відрізняється прямолінійністю і відсутністю до проворачиванию складних математичних комбінацій. Вона відкрита, чесна і різання. Шукаючи постійного розваги, вона любить свободу і не може насолоджуватися щастя поодинці, адже всі свої емоції і почуття вона бажає розділити з оточуючими її людьми.

При першому знайомстві дама завжди кокетлива, легка і проста у спілкуванні, не навантажує непотрібними розмовами і завжди з легкістю вислухає партнера. При першому ж знайомств вона може з легкістю розповідати про минулі зв’язки і відносини без частки сарказму чи іронії. Однак про своє розчарування вона буде оповідати практично з перших слів свого оповідання. Зайва відвертість деколи лякає чоловіків, що в ряді випадків призводить до того, що жінки – Стрільці не можуть вийти заміж.

При появі коханця жінка прагне не стільки зміцнити відносини в сексуальній сфері на тривалий період, скільки вона цікавиться і тривалої дружбою, взаємодопомогою і незначними романтичними відносинами. При невідповідності партнера її вимогам, вона легко з ним розлучиться без нотки жалю і переживання. У насіннєвий життя жінка завжди відрізняється легкістю, дотепністю, готовністю до пригод і ентузіазму при появі нових спільних відчуттів.

Завоювати серце жінки, народженої під знаком Стрільця, може той хто чітко знає особливості лестощів, вміло обходячи вразливу душу Стрільця і її вразливість. Зайва балакучість з правильно розставленими акцентами завоює даму – Стрільця в найкоротші терміни.

В ліжку жінка – Стрілець не любить обмежень. Основне її прагнення віддаватися пристрасті і сексу прямо на відкритому повітрі, наметі та інших громадських місцях, пов’язаних з певним ризиком. Дівчина – Стрілець відрізняється пристрастю до сексу, однак період прелюдій вона прагне скоротити, насолоджуючись технікою і одержуваними відчуттями. Отримуючи задоволення від заняття сексом, жінка – Стрілець здатна отримувати безліч оргазмів, не неглибоких і не насичених. Проте вона більше спрямована на отримання задоволення для себе, ніж для партнера. Багато чоловіків, переконані, що жінки – Стрільці відрізняються нетактичностью і неэтичностью поведінки в ліжку, залишаючи партнера в більшості випадків незадоволеними. Нерідкі випадки, коли жінка, народжена під знаком Стрільця, може повністю зануритися в процес своєї насолоди, не піклуючись про почуття і задоволення партнера.

Займаючись сексом жінка – Стрілець може грати і насміхатись над партнером до повної втрати контролю у протилежної статі. У сексі жінка віддає особливу перевагу перших хвилин після його закінчення, плавно переводячи його на дружні нотки. При поведінці партнера зі зміненим підходом вона з легкістю з ним розлучається.

Жінка – Стрілець швидко міняє чоловіків, не вдаючись в подробиці, але при цьому не схильна до різних експериментів. Вона не використовує для отримання задоволення різні пристосування, будь то вібратори, насадки або інші «іграшки». Такі іграшки не здатні «завести» її до божевільного збудження. Вона воліє тільки природні форми гри, перевірені на практиці.


Залишити відгук