Жінка Риби в Ліжку

Якщо перед вами жінка риби, то ви відразу згадаєте, що сила жінки в слабкості. Її ніжність тягне, мов магніт, жінка риби – мрія будь-кого. Такий цей знак зодіаку – вона рідко буває одна, причому її щирий характер, вона не грає і не маніпулює, це – її природа. Чарівна жінка риби – найзагадковіший знак зодіаку. Ні один гороскоп і характеристика не допоможе зрозуміти до кінця, яка вона.

Цей знак зодіаку відрізняється скромністю і ранимістю. Вона не влюблива, але коли закохається – можна сказати, що це назавжди. Важко знайти більш романтичну, відкриту і вірну дівчину, ніж рибка. Вона не з тих, хто в’яже мотузки», маніпулює, обманює або не довіряє.

В ліжку характеристика жінки риб говорить про те, що це – ніжна, чуттєва коханка, чуйна і сприйнятлива. Її не назвати пристрасною натурою, вона в усьому підкоряється і ніколи не керує. Для чоловіка, який любить домінувати і керувати, цей знак зодіаку – просто знахідка.

Риба – хороша дружина. Любляча, турботлива, довірлива і чесна. Вона буде з любов’ю ростити дітей, вести господарство і віддасть всю себе сім’ї. Не варто чекати від неї сюрпризів – вона проста, скромна і бесхитростна, зате поруч з нею спокійно і надійно, і можна точно знати, що ніяких неприємних сюрпризів від неї чекати не доведеться.

Жінка, народжена під знаком Риби, відрізняється дивовижною жіночністю, сприйнятливістю, чуттєвістю, сексуальністю і відмінним рівнем інтуїції. Своєю таємничістю і загадковістю вона залучає велику кількість чоловіків навколо себе. По своїй суті жінка – Риби є залежною натурою, що дозволяє чоловікові активно лідирувати в любовних і сексуальних відносинах.

Вразливою по натурі, жінці – Рибі необхідно постійно нагадувати про почуття до неї, про її необхідності та її ролі в світі і житті чоловіка. Отримуючи максимум вражень від власної значущості, вона здатна віддячити чоловіка надзвичайною чуттєвістю.

У спілкуванні з чоловіками жінки – Риби відрізняються сором’язливістю і скромністю, що стримує всі спроби до конкретних дій. Жінка більше прагне віддатися світу фантазій і мрій. Незважаючи на таке поєднання, жінка дивно вміє наповнювати своє оточення потрібними, впливовими і найбільш сприятливими людьми. При необхідності отримання допомоги від певного чоловіка жінка – Риба не зупиниться ні перед чим і зможе спокусити чоловіка. У питаннях спокушання вона прагне максимально повно використовувати своє тіло з природного чуттєвістю, еротизмом і сексуальністю.

Жінки можуть одночасно закохуватися в кілька чоловіків, однак природне властивість нерішучості приводить їх моральний і психічний настрій до постійних метань і завзяттю від одного чоловіка до іншого. Закоханість деколи грає злий жарт з жінками – Рибами і в сімейному шлюбі, який буде щасливим і наповнює жінку усіма необхідними емоціями. В такій ситуації вона знову може закохуватися в сторонніх людей, прагнучи знайти на стороні не стільки душевну єдність з партнером, скільки задоволення з нової сторони своїх сексуальних потреб. Однак вроджене почуття такту та етикету дозволяє жінці, народженої під знаком Риби, чарівно і делікатно спілкуватися з коханцями одночасно не викликаючи сумніви в наявності другого партнера.

При виборі чоловіка для сімейних відносин жінка – Риби віддає перевагу чоловікові з малої сексуальної харизмою і м’яким характером. Такий чоловік надає впевненість у вчинках і діях, створюючи надійне початок для майбутньої сім’ї. У своїх мріях жінка завжди бачить сильного, вольового, жорсткого чоловіка, з яким вона і заводить любовні стосунки протягом всього шлюбу.

Для залучення уваги чоловіка – самця до своєї персони жінки – Риби використовують весь арсенал жіночих чар. Така поведінка надає жінці більшу впевненість у своїх силах і можливостях, формує відчуття фізичної і духовної її привабливості для партнерів. В деяких випадках вона може загратися і через час усвідомити страх до того бажанням, яка вона розбудила чоловіка. При розбіжності реальності з мріями жінки – Риби, вона відчуває сильне розчарування.

У любовних і сексуальних відносинах жінка – Риби відрізняється дивовижною артистичністю. Вона може зіграти потрібну роль для певної людини в більшості випадків навіть експромтом. Однак потрібний ефект настає практично миттєво. В ліжку жінка, народжена під знаком Риби, чудово знає свою роль і особливість поведінки з певним чоловіком. Вона сміливо створює потрібну атмосферу і легко досягає намічених цілей, а в поєднанні з великим почуттям допомоги і догоджати ближньому, жінка – Риба не може відмовити або сказати «ні» на будь-яку пропозицію.

В сексуальних іграх жінка відрізняється розкутістю і особливою фантазією. Для повного збудження не слід проводити тривалих гри попередніх пестощів. Для такої дами достатньо лише мимолетней сцени на екрані телевізора або скороминущого дотику партнера до її тіла. У ліжку дама, народжена під знаком Риби, для отримання задоволення легко експериментує з позами і легко погоджується на нові і дивні комбінації.

Дивна акторська гра здатна довести коханця до незабутніх висот власної значущості і гордості за власні зусилля і успіхи. Певні стогони і акторська гра дозволять самому слабкому чоловікові почувати себе Богом і бути біля ніг жінки – Риби.

В ліжку жінка – Риби прагне зайняти лідируючі позиції, а найкращий ефект насолоди вона зможе отримати при зіткненні з водою. Природний еротизм, шикарна фантазія і постійна спрага любові дозволяє лібідо жінки – Риби бути найбільш активним порівняно з жінками інших знаків зодіаку. Найбільшого піку сексуальність жінок – Риб досягає в момент менструації.


Залишити відгук