Жінка Ваги в Ліжку

Для того, хто шукає ідеальну красуню, жінка терези – знахідка. Жоден чоловік не пройде повз її чарівності й ніжності, жінка терези – втілення кокетства, чарівності і наївності. Цей знак зодіаку непостійний, вона примхлива, гороскоп вказує на зміни настрою, вона – типова панночка і обожнює все, що притаманне її підлозі: балаканину з подругами, шопінг, красиві речі і романтику. Але при цьому жінка ваги відрізняється розумом, і наївною тільки здається.

Жінка ваги в любові романтична, на побаченнях вона як риба у воді, чоловік для неї – весь світ, вона віддається почуттю цілком. Її неважко завоювати красивими компліментами, квітами і походами в романтичні місця, вона вірна і віддана, і буде обсипати улюбленого ласкавими словами.

В ліжку вона ніжна. Жінка ваги в любові повністю віддається партнеру і змушує його забути про все своїми ласками, будь-який чоловік зійде з розуму від її ніжності і м’якості. Вона з радістю приймає верховенство партнера, і будь-який чоловік почуває себе поруч з нею справжнім лицарем. В шлюбі жінка терези – ідеальна. Вона все встигає – виглядає бездоганно, в будинку затишок і краса, діти ростуть обласканими і задоволеними, а на роботі – повний порядок. Кожен чоловік буде здивований, як ця дама все встигає і з усім справляється.

Жінки-Терези володіють особливою привабливістю та вишуканими манерами. Так як цей знак відомий планетою Венера, Жінка-Терези досить вправна у відношенні до любові. Вона одягається елегантно, віддає перевагу тільки хороші і дорогі парфуми, гарні прикраси і всіляко намагається доповнити своє оточення розкішшю. Таким же чином Жінка-Терези відноситься і до чоловічої статі. Якщо її чоловік не здатний оточити її всіма бажаними потребами, то краще і не намагатися зав’язати з нею якісь стосунки.

Не варто забувати ще про одну особливість жінок такого знака — вони непостійні. Такі жінки прагнуть зав’язати флірт з абсолютно будь-яким вподобаним чоловіком, але і з аналогічною швидкістю можуть миттєво перемкнутися на інший об’єкт. Найголовніше бажання такої жінки полягає в тому, що вона просто хоче, щоб оточуючі нею захоплювалися. Як правило, прихильність Жінок-Терезів не триває довго.

Якщо такий жінці щось не подобається у відношеннях, то вона може миттєво перетворитися в дріб’язкову і прискіпливу даму. Вона постійно перебуває в пошуках свого ідеалу і здатна прикрашати чужі помилки і розчарування, які стоять у неї на шляху. Особливо вона не терпить чоловіків, які постійно говорять про гроші. Жінка-Терези вважає, що фінанси необхідні для того, щоб їх витрачати, реалізовувати, а не говорити про них.

Також не варто намагатися їй управляти. Вона все одно не буде слухатися. А якщо ви почнете тиснути на неї, то отримаєте у відповідь ще більшу впертість. Тут все прямо пропорційно: сильніше тиск – більше впертості. І єдиний спосіб добитися того, чого ви хочете – дарувати їй добрі, ласкаві слова.

Жінка-Терези дуже жіночна, і одночасно з цим розумна, метка й активна. Але опинившись у важкій ситуації, вона може опустити руки і просто чекати на чиюсь допомогу. Жінка-Терези обов’язково зверне увагу на чоловіка, який справді оцінить її зовнішність. Вона в захваті від свого тіла і вважає, що його призначення полягає в тому, щоб на нього дивилися і нескінченно захоплювалися.

Вона скрупульозно готує обстановку й атмосферу для сексуальних утіх. Така жінка прагне побачити реакцію свого партнера. Звичайно, після феєричного обопільного «виступи» вона хоче чути слова захвату, захоплення, неймовірних вражень.

Жінка-Терези не любить поспішати. Їй по душі всілякі ласки і ніжні слова. Вона чудово усвідомлює, що спокушання – це ціла наука, а не фізична взаємодія.


Залишити відгук