Жінка Лев в Ліжку

Вона ніколи не буває одна – жінка лев притягує, як найнебезпечніший з магнітів. Любити її – чудово і небезпечно одночасно, ця любов не пройде безслідно ні для кого. Жінка лев – фатальна, самостійна, вона знає, чого хоче. Вона не просто кішка, вона – цариця. Гороскоп описує цей знак зодіаку дуже яскраво, насичених фарбах – мабуть, це самий неординарний і видатний знак. Вона вибирає тільки найкраще, і підпускає до себе лише обраних. Для жінки-лева з милим рай у курені не буде – тільки в палацових покоях. Вона не розважлива, а просто знає собі ціну.

Жінка лев така – в неї важко не закохатися. Слабкі й безвольні чоловіки проходять стороною, вона приваблює тих, у кого відмінний смак, хто хоче мати поруч яскраву супутницю і не боїться труднощів. Вона в любові, як на війні, левицю неможливо приручити або домашньої кішечкою. Підкорити її серце – завдання непросте, з нею впораються тільки найзавзятіші та сильні чоловіки, які звикли підкорювати вершини. Зате нагорода варто того!

Левиця ревнива, не стерпить брехні або зрад, не дасть собою маніпулювати. Але зустрівши гідного партнера в любові, жінка лев стане поважати його і прийме його верховенство. В шлюбі цей знак зодіаку прагне бути главою сім’ї. Все на ній, вона з усім справляється і не боїться труднощів. Вона вірна дружина, але не терпить, коли їй вказують, коли їй не довіряють або ревнують. Вірність для нього – святе, а на місце романтичної любові вона ставить повагу. Якщо вже хтось підкорив її левове серце і зумів повести під вінець, у шлюбі він буде щасливий з такою жінкою, а оточуючі будуть лише заздрити. Щасливий той, хто виявиться з цієї пристрасною коханкою наодинці! В любові вона безудержна, не знає меж і заборон.

Люди, народжені під сузір’ям Лева, дуже схожі на свого зоряного покровителя. Левиці рідко бувають непривабливими. У більшості випадків природа обдаровує їх красивим обличчям і струнким тілом. У цих людей легка хода, а в кожному русі відчувається грація. При правильному ставленні до свого здоров’я і регулярному догляді за своїм тілом люди — Леви здатні до старості приголомшливо виглядати.

не Дивно, що з такою привабливою зовнішністю Левиці вже в дитинстві можуть страждати манією величі. Якщо при цьому вони ще відчувають надмірне обожнювання і захоплення з боку рідних і близьких, можуть вирости розпещеними, егоїстичними і самолюбивими. Леви Не позбавлені і розуму. Виставляти свої негативні сторони характеру напоказ кожному вони не будуть. Лев швидше прикинеться милою і ласкавою кішечкою, а лише в підходящий момент покаже справжній левиний оскал.

Приваблива зовнішність, дещо завищена самооцінка, надмірна любов до себе роблять любовно-сексуальний гороскоп Лева складним, заплутаним, але в теж час яскравим і цікавим. Лев цілком здатний побіжно пробігтися по вашій долі, позбавивши в ній слід на всю довге життя. Левами можна захоплюватися, можна їх лаяти, не розуміти, що на них можна злитися, але одного не відняти – Лева неможливо не любити.

Перш ніж заводити інтригу з Левом, адекватно оцініть свої почуття. Відчувши лицемірство і брехня, Лев кине вас без жалю. Тільки до цього моменту ви, можливо, будете вже закохані так, що розставання здасться трагедією. Якщо раптом трапиться так, що ініціатором розриву будете ви – постарайтеся розлучитися якомога м’якше, зберігши з Левом дружні відносини. В іншому випадку вашим ворогом буде не м’який кролик, не добрий щеня, не голосистий півень. Їм буде ЛЕВ, а це багато значить!

В любові Лев – хижак. Може бути ласкавим і грайливим, ніжним і ненаситним. Жінка-Лев затіє з вами таку любовну гру, яка зведе вас з розуму і зробить найщасливішим. Але не втрачайте пильності. Ця эйфоричная історія закінчиться без пояснень, якщо раптом, нехай навіть з необережності, ви зачепите самолюбство Лева. Вражене самолюбство – це те, чого Лев ніколи не прощає. Він може зробити вигляд, що забув образу, може навіть залишитися поруч з вами, але ви раз і назавжди забудете про пристрасті, яку здатний подарувати тільки Лев. Якщо занадто багато подібних образ накопичитися в душі Лева, не сумнівайтеся – він піде! Піде навіть, якщо за плечима десять років спільного життя, троє дітей, загальна житлоплощу і т. д.

Після розриву відносин Лев не поспішає кидатися в новий вир кохання. Він не з тих, хто буде розмінюватися на дрібниці. В особистому житті Лева часто трапляються застої і періоди бездіяльності, які можуть тривати роками. У нові відносини як у вир Лев кинеться тільки тоді, коли побачить гідного партнера. І в цьому випадку він блискавично надолужить все втрачене.

Жінка – Левиця неймовірно сексуальна. У цій жінці багато облич. Вона може бути ласкавою кішечкою або розлюченого левицею, залежно від ставлення до неї. Левиця любить ловити на собі захоплені погляди, обожнює, коли чоловіки довго і наполегливо її домагаються. Своїм чоловіком ця жінка повинна володіти повністю і безроздільно. Навіть ваш випадково кинутий погляд у бік іншої жінки може поставити крапку у відносинах з Левицею.

Ця жінка любить дорогі подарунки і забезпечене життя. Вона може бути щаслива і в менш забезпеченого життя, але за умови відвертої любові і повному їй поклонінні. Якщо цього немає, Левиця впадає в крайнощі. Любов вона готова замінити тільки грошовим еквівалентом. У цій ситуації Левиця живе за девізом «все або нічого». Зустрічається тільки з дуже заможними чоловіками, а якщо заміж, то виключно за олігарха. У відсутність любові шлюб за розрахунком стає для такої жінки порятунком. Цілком комфортно в такому шлюбі левиця може прожити все життя.

Цих жінок природа нагородила зовнішнім досконалістю, а ось темпераменту для них пошкодувала. В ліжку Жінка–Левиця часто досить пасивна, ініціативи чекає від партнера. Саме тому в ліжку їй більше підійде чоловік з подібним темпераментом і не дуже великими запитами.

Левиця знає собі ціну. Випадкові відносини або короткочасна інтрижка не для неї. До вибору партнера ставиться дуже серйозно. Не отримуючи великої насолоди від самого сексуального акту, Левиця обожнює довгі прелюдії, компліменти на вушко і романтику.


Залишити відгук