Жінка Близнюки в Ліжку

Якщо ви не боїтеся непередбачуваності і пригод, то жінка близнюки вам сподобається. Порівняно з іншими знаками зодіаку, жінка близнюк сама непередбачувана, ні одна характеристика не дозволить розгадати її. Зрозуміти, яка вона, дуже важко – у неї десятки облич, сьогодні вона романтична і зворушлива, завтра – справжня фурія. І не можна вимагати від неї визначеності – це натура і природа цього знака.

Жінка близнюк непросто сходиться з іншими знаками, і неважливо, діва перед нею, лев, рак, скорпіон або овен. І справа не в ній – вона товариська і відкрита до знайомств. Справа в чоловіках, які сходять з розуму від її непередбачуваності і ніколи не знають, чого чекати від цього знака. Жінка близнюки може бути будь-якою. Хочете романтичну беззахисну особу? Будь ласка. Мрієте про пристрасної і сміливої обраниці? Це вона. Але чекати від неї чого-небудь – велика дурість. Зате з нею не засумуєш!

В ліжку жінка близнюк – така ж непередбачувана. Вона смілива, не знає заборон і не соромиться нічого, проте не стане робити того, чого не хоче. Жінка близнюк не любить планувати, з нею цікаво, і в ліжку точно не буде нудьги й одноманітності. Її взагалі непросто зробити дружиною, але навіть той, кому вдалося, може не сподіватися, що в шлюбі жінка близнюк стане зрозумілою і передбачуваною. Вона цінує сім’ю і будинок, вміє бути вірною, але не стане сидіти вдома вечорами. Така характеристика цього знака у всьому – від неї можна чекати всього.

Жінки, які народилися під впливом Близнюків, відрізняються здатністю залучати чоловічу увагу своєю дотепністю і чарівністю. У процесі бесіди жінки блищать уважністю, участю в проблемах і труднощах співрозмовника. Для цих жінок неможливо залишатися постійними, їх повністю захоплює новизна, що призводить до постійної зміни любовних партнерів. Зайва емоційність призводить до випробування жінок – Близнюків відчувати цілий спектр різноманітних почуттів за дуже короткий період часу. Однак можливість керувати своїми емоціями і почуттями не значна, що проявляється в наявності одночасно кілька коханців.

Жінки відрізняються емоційною незалежністю, що спрощує процес контролювати і керувати своїми бажаннями. Будучи захопленої розкішшю і красивим розкладом життя, жінки під знаком Близнюків можуть успішно управляти сексом як зброєю для досягнення поставленої мети. Для приховування істинних причин і бажань при управлінні оточуючими любовними партнерами жінки з легкістю використовують свою уяву і шарм.

При спілкуванні з партнерами в любовному плані жінки можуть грати в жорстокі і часом безсердечні гри, що створює враження про неї з боку чоловіків холоднокровною і байдужої мадам. Основи такої практичності лежать у тому, що жінки, що народилися під Близнюками, прагнуть у всьому покладатися на власний розум, не приділяючи належної уваги емоціям і почуттям. На тлі безсердечності ця категорія жінок має напрочуд високим інтелектом з розвиненими психічними процесами, що надає їй особливий шарм при можливості розробки тактики з окремо взятим статевим партнером.

Проте при виборі чоловіка для близьких стосунків жінки знаку Близнюки не зазнають сексуальних партнерів з незначним відхиленням рівня інтелекту від власних розумових здібностей. Цей чинник призводить до того, що при виборі жінки між домашнім затишком і сімейності і роботою, вона моментально і обдумано вибирає ділове життя і побудова кар’єри. Усі покладені обов’язки і досконалі справи жінки – Близнюки з легкістю доводять до логічного завершення, залишаючи себе на висоті. При виконанні роботи під тиском або відсутністю власного бажання жінки знаку Близнюки обов’язково зазнають фіаско.

В ранній юності дами цього знака не схильні до марень і фантазій, а подорослішавши, вони прагнуть завести багато чоловіків, при цьому вони прагнуть змінити життя, кар’єру і індивідуальні особливості кожного чоловіка. На все це у неї вистачає енергії, бажання, і в кожному окремо взятому випадку буде продуманий певний план дії.

Жінки цього знаку відрізняються постійною тягою до змін, саме тому вони постійно проводять перестановки в квартирі, меблі змінюють або займаються питаннями власного вдосконалення. В іншому випадку всю свою енергію на зміну жінка під знаком Близнюків звертає на свого чоловіка. У свою чергу це виступає одним з важливих факторів, що не дозволяє дамі успішно вийти заміж.

В любові жінка під знаком Близнюки пред’являє одне і важлива умова. Коханець повинен відрізнятися досвідченістю, мати великий досвід, а в процесі розвитку відносин не повинен поспішати і квапити даму – Близнюка. Жінки прагнуть в любовних відносинах не тільки задовольнити свої сексуальні потреби, але і знайти той ідеал, який дозволить їй максимально зануритися в кохання з головою. У справжню і глибоку зв’язок між партнерами жінка під знаком Близнюки вкладає не тільки секс, але і духовну близькість, практичність в житті і неповторну романтику відносин.

В ліжку жінки цього знака не терплять можливості квапити події, а при різкому порушенні партнера дама здатна швидко охолодити його запал. Сама жінка легко збуджується і запалюється не стільки від власних бажань, скільки нею опановує цікавість. Власне поведінка ніколи не викликає у неї сумнівів або інші, проте вона чітко дотримується власні встановлені правила.

В ліжку пані під знаком Близнюки прагнуть одночасно виконувати кілька справ. Так вона прагне не тільки цілувати свого чоловіка, але і одночасно проводити стимуляцію його ерогенних зон. У сексі вона розкута, а дивовижна тонкість інтуїції дозволяє партнерам дивуватися чудовим варіантами. Еротизм дами дуже розвинений і вона здатна отримувати задоволення від самих різноманітних ласк, які включають і скромні ласки, так і найвідвертіші. Її прагнення до експериментування нових варіантів дозволяє викликати у неї бажання займатися сексом набагато частіше, ніж дами інших знаків зодіаку.


Залишити відгук