Жінка Козеріг у Ліжку

Її неважко впізнати – жінка козеріг приваблива, скромна, впевнена в собі. Вона не ставить перед собою мету виділитися з натовпу, одягається скромно і зі смаком. Але її сила характеру і впевненість у собі вигідно відрізняють цей знак зодіаку від інших дам. Консервативність – головна риса цього знаку зодіаку. Жінка козеріг знає, чого хоче, впевнена у своїх силах і не витрачає енергію на дурниці.

Консервативна і приземлена жінка козеріг у любові – знахідка для чоловіка, який не любить, коли з ним кокетують, грають, маніпулюють і морочать голову. Вона щира, проста, чесна, легко сходиться з іншими людьми, і якщо каже, що любить – це так і є. Цей знак зодіаку не схильний до інтрижок, вона серйозна і не витрачає часу даремно.

В ліжку ця жінка не схильна до експериментів, і багатьом знаків може здатися нудною. Тим не менш, у неї непогана сумісність з багатьма знаками зодіаку, і якщо чоловік шукає ніжності і близькості, а не запаморочливих пригод в ліжку, то ця жінка для нього – знахідка.

Вона ідеальна дружина. В родині буде все добре – матеріальне становище, затишок і порядок, щасливі діти. Ця пані вміє все взяти під контроль, вона самостійна, але визнає верховенство чоловіка і не тисне. З нею поруч добре, спокійно і комфортно. Вона вихована «по-старому», знає своє місце, і незважаючи на пристрасть до кар’єри і досягнень, завжди знайде час для улюбленої сім’ї.

Жінка, народжена під знаком Козерога, відрізняється впорядкованістю своїх пристрастей і бажань. Для досягнення власної мети в любові вона здатна будувати божевільні плани і чітко слідувати їм при захопленні бажаного партнера. Однак вона завжди дотримується моральних цінностей і норм.

У відносинах з чоловіком жінка–Козеріг прагне міцно перебувати на землі, ретельно аналізувати свої бажання і вчинки, не відрізняється високою імпульсивністю в ліжку. Вона завжди приймає залицяння чоловіка, захоплюється його ставленням, поглядами, захопленістю, проте все це є лише особливою маскою дами. Дізнатися про справжніх почуттях і емоціях жінки – Козерога практично не дозволено жодному чоловікові. Перед початком стосунків жінка прагне знайти певний баланс захищеності, спокою і понесених витрат з отриманими відчуттями, насолодою і бажаним результатом.

В любовних відносинах жінка–Козеріг прагне стримувати себе, вона боїться повністю віддатися любовним відносинам, хвилі пристрасті і дивовижному насолоди, прагнучи знайти лише почуття захищеності, надійності і безпеки. При зближенні з одним чоловіком вона завжди залишається вірною йому тривалий час, прагне бути завжди коханою, ніжною і бажаною. На розрив відносин або на появу інтрижок на стороні жінка–Козеріг навряд чи зважитися. Однак у силу своїх відмінних рис, після зближення з партнером і налагодження тісного зв’язку, чоловік зможе отримати максимум пристрасті, чарівництва і приголомшливу коханку, яка здатна на багато що заради любові. Спокушаючи бажаного чоловіка, жінка завжди буде покладатися на свої чари, вона акуратно і вміло вибирає вбрання й косметику, створюючи неповторну чарівність ніжності, пристрасті, жіночності та сексуальності.

При здійсненні помилки у виборі партнера жінка довго переживає досконалу помилку, яка займає в її уявленні набагато більше місця, ніж воно є насправді. Однак з вчинених неправильних вчинків вона зможе винести максимум корисної інформації і звернути помилку в найбільшу радість. Володіючи терпінням, продуманістю вчинків, неповторно життєвою силою для чоловіка, який не зміг виправдати сподівань жінки – Козерога, вона стане дуже сильним і страшним супротивником. Чоловіки прагнуть зовсім проходити повз жінки – Козерога тільки не образити її випадково оброненной фрази. Ця дама зможе ретельно розробити план помсти, помститися, але про прощення вона і не буде замислюватися. Межі помсти невимірні навіть дівчиною–Козерогом.

У шлюбних відносинах дама – Козеріг прагне до незалежності і самостійності, намагається завжди і у всім жити у відповідності зі своїми цілями й поглядами на життя. Вона буде вимагати уваги до своєї персони і якщо вважатиме за потрібне, що їй необхідно що – небудь купити (будь то шубка або автомобіль останньої моделі відомої марки) вона це зробить. Завжди і у всьому в шлюбних відносинах вона відстоює своє я і буде залишатися самою собою.

Перед укладенням шлюбу жінки – Козероги інтуїтивно прагнуть вибрати партнерів слабкіше себе, щоб повністю блищати на їх фоні. Проте сильно слабких партнерів вони не потерплять, адже обтяжені слабкими чоловіками вони швидко втрачають до них інтерес і прагнуть виправити зроблену помилку. Вибираючи чоловіка, вона прагне в більшості випадків укладати шлюб по любові, якщо з якихось причин любов згасла або пішла на спад в шлюбі з нею буде тільки той чоловік, який зможе повністю і безмежно задовольняти всі її почуття, бажання і емоції.

В юних роках Козеріг відрізняється стриманістю в ліжку, яка через деякий час розгортається в нових відчуттях. Вона прагне виходити заміж у зрілому віці, накопичивши безумовно великий досвід сексуальних зв’язків і вражень. Однак вона не буде виступати іграшкою або маріонеткою в чоловічих руках і поведінці, адже дама – Козеріг відрізняється дивовижним розум і здатність прораховувати численні партії з безліччю комбінацій із сприятливим результатом тільки для самої себе.

Щоб повністю насолодитися гармонією відносин і справжнім жіночим щастям у шлюбі, жінка – Козеріг повинна бути постійно зайнята. Для цього вона може брати участь не тільки в бурхливого особистого життя, зустрічі з друзями, іншими сім’ями, але й займати відповідальні посади у громадських організаціях або в благодійних товариствах. Вона завжди серйозна, незалежно від своїх бажань і починань.

В ліжку жінка – Козеріг воліє ласку, яка здатна розвести в ній полум’я, розбурхане тривалий час. Однак при заняттях сексом вона прагне зайняти лідируючі позиції і повністю переважати. Вибір місця, часу і техніки сексу завжди залишається за жінкою – Козерогом. Змінюючи місця заняття сексом, вона не шукає різноманітності, вона лише прагне до самоти і намагається визначити максимально комфортне для неї місце.


Залишити відгук