Жінка Рак в Ліжку

Якщо ви зустріли загадкову жінку, спокійну, мрійливу, добродушну і відкриту, але трохи непередбачувану – перед вами жінка рак. Вона здається простою і нехитрої, але її неможливо зрозуміти. Жінка рак мінлива, як місяць, і не відкриває свою душу так просто. З нею затишно і тепло, вона вміє оточити турботою і ласкою, від неї виходить дивовижна енергетика. Жінка рак – незвичайний знак зодіаку, і навіть кращий гороскоп не допоможе до кінця дізнатися, що у неї всередині.

Ніжна і неконфліктна жінка-рак дуже романтична. Цей знак зодіаку створена для любові, вона живе заради любові і віддається почуттю. Вона вміє любити, бути вірною і відданою, жінка рак не ревнива, не бореться за першість або рівність з чоловіками, не тисне і дуже комфортна у відносинах, але лише з тим, хто її зрозуміє і буде цінувати. У любові жінка рак потребує великої кількості уваги і не терпить самотності. Їй постійно потрібні докази, що її пам’ятають і люблять.

В ліжку вона – сама ніжність, вона віддається любові, оточить ласками, а крім того, ця скромна і мила дівчина може стати з партнером в ліжку цієї левицею, що не знає меж і заборон. Цей знак зодіаку любить почуттєві насолоди, і в ліжку не обмежується. У шлюбі вона – риба у воді. Жінка-рак створена для життя в шлюбі, про це скаже будь-яка характеристика цього знаку зодіаку, і будь-гороскоп. Вона ідеальна господиня, дружина і мати, у неї в хаті – чистота і затишок, гості не хочуть йти, і всі дивуються, як їй вдається так блискуче вести господарство, створювати неймовірну енергетику тепла в будинку і будувати гармонію в шлюбі.

Легкі дотики, загадкові погляди, вечір при свічках – Раки все це так люблять. Світ вони сприймають через призму емоцій, і коли їх серце рветься від любові з грудей, то і навколишній світ переливається всіма кольорами веселки щастя. Але це такі ніжні чоловічки, схильні до невпевненості та сором’язливості. Вони дуже обережні і часто ховаються в тіні.

Довіряти вони будуть тільки тоді, коли на 100% переконаються, що поруч з ними людина вірна. Адже любов і почуття значать для них набагато більше, ніж кар’єра. Раки до пори до часу знаходяться в пошуку вічної любові, і до сексуальних експериментів Рак буде готовий тоді, коли партнер пройде перевірку на міцність. Ну це так, загальні риси, а познайомившись з цими особистостями ближче, ви будете вбиті наповал.

Раки — володарі багатого внутрішнього світу, розташовані все сприймати на романтичний лад. Ідеальне побачення для них: вечір в тихому затишному ресторанчику, располагающем до інтимної бесіди і «випадковим» першим дотиків. Трохи вина допоможе розкріпачитися Ракам, і вони вилізуть зі своєї раковини на світ божий. Якщо хочеться побудувати відносини з цією людиною, то краще всього показати уважним слухачем з розуміючою і лагідною усмішкою.

Раки будуть себе комфортно почувати тільки з такими, як вони самі – мрійниками і романтиками. Для них головну роль грає духовне спілкування, і потреба в ньому вони проносять через все життя, якщо раптом чоловік не зміг дати цього. І шукати вони будуть завжди людину, яка буде асоціюватися у них з тихим спокійним притулком. Навіть перебуваючи у шлюбі, Раки дуже цінують вечора з тихим неспішною розмовою.

Жінки-Рак — це справжні німфи з багатим емоційним світом. За ними потрібно довго доглядати, доглядати романтично і навіть старомодно. Любить, коли навколо неї розвивається вихор уваги, коли її обожнюють, піклуються. Але вона обережна, а часто і боязка, коли справа доходить до серйозних стосунків. А ось що стосується флірту… Дівчина Рак справжня запальничка! І куди тільки зникає її стриманість. Погляди, сміх, грайливі фрази — це далеко не повний перелік її арсеналу. Але час флірту пройшов, і все встає на свої місця: їй хочеться місячної ночі, свічок, шампанського біля каміна. Але це зможе їй подарувати тільки той, до кого вона поставиться серйозно і допустить до свого справжнього внутрішнього світу.

За всі старання ця дівчина відплатить небувалої відданістю своєму чоловікові, часом навіть надмірною. Вступивши у відносини, буде прагнути до шлюбу, дітей, створення свого будинку. Постіль відіграє важливу, але далеко не першорядну роль. Чоловік повинен її підкорити своєю надійністю, огорнути ласкою і теплом, тоді вона стане кращою коханкою, в незалежності від знаку зодіаку партнера.

Її стриманість не дає зробити їй перший крок, але частіше вона відповідає взаємністю. Побоюється розкритися, щоб не бути піддавалася критиці. Їй потрібно, щоб чоловік поступово з кожним разом прочинив завісу її сором’язливості. Заохочення, демонстрація справжніх почуттів, розкутість створять диво, ця жінка виявить свій потяг так, що чоловік буде підкорений. Але цю німфу легко злякати різкої фрази або невірним жестом, всі праці попадають прахом піде в раковину, а чоловікові знову доведеться проявляти увагу, дбати, щоб її розкрити.

Вона щира в ліжку, не вміє імітувати відчуття, але саме цим і заводить. Жінки цього знаку дуже чуттєві, бурхливо відповідають на пристрасть партнера, можуть звести з розуму. Її прагнення до надійності говорить сама за себе. Віддатися раптових поривів пристрасті в лісі або літаку не для неї, комфорт і тверда впевненість у безпеці необхідні. По-справжньому розслабитися зможе вдома, у себе або партнера. І коли відносини досягнутий приємного піку, швидше за все дівчина сама запросить свого обранця на легку вечерю зі свічками. І буде чекати ласки, уваги, красивих слів, захоплення. Якщо партнер виправдає довіру, вона звільниться від забобонів і буде робити те, що їй подобається в ліжку найбільше.

Пам’ятаємо, що Рак дуже чуттєвий знак і любить всі приємні тактильні відчуття. Їй подобається не поспішати, отримувати задоволення від приємної прелюдії. Любить пестити чоловічі геніталії і ніжно грати з яєчками. Відчуває задоволення, збуджуючи чоловіка своїми пальчиками, измазанными у вершках, щоб потім злизувати їх. Довівши партнера практично до піку, перерветься, трохи дражнячи, і прильнет вже в якості наїзниці, щоб подарувати чоловікові незабутні емоції. Її чуттєвість проявляється в самих несподіваних ситуаціях. Наприклад, їй подобається використовувати ароматизовані речовини.

Жінки Раки найбільше бояться грубості в ліжку, часто бачать її там, де її бути не могло. Тому в них дуже сильно прагнення до безпечних відносин. Наприклад, з жінкою. Лесбійська любов задовольняє їхнє прагнення до надійності. А деколи в якості реакції на грубість чоловіки, жінки Раки звертаються до фаллоимитаторам. Але в цілому в ліжку вони дуже винахідливі і не схильні до крайнощів, частіше любить традиційні ласки, але додають в нього таку жменю родзинок, що чоловік почуває себе на сьомому небі.


Залишити відгук