Жінка Овен в Ліжку

Якщо вже і вести розмови про рівність статей, то з такою, як жінка овен. Ця емансипована дама – яскравий приклад самостійності, сили і сміливості. Вона настільки відрізняється від панянок, які не можуть самі вкрутити лампочку або дотягнути сумку до машини, які бояться мишей і звикли отримувати захист від сильної статі!

Та що говорити, саме формулювання «сильна стать» призводить даму овна в лють – вона сама не слабкіше, і може змагатися з будь-яким чоловіком. Ця жінка любить життя, не потребує захисту і всього досягає сама. Але це не робить її грубою і чоловікоподібною – навпаки, вона жіночна, впевнена в собі і дуже приваблива. Але ось завоювати її серце нелегко, а підпорядкувати собі – зовсім нереально. Вона перша і головна, не прогинається і не поступається, і ніколи не змириться з другими позиціями.

Самовпевнена і сильна жінка овен в любові – зовсім не наївна і закохана особа. Вона все тримає під контролем, у тому числі свої емоції. Вона не піддається ілюзіям і не вірить в чудеса, але якщо зустріне гідного чоловіка, то зуміє ощасливити його. Жінка цього знаку не морочить голову кокетством і мінливим характером, не натякає і не дає ілюзорних надій. Вона прямолінійна, ініціативна і дуже чесна.

В ліжку овен жінка – ідеальна коханка для того, хто не любить одноманітності і нудьги. Вона вміє керувати, але може і підкоритися, якщо захоче. Страсна, винахідлива і дуже смілива коханка, яка не знає заборон і готова піти на експерименти. А в шлюбі жінка цього знаку – завидна дружина і господиня. Вона не домувальниця і не витрачає час на порожні заняття – все встигне, побудує кар’єру, наведе в сім’ї повний порядок, сама впорається з проблемами і при цьому не перетрудится.

Овен – самий активний, імпульсивний, нетерплячий і честолюбний зодіакальний знак. Не має значення стать дістався при народженні Овну. Чоловіки і жінки цього знака однаково сильно люблять життя і насолоди, які вона приносить. Якщо раптом ця життя вирішить не надто балувати Овнів задоволеннями, вони їх вирвуть у неї силою, і все одно будуть користуватися тими благами, без яких не мислять своє існування.

Жінки-Овен звикла діяти. У гонитві за мрією часто вона стає агресивною. Прагнучи до беззастережного панування, може вдаватися до насильства і агресії. Овен – природжений вождь, головними для якого є визнання і слава. Всі ці лідерські якості роблять любовно-сексуальне життя Овна бурхливим, насиченим подіями і цікавою.

У відносинах з протилежною статтю Овен здатний на багато безумства, нерідко робить дурниці, вдаючись до обману і підступності. Овен любить, коли ним захоплюються і підносять його до небес. Якщо він відчуває подібне ставлення до себе з боку партнера, стає романтичним і сентиментальним. Вистачає такого настрою, йому щоправда, ненадовго. Повністю покорившийся Овну партнер швидко йому надокучає, так як позбавляє його потреби в досягненні мети.

При вдалому виборі супутника життя Овен набуває впевненість у собі, і в шлюбі знаходить заспокоєння. Шлюбний союз Овна може бути дуже щасливим, якщо його партнер запам’ятає кілька правил і завжди буде їм слідувати. Отже, якщо у подружжя вам дістався Овен, запам’ятайте:

Невтомно захоплюйтеся своєю партнеркою, не шкодуйте для неї хвалебних слів; Іноді дивуйте Овна і змушуйте її трохи нервувати, даючи незначні приводи для ревнощів. Не показуйте дружині, що повністю їм підкорені; Овен не любить занадто владних людей і обожнює, коли йому підкоряються, виконуючи його найменші примхи. Поєднувати в собі покірність і непокірність дружину Овна буде вкрай важко. У більшості випадків Овен – зразковий сім’янин. Не будьте занадто настирливими, не обмежуйте свободу чоловіка, стежте за своєю зовнішністю і обожнюєте Овна. У відповідь на це він подарує вам свою безмежну любов і вірність.

Дуже влюбливі Овни в молодості можуть наламати купу дров, про що потім будуть щиро шкодувати. Батькам юних Овнів ні в якому разі не варто вдаватися до категоричним заборонам. Набагато ефективніше делікатно направляти дії підлітка у потрібне русло радами та розумінням. Овну швидко набридають покірні партнери. Відштовхнути, проігнорувати Овна – значить додати жару у вогонь. Його пристрасть від цього тільки посилиться і може навіть стати одержимою.

Овни – неймовірно примхливі коханці, прагнуть до того, щоб всі їх забаганки моментально задовольняли. І в чоловіків і в жінок цього знака надто багато показного, вони люблять хвалитися, і навіть в ліжку їм лестять оплески та овації.

Баранів можна назвати пристрасними коханцями, але ніяк не героями – коханцями. Люди Овни вважають себе вище всіх інших, а значить розумніший, досвідченіший, красивіше і т. п. Саме тому представники цього знака не вважають за потрібне навчання премудростям хорошого сексу допомогою книг, фільмів і рад. Першочерговим і головним завданням Овна – є підкорити собі партнера, тобто отримати його згоду лягти в ліжко. Коли ця мета ним досягнута, звільніть Овна від прелюдій і ласк з його боку. Ініціативи він чекає від партнера. І будьте ласкаві виконаєте всі його забаганки, а після не забудьте 20 разів сказати Овну який він чудовий коханець. Після цього майже напевно він захоче зустрітися з вами ще. І Боже вас збав хоча б зітханням натякнути Барана на його сексуальну неспроможність, егоїзм або недосвідченість! У кращому випадку ви втратите назавжди. У гіршому – він помститься вам будь-яким зручним для нього способом. Зламати високу самооцінку Овна практично неможливо.

Тільки якщо Овен самовіддано і щиро любить партнера, він може поступитися своїми основними принципами стосовно ліжку. Імпульсивність, егоїзм і самолюбство відступають на другий план і Овен здатний доставити партнеру справжню насолоду.


Залишити відгук