В’яз — Гороскоп Друїдів

Дати В’яза: 12 січня — 24 лютого; 6 липня — 25 липня.

Риси народжених під знаком В’яза: спостережливість, організаторські здібності, реалізм.

Сумісність: з Кипарисом, Буком, Кедром, Кленом, Ясеном.

Несумісність: з Тополею, Березою, Вербою, Горіхом.

Народжених під знаком В’яза вирізняє невибагливість, схильність приділяти не надто велику увагу своїй зовнішності. Вони явно не з тієї породи людей, які самі ускладнюють собі життя. Вязам властива манера одягатися досить просто, багато з них роками носять старі улюблені речі, будучи не в силах з ними розлучитися. Це врівноважені, спокійні люди, з добре розвиненим почуттям гумору, частенько выручающим їх у складні моменти життєвих розчарувань. В’язи можуть вельми талановито керувати іншими, при цьому підкорятися їм набагато складніше. Люди цього знаку володіють такою неприємною особливістю натури, як пристрасть до читання моралей і нотацій.

В’яз не вибагливий і не любить ускладнювати своє життя. Для нього характерні спокій і врівноваженість. Найбільш помітний недолік — повільність. Схильність до моралізування — сама нестерпна риса. Любить керувати і значно в меншій мері — підкорятися. Майстерний в управлінні людьми. Його вимоги також великі, як і любов, що він дає сам. Ставтеся до нього терпляче, він вартий цього. Вміє бути дуже відданим. Має здоровий глузд та вправні руки. Відрізняється живим розумом, конкретним і практичним. Володіє почуттям гумору і часто це почуття рятує його в моменти розчарувань. Його життя буде приємним і без усяких потрясінь, тобто такої, яку він собі бажає.

Чоловіки В’яза

Вязам властиві практичність, конкретний і живий розум, золоті руки. Відрізняючись безмежною відданістю своїм коханим, чоловіки цього знака дарують їм багато своєї любові, однак при цьому надзвичайно вимогливі до обраницям.

Жінки В’яза

Цих дам відрізняють відвертість і прямолінійність, відповідальність, розвинене почуття обов’язку. Вони довіряють людям, схильні бачити тільки кращу сторону їх натури. В’язи присвячують себе виключно благородним справах; вони дуже дбайливі й щедрі по відношенню до своїх близьких. Жінки цього знаку практично завжди впевнені в суспільному визнанні та своєму успіху, тому в разі можливої невдачі реагують дуже болісно.

Любов і шлюб

Почуття людини, народженої під знаком В’яза, пылки і пристрасні. Якщо йому пощастить знайти підходящого партнера, то разом вони можуть прожити до кінця свого століття. В цих дуже спокійних і гармонійних відносинах втілиться мрія В’яза про щасливе сімейне життя.


Залишити відгук