Жінка Водолій в Ліжку

Якщо ви побачили неординарну, яскраву особистість, значить перед вами – жінка водолій. Її складно зрозуміти, але неможливо не помітити – жінка водолій виділяється з натовпу, вона непостійна, а скласти її характеристику майже неможливо, адже розгадати і піддати логікою її характер немає шансів. Кожен гороскоп скаже, що розгадати її натуру – марна спроба.

Волелюбна жінка водолій в любові цінує особистий простір, і з іншими знаками зодіаку сходиться важко. Ця жінка приваблює своєю яскравістю, вона відкрита до спілкування і любить романи, але приручити її і зробити домашній – завдання непросте.

Зате в ліжку з представницею цього знаку зодіаку не засумуєш. Вона обожнює різноманітність в любові, з нею ніколи не знаєш, чого чекати, вона кожен день різна. Чоловік будь-якого знаку зодіаку, не люблячий нудьгу і одноманітність, буде без розуму від такої партнерки. Зв’язати цю жінку узами шлюбу непросто, але якщо вона без розуму від любові, то може стати вірною дружиною. Одна умова – щоб не обмежували її особистий простір і не намагалися зробити домосідкою.

В ліжку жінку–Водолія дратує ставлення партнера до неї як до сексуального об’єкту. Вона має завищеним рівнем вимог до партнера і до себе і вимагає від партнера належного, співчутливого ставлення. В коханні і сексі вона не терпить поспіху, у відносинах не буде жеманницей, але і не опиниться в ліжку з новим партнером на першому, другому і навіть на третьому побаченні. Вона повністю віддасться партнеру тільки будучи повністю впевнена у своїй привабливості, необхідності і тільки при тривалих відносинах. Одноденні відносини і сексуальні зв’язки не для жінок – Водоліїв. При невідповідності одержуваних відчуттів, вражень у сексуальних стосунках з бажаними результатами, жінка легко припиняє їх, не бажаючи вдаватися в сентиментальності або депресію. Вона прагне виділяти і визначати помилки і невдачі зародження і розвитку відносин, і з їх урахуванням вже буде будувати нові зв’язки.

Як і Козеріг жінка – Водолій відрізняється високим рівнем інтелекту, кожен свій крок вона робить тільки після ретельного аналізу його ефективності та результативності. У стосунках з чоловіками жінки – Водолії відкриті, чесні, не прагнуть прикриватися неправдою, вони розкривають душу тільки у разі повної і глибокої любові.

Жінки, народжені під знаком Водолія, відрізняються любов’ю до досягнення поставленої мети, вони з величезним ентузіазмом беруться за нові сексуальні або любовні стосунки, тільки з причини їхньої новизни і невідомості. Вона бере участь у любовної та сексуального життя близьких людей, завжди готова допомогти порадою чи ділом. Однак своє життя вона ховає за сімома печатками, і не дозволяє стороннім людям в неї втручатися. В силу цього багато її оточуючі особи не здогадуються навіть про всю глибину почуттів і переживань.

Життя без чоловічої любові та чоловічої чарівності і уваги жінки – Водолії просто не в змозі прожити. Вони залежні від суспільства і навколишнього любові з боку протилежної статі. При виборі партнера вона ретельно і довго прораховує різні ситуації, довго аналізує всі вчинки і слова і робити свій вибір до переходу любовних і сексуальних відносин в шлюбний союз буде дуже довго. Саме тому дівчата – Водолії вступають у шлюб у зрілому віці. При виборі партнера на тривалий період дама – Водолій виходить тільки з задоволення партнером всіх її потреб і бажань, а хто він буде по своїй суті: консерватор або реформатор, для жінки – Водолія не має значення. Підкорити її серце може лише та людина, який приділяє особливу увагу красивих речей і компліментів від чистого серця. Жінка – Водолій потребує постійної оцінки з боку оточуючих.

В сексуальних відносинах дівчину – Водолія відзначає необхідність тривалого періоду попередніх ласк і ніжностей. Вона прагне ідеалізувати любов і виразно прагне вписати наявні відносини в придуманий і створений ідеал ніжності і взаємин у шлюбі і ліжка. Водолії здатні любити і віддаватися любові, але тільки під чітким керівництвом розуму, в силу цього в ліжку дівчини – Водолії завжди контролюють власну поведінку.

При повному розумінні партнером почуттів і емоцій жінки – Водолія, вона здатна подарувати справжню казку і чудові враження. Жінка відрізняється екстравагантністю і винахідливістю в ліжку, з цікавістю приймає нові пропозиції, а ідеї спробувати нові пози лише порадують Водолія, даруючи повний спектр відчуттів і вражень.

Віддаючись в ліжку, жінки – Водолії прагнуть не лише отримати масу задоволення, але і піклуватися про насолоду партнера. Вона із задоволенням приймає всі ідеї партнера в тому випадку, якщо переконана в отриманні задоволення від них з обох сторін.

При появі невдач або неприємних ситуацій в сексі, дама – Водолій не буде згубно ставитися до партнера, а, навпаки, в ній починає говорити жалість. При цьому вона може віддаватися сексу в будь-якому місці, яке приносить їй дискомфорт, тільки в тому випадку, якщо вона буде переконана в задоволенні і повному розслабленні свого партнера.


Залишити відгук