Як Залучити Жінку Діву

Чоловік, якого зацікавило питання, як закохати в себе жінку-Діву, повинен розуміти, що йому належить вирішити складну задачу. Діви вибагливі і дуже допитливі у виборі кавалера. Традиційне, в рамках класики жанру зваба в її випадку не спрацьовує. Навіть найкрасивіше залицяння не зможе напустити їй пилу в очі, вона прекрасно розгледить за всім цим образ самого чоловіка.

Отже, який чоловік потрібен жінці-Діві? Насамперед, вона звертає увагу на зовнішній вигляд. Діві байдуже, в який бренд ви одягнені, головне — щоб ви виглядали акуратно й охайно; завоювати жінку-Діву з нечищеними черевиками буде дуже складно. Не варто сподіватися на те, що від уваги цієї жінки вислизне якась малозначна деталь.

Жінка, народжена під цим знаком Зодіаку, звертає увагу на вихованість, хороший смак, витончені манери. Вона не виносить вульгарного поведінки, не любить, коли чоловіки вживають лайливі слова або висловлюють думки недолуго і нескладно. Перебувати під постійним контролем жінки-Діви складно, але це та ціна, яку доводиться платити за її увагу.

Ідеальний чоловік для жінки Діви зібраний, охайний, дисциплінований і пунктуальний. Для запізнення на зустріч з нею потрібні дуже вагомі причини.

Дівчині або жінці цього знака важливо бачити в супутнику життя, крім іншого, цікавого і приємного співрозмовника, оскільки Діва інтелектуальна, утворена, має розвинений розум. Якщо їй буде не про що поговорити з чоловіком, сподобатися жінці Діві якось інакше йому буде вкрай складно.

Не варто намагатися справити враження на Дівчину, соря грошима. Вона економна, тому надмірно щедрі витрати здатні провести зворотний ефект. У свою чергу, дайте їй знати, що вам подобається в жінках дбайливість, раціональний підхід до грошей. До речі, дівчата-Діви дійсно в більшості своїй цілком самодостатні, вони можуть забезпечити себе самі, не розраховуючи на те, що їх буде містити супутник життя, але при цьому вони не перетворюються в «чоловіків у спідниці», ведуть себе жіночно, володіють особливим шармом.

Навіть відчуваючи теплі почуття до чоловіка, жінка-Діва на перший крок не вирішиться ніколи. Її розум довго аналізує, підійде їй такий супутник життя чи ні. Якщо ви вирішили піти в атаку, то знайте, що вона повинна бути не надто агресивною і нав’язливою: така поведінка злякає Діву і позбавить вас навіть тих шансів, які у вас були.

Вам не варто робити ставку на свою фізичну, сексуальну привабливість: ідеальний чоловік для жінки-Діви зовсім не зобов’язаний бути наполегливим. Поцілунки на першому побаченні — це не про таких дам. З ними не можна форсувати події, залицяння повинно здійснюватися з почуттям, з толком, з розстановкою, але без перегравання.

Жінки-Діви, як правило, люблять театр, тому на подібне запрошення напевно відповість прихильно. Представниці цього знака Зодіаку суворо контролюють свої емоції, але поспостерігати за розвитком чужих переживань — для них особливе задоволення. Щоб підкорити жінку-Діву, потрібно проявити доброту, показати надійність і працьовитість, продемонструвати серйозність намірів: вона терпіти не може лінивців і чоловіків, які намагаються влаштуватися за чужий рахунок.


Залишити відгук