Як Залучити Жінку Тільця

Як і чоловіки цього знака Зодіаку, Тельці-жінки не схильні чекати, поки хтось зверне на них увагу, а вибирають собі друга, супутника життя самі. Догодити цієї вимогливої дамі непросто, але можна, якщо знати, який чоловік потрібен жінці-Тельцю.

Ці особи звертають увагу на соціальне походження, на сімейні традиції, в якій виріс майбутній обранець. Цікавлять їх лише благополучні сім’ї, які не мають відношення до нижчого соціального суспільству. Зовнішність для жінки-Тельця також має значення: їй подобаються фізично привабливі і в деякому роді ефектні чоловіки. Крім того, одяг на представника сильної статі повинна бути обов’язково недешевої і вписується в модні тенденції свого часу. Можна не сумніватися, що хороший чоловічий смак буде оцінений нею по достоїнству.

Тельцям імпонують чоловіки сміливі, рішучі, мужні, але їх наполегливість не повинна переростати в нав’язливість і настирливість. Спроби небажаного переслідування Телець швидко припинить, ставши відразу неприступною і холодною.

Дуже зацікавлені жінки цього знака в хорошій матеріальної забезпеченості супутників. Вони дуже люблять, коли їм надають знаки уваги, але скромним букетом або дешевими духами їх не вразиш. Їм подобається все гарне, вишукане, розкішне, тому той, хто шукає відповідь на питання, як закохати в себе жінку-Тільця, повинен бути готовий до чималих витрат.

Жінки-Тельця дуже імпонує красиве, ґрунтовне залицяння. Вона любить походи хорошим ресторанів зі смачною їжею та якісними алкогольними напоями. Вона оцінить, якщо чоловік буде пропонувати їй відпочинок в престижних, статусних місцях, буде підносити подарунки. Щоб завоювати жінку Тельця, необхідно відразу дати їй зрозуміти, що ви твердо стоїте на ногах, маєте серйозні життєві цілі, можете похвалитися певними здобутками і розраховуєте на них і надалі — це і є ідеальний чоловік для жінки-Тельця.

Телець не терплять поряд з собою невоспітанного, грубого, аморальну людину, отпускающего сумнівні жарти і вже тим більше здатного на хамство. Люди знака Зодіаку Телець розуміють і приймають нехитрий народний гумор, але і тут потрібно знати міру. Жінка-Телець припинить непристойні пропозиції, спроби навязаться, не дозволить сісти собі на шию, вона на дух не переносить альфонсів і людей, які не люблять працювати і мріють отримати все, паразитуючи на чиємусь добробут.

Щоб підкорити жінку Тельця, чоловік повинен продумати певну тактику дій і послідовно втілювати її в життя. Головне при цьому — не допускати зайвої квапливості: ця жінка живе в спокійному темпі, і підганяти її марно.

Домагаючись її, необхідно не скупитися на компліменти, причому ця дама з набагато більшим задоволенням вислухає добрі слова про свою успішність і самостійності, ніж про стрункість ніжок.

Роблячи спробу завоювати Тільця жінку, необхідно запастися терпінням: вона робить вибір довго, навіть дуже довго, вивчаючи претендента на руку і серце з усіх можливих сторін. Свої почуття вона виявить перед ним лише тоді, коли повністю буде впевнена в тому, що прийняла правильне рішення. Вона шукає надійного супутника якщо не назавжди, то хоча б надовго, і в більшості випадків їй не потрібні відносини-одноденки.


Залишити відгук