Як Залучити Жінку-Скорпіона

Народилися під цим сузір’ям жінки оповиті шлейфом чарівності, від них немов виходить сексуальна енергія, хоча самі представниці прекрасної статі не завжди розуміють, яке враження справляють на оточуючих.

Жінки-Скорпіони не люблять приміряти чужі маски, вони не видають себе за тих, ким не є. Скорпіони люблять себе такими, які вони є, і не збираються мінятися з-за примх чоловіків або підлаштовуватися під їхні смаки. Завоювати жінку-Скорпіона дуже непросто, це цілком самостійний і самодостатній чоловік, який звик сам керувати своєю долею.

Скорпіони люблять, щоб їх маленький світ трактувався у відповідності з їх потребами, які, треба сказати, досить високі. Вони не погодяться піти на компроміс і взяти в супутники життя найбільш прийнятний варіант з доступного — їм потрібен обранець «вищої проби». Тим не менш, на питання, яким має бути ідеальний чоловік для жінки-Скорпіона, вони не завжди в змозі відповісти самі. Їм складно назвати конкретні якості бажаного партнера, але при зустрічі вони можуть однозначно сказати, наскільки претендент відповідає їх ідеалу.

Як закохати в себе жінку-Скорпіона? Для цього не обов’язково володіти приголомшливою зовнішністю і статурою Аполлона. Їй важливо, щоб чоловік справив на неї враження своєю харизмою.

Жінки знака Зодіаку Скорпіон зупиняють вибір на тих, у кого відчувають велику внутрішню силу – більшу, ніж власну. Існує стереотип, згідно з яким демонструвати силу такій жінці можна, періодично її поколачивая. Однак це в корені невірно, оскільки мова йде про емоційної стійкості, внутрішньому стрижні, а не про фізичну перевагу, і підняв руку на Скорпіона-жінку буде не тільки безжально викинуто з її життя, але й попередньо добряче «покусаний».

Скорпіон жіночої статі – сильне створіння, здатне захистити себе навіть у найскладнішій ситуації. Але вона хоче бачити поряд чоловіка, в товаристві якого могла б дозволити собі розслабитися, відпустити контроль над ситуацією та почуватися в повній безпеці.

Ці представниці прекрасної статі — не прихильниці виховання чоловіків. Вони бажають отримати повністю готовий до вживання продукт» — чоловіка, якого не потрібно переробляти під себе.

Ніжністю і романтикою жінок-Скорпіонів не візьмеш, а ось якісний секс стане серйозним аргументом для продовження відносин. Між тим для завоювання жінки Скорпіона потрібна і певна порція гарного залицяння, хоча спокусити її за допомогою одного тільки шампанського і мерехтливих свічок не представляється можливим. Куди більше вона зрадіє, якщо кандидат в чоловіки запропонує їй провести час в шикарному ресторані або на престижному світському заході.

Можна по-різному вирішувати питання, як сподобатися жінці-Скорпіону, однак, в будь-якому випадку потрібно пам’ятати, що, будучи сверхпроницательной, вона на дух не переносить фальшивих, нещирих і занадто хитрих людей. Тому для завоювання цієї жінки краще діяти просто і відкрито, ніж вигадувати якісь мудрі ходи.


Залишити відгук