Як Залучити Жінку Стрільця

Жінок-Стрільців не можна назвати занадто вибагливими в плані вибору партнера, предъявляющими надмірно високі вимоги до майбутнього обранця, бо завдання завоювання жінки Стрільця не є завданням занадто складною. Вони можуть акцентувати увагу на який-небудь однієї симпатичної їм межі, наприклад, блискуче почуття гумору, і проігнорувати на тлі цього деякі явні недоліки.

Представниці цього знака Зодіаку терпіти не можуть нудьги, смутності, банальностей у відносинах. Серце жінки-Стрільця навряд чи підкорить людина, що дозволяє собі розповідати бородаті анекдоти або намагається завоювати прихильність дами розповіддю про свою наукову роботу. Жінкам-Стрільцям імпонують чоловіки, що мають широкий кругозір, гострий розум, цікаву зовнішність і відмінне почуття гумору. Багатьох з них привертають представники сильної статі, за плечима у яких вже був невдалий шлюб.

Такі жінки не прихильниці крайнощів. Ідеальна пара для Стрільця-жінки – це золота середина у всіх її проявах; вона не прагне володіти найкрасивішим, самим розумним або самим успішним чоловіком — їй достатньо всього потроху. Куди важливіше, щоб партнер був чесним, відкритим, щоб не викликала сумнівів щирість його почуттів.

Ні на перших порах, ні в подальшому, спілкуючись зі Стрільцями, не варто нав’язувати їм своє бачення тих чи інших речей, обмежувати право на власну точку зору або на вибір навіть у дрібницях, наприклад, місця проведення побачення і т. п. Стрільці веселі й активні, але пристрасть кавалера до надто частого відвідування розважальних закладів, вечірок та інших заходів може їх насторожити. Жінок цього знака Зодіаку приваблюють романтичні побачення, а ще краще — подорожі туди, де вони ще не були. Набагато більше шансів сподобатися жінці-Стрільцеві мають чоловіки, які зуміють привнести в її і без того цікаву і різноманітну життя щось нове.

Відповідаючи на питання — який чоловік потрібен жінці Стрілець, простіше відповісти, який не потрібен: ниючий, скаржиться на погане начальство, заздрісних колег або погану погоду чоловік швидко зникне з її горизонту. Вона звикла мислити позитивно і хоче бачити таке ж ставлення до життя у свого обранця.

Для неї важливо, щоб чоловік вів активний спосіб життя, не був ледачий тілом або духом; жінки-Стрільця подобаються легкі за характером люди, спілкування з якими виникає мінімум труднощів.

Затіявши операцію під назвою «Як закохати в себе жінку-Стрільця», слід демонструвати відсутність будь-яких посягань на її свободу. Ці незалежні створення влаштовані так, що будь-які вказівки та обмеження вони розглядають як загрозу милого їхньому серцю життєвому укладу.

Обранець повинен підходити цій жінці не тільки за характером, але і за темпераментом в інтимному житті, т. к. для Стрільців дуже важлива гармонія в цій сфері.

Ненадовго затримається дама-Стрілець біля чоловіка, який буде дозволяти собі постійно її ревнувати. Вона готова бути разом тільки на умовах повної взаємної довіри та надання чималому ступені свободи. Не отримуючи всього цього, вона шукає щастя в інших відносинах.


Залишити відгук