Як Залучити Жінку Риби

Дивлячись на це чарівна, жіночна створення, яке може справляти враження наївної особи, складно повірити, наскільки ця жінка розбірлива в любові. Її зацікавить далеко не кожен чоловік, а лише той, хто, поряд з іншими перевагами, здатний стати її надійної життєвої опорою. Незважаючи на те, що суперечлива у всьому Жінка-Риби іноді все ж зупиняє свій вибір на слабкому у фізичному розвитку представника чоловічої статі, набагато частіше її цікавлять кавалери з бійцівськими якостями, сильні і духом, і тілом.

щодо жінок цього знака Зодіаку дуже добре працює принцип, який стверджує, що брак уваги до пані пробуджує її інтерес. Байдужість чоловіка може перетворити його у бажаний для неї об’єкт. Однак не варто шукати відповідь на питання, як закохати в себе жінку Риб, завоювати її, надто безпристрасному, нарочито холодному поведінці: переборщивши, ви спугнете її назавжди.

Типовий шлях любовних стосунків у жінок-Риб найчастіше починається із звичайної дружби, дружби, злегка пофарбованого в романтичні тони. Обережна Рибка злякається, якщо її спробують взяти з боєм, роблячи занадто активні дії. Жінка знака Риби не може підкоритися людині, якій поки не довіряє, а довіряти вона починає лише після певного періоду знайомства. Немає приводів для тривоги, якщо така жінка бачить у вас всього лише одного – навпаки, це обнадійливий ознака.

Ви не зможете сподобатися жінці-Рибам, якщо будете на її очах загравати з іншими дамами, прагнучи розбудити в ній ревнощі і інтерес. Ревнощі дійсно розбудіть, але заразом і загубіть зачатки зароджується симпатії, якщо такі були. Завоювати жінку Рибу буде набагато простіше, якщо ви дасте їй зрозуміти, що вона, й тільки вона цікава вам в якості коханої. Приготуйтеся до провокації у вигляді її приходу на зустріч з привабливою подружкою: жінка цього знаку буде шукати спосіб переконатися, що ви морально стійкі.

Привернути увагу дам такого знака Зодіаку можна, зав’язавши розмову про «високий»: театрі, поезії, мистецтві в цілому, оскільки в усьому цьому вони зазвичай дуже добре розбираються. Головне в подібній бесіді — не вдарити в бруд обличчям. Жінок-Риб легко розговорити, якщо поділитися з ними якоюсь проблемою, але при цьому показати, що ви ставитеся до цього життєвому утруднення з відомою часткою іронії, не боїтеся його і готові дану проблему вирішувати.

Одне з головних правил поведінки чоловіків, раздумывающих над тим, як сподобатися і завоювати жінку-Риби — це дуже уважне, добре ставлення до неї і душевна чуйність. Ну і, зрозуміло, не варто забувати про компліментах, тим більше що, роблячи їх, ви навряд чи сильно погрішите проти істини.


Залишити відгук