Як Залучити Жінку Ваги

Перш ніж вибудовувати стратегію і підкорювати жінок-Терезів, слід чітко з’ясувати для себе, що ці дами неймовірно непередбачувані, від них можна чекати чого завгодно. Це не дивно, тому що і самі вони часом не можуть зрозуміти своєю мінливою сутності. На досягнення внутрішньої гармонії та рівноваги у них йде чимало років, а то й усе життя.

Те, що чоловіки вибирають Ваг, всього лише ілюзія, тому що насправді перевагу того чи іншого партнера надають самі жінки. Щоб сподобатися жінці-Терезам, кавалер повинен відповідати цілому ряду вимог. Отже, який чоловік потрібен жінці-Терезам? Партнеру представниці цього знаку належить бути зовні привабливим, солідним, що виробляють сприятливе враження. Вона соціально активна, не позбавлена марнославства, тому ідеальний чоловік для жінки-Ваг повинен бути її гідним «обрамленням», викликати захоплення і заздрість.

Представниці цього знака Зодіаку звертають увагу на такі дрібниці, про які багато людей навіть не замислюються. Особливу увагу вони приділяють виходить від тіла чоловіка запаху, причому можуть віддавати перевагу кому-небудь на несвідомому рівні.

Однак який би привабливий аромат ні виходив від чоловіка, такій жінці потрібні і більш відчутні матерії – наприклад, у вигляді міцного соціального положення. Вона не зацікавиться обіцянками золотих гір і привабливими картинами повітряних замків: Ваги потребують стабільності, і її повинен дати чоловік. Такі жінки з раннього дитинства намагаються мати все найкраще, найкрасивіше, і їм дуже подобається, коли чоловік обдаровує дорогими підношеннями, робить приємні сюрпризи, не шкодує на неї грошей. Жінку-Ваги не варто водити в заклади другого сорту, відпочивати з нею в «попсових» місцях, куди їздять усі. Вони надають величезне значення атмосфері навколо себе, і якщо відчувають себе не в своїй тарілці, то дратуються, відчуваючи прямо-таки фізичний дискомфорт.

Чоловік, розмірковують, як закохати в себе жінку Ваги, повинен знати, що до знаків уваги вона ставиться як до чогось належного, природного. Народна мудрість «Хто дівчину вечеряє, той її і танцює», відносно її не спрацьовує, навіть за найдорожчий подарунок вона не вважатиме за потрібне якимось чином розплатитися.

Не менш важливі й риси характеру обранця: його впевненість у собі, активність, життєрадісність, внутрішня сила. Якщо Ваги відчують себе самотніми, занудьгують, не будуть впевненими у завтрашньому дні, то не стануть пов’язувати життя з людиною – джерелом подібних відчуттів. Велику роль для них відіграє врівноваженість поведінки, тактовність, відсутність у характері скандальності і стервозності.

З Вагами-жінками можна говорити про що завгодно, коло їх інтересів дуже широкий, і вони вміють бути чудовими співрозмовниками. Однак про що б не довелося розмовляти, головним об’єктом уваги, нехай і в дещо завуальованому вигляді, повинні бути самі Ваги і їхні інтереси. Щоб справити на них приємне враження, не слід шкодувати компліментів.


Залишити відгук