Як Залучити Жінку Лева

Рідкісна Левиця не оточена шанувальниками, тому на початковому етапі важливо, насамперед, звернути на себе її увагу, виділитися на тлі решти маси. Доглядає за жінкою цього знака чоловік повинен вести себе, як справжній лицар і романтик. Ця представниця прекрасної половини людства не може жити без похвал, і партнер повинен з розумінням ставитися до цього і не робити замах на її право вважати себе найкращою. Саме захоплення може стати відправною точкою для розвитку відносин.

Задавшись питанням, як завоювати жінку Лева, необхідно раз і назавжди забути про знаки уваги, які надаються іншим жінкам, і приготуватися до спалахів ревнощів, часом навіть необґрунтованим.

Якийсь чоловік потрібен жінці-Леву? Левиця звертає увагу на зовнішні дані. Її супутник повинен бути красивим, вишуканим, але при цьому досить сильним, щоб її захистити. Важливий момент – майбутній обранець повинен чогось досягти в житті, зайняти певне соціальне становище. Як правило, вона віддає перевагу успішним, заможним людям, які не шкодують грошей на красиві залицяння і дорогі подарунки. Залицяння за жінкою-Левом – захід досить витратне: вона любить відвідувати найпрестижніші місця, звикла отримувати все найкраще.

Ідеальна пара для Лева-жінки — це впевнений, успішний і сильний чоловік, який, тим не менш, повинен бути керованим. І навіть якщо обранець готовий поступитися їй роль лідера, він повинен справляти враження достойного і сильного суперника. Жінки цього знаку Зодіаку потрібен супутник, яким вона могла б пишатися, і який вигідно відтіняв її гідності у будь-якому суспільстві. Ці дами цінують почуття гумору, і це один з хороших способів змусити їх звернути на себе увагу.

Левицям подобається ефектне, красиве залицяння. Але навіть самі розкішні подарунки, блискуча зовнішність і інші переваги не можуть гарантувати того, що ця загадкова жінка віддасть перевагу саме вам. Якщо жінка-Лев посміхається і фліртує, нехай це не вводить вас в оману — це всього лише частина іміджу. У кожному чоловікові жінка-Лев бачить потенційного кандидата у подружжя, відноситься до вибору дуже серйозно, робить його довго і обдумано. Так що, вирушаючи на підкорення жінки-Лева, необхідно володіти достатнім запасом завзятості, терпіння і грошей.


Залишити відгук