Як Залучити Жінку Близнюки

Для жінок-Близнюків характерно прагнення до ідеалу – чоловікові, який би став для них одночасно і одним, і коханцем, і партнером для інтелектуального дозвілля. Часта зміна партнерів пояснюються саме спробою знайти в чиєму-небудь особі подібне поєднання. Якщо ви хочете претендувати на роль ідеального обранця, вам доведеться бути особистістю досить різнобічною. Отже, як закохати в себе жінку-Близнюків?

Напір для підкорення серця цієї пані не годиться. Тут необхідно діяти більш тонко, закликавши на допомогу весь свій інтелект та ерудицію, адже вони дуже цінують в чоловіках розум, який здатні оцінити буквально з перших хвилин спілкування. Така жінка небайдужа до цікавих розмов, у яких можна блиснути красномовством, дотепністю, широкими пізнаннями. Жінки цього знаку Зодіаку не сподобається чоловік, у якого немає яких-небудь інтересів.

Близнюки потребують супутниках сильних, але одночасно з легким характером. Для них другорядні зовнішні дані чоловіка, рельєфність його мускулатури або накачанность преса, але людина поруч з нею повинен вміти відстоювати свою думку, бути впевненим у власних силах, тримати під контролем будь-яку ситуацію. Їм не потрібна краса, але подобається, коли у чоловіка є харизма, коли він володіє хорошим почуттям гумору, вміє тримати і показати себе в суспільстві.

Ідеальний чоловік для жінки-Близнюків заповзятливий, моторний, вміє паралельно займатися кількома справами. З іншого боку, Близнюки категорично не згодні терпіти занудливий, нудних, песимістичних і нетактовних кавалерів.

Для більшості представниць цього знака характерний підвищений інтерес не стільки безпосередньо до відносин, скільки до їх очікуванню, процесу зародження і розвитку. Вони знаходять велике задоволення в тому, щоб вивчати партнера, зрозуміти, що їм рухає. Якщо ж вони не знайдуть для себе ніяких загадок, інтерес до нього почне поступово слабшати. Тому ще одна підказка для тих, хто шукає відповідь на питання, як сподобатися жінці-Близнюкам: цього можна досягти за допомогою деякої частки непередбачуваності поведінки, загадковості особистості.

Ще один хороший спосіб завоювати жінку-Близнюка – це постійно її чим-то по-доброму дивувати, хоча це завдання непросте. Потрібно мати багату уяву, адже ці особи терпіти не можуть одноманітності, повторень. Їм подобається, коли їх побачення проходять оригінально, вони ніколи не відмовляться від хороших в їх розумінні подарунків, їх розум і душа налаштовані, як антена, на все нове. Такий представниці прекрасної статі можна запропонувати найширший спектр розваг, головне — щоб вона відчувала «движуху», щоб це відповідало її життєвого ритму.

Самотність для неї є неприйнятним, тому її не можна надовго залишати одну, а також намагатися обмежувати широке коло її знайомих. Втім, обмежувати її у чому б то не було не варто: ця дивовижна пташка створена не для клітини, навіть якщо зроблена та з чистого золота. Ваше товариство повинно змушувати Близнюка-жінку веселитися, відчувати повноту життя, причому потреби у цього знака далекі від примітивних.


Залишити відгук