Як Залучити Жінку Козерога

Ці представниці прекрасної половини людства потайливі і стримані в зовнішній прояві почуттів, тому питання, як закохати в себе жінку-Козерога, змушує сильна стать чимало помучитися. Між тим необхідно враховувати, що часто видима неприступність є не більш ніж захистом. Щоб подолати цей бар’єр і завоювати її, спочатку необхідно сподобатися жінці-Козерогові, а для цього потрібен великий запас терпіння, чуйності і такту.

Який би холодної здавалася ця дама, насправді це дуже вразливий і чутливий чоловік. Вона вміє веселитися і мріяти, хоча її устремління дещо специфічні. Вкрай малоймовірно, що життя з жінкою-Козерогом перетвориться на яскравий калейдоскоп подій і романтичних пригод, але вона зуміє провести сімейний корабель між підводних каменів побутових негараздів та життєвих невдач.

Зовнішня самовпевненість і навіть деяка суворість жінок-Козерогів вводить в оману, приховуючи їх внутрішню потребу у постійному схваленні з боку оточуючих, особливо коханої людини. Похвала для них — та життєдайна волога, завдяки якій розкривається їх потенціал, реалізуються величезні внутрішні резерви. Деякий час після знайомства ця жінка все ще буде здаватися неприступною скелею, але постійна увага і любов зроблять свою справу, і в один прекрасний момент «залізна завіса» впаде.

Якийсь чоловік потрібен жінці-Козерогові? Найголовніша вимога до потенційного обранця – це чуйність, уважність, готовність ставитися з розумінням до всього, що зачіпає її інтереси. Вона волелюбна і дорожить своєю незалежністю, повністю підпорядкувати її собі намагатися не варто — в любові і шлюбі жінки-Козерога потрібні тільки рівноправні відносини. Якщо чоловік буде намагатися придушити в ній свободу волі — вона припинить відносини з ним. З іншого боку, вона повинна бачити, що в будь-якій ситуації знаходиться під надійним захистом свого обранця і може покластися на нього у всьому.

Цієї економною, бережливої жінці не сподобається залицяльник, який відверто тринькає гроші, навіть якщо він витрачає їх на неї. Це не означає, що вона не любить, як і будь-яка жінка, дорогих подарунків, але вони повинні мати не тільки матеріальну, але і практичну цінність.

Чоловік, який зуміє завоювати жінку-Козерога, зможе стати свідком дивного перевтілення холодності і незворушності в пристрасність, щирість і надійність в будь-якій життєвій ситуації.


Залишити відгук