Кипарис — Гороскоп Друїдів

Дати Кипариса: 25 січня — 3 лютого; 26 липня — 4 серпня.

Риси народжених під знаком Кипариса: сталість почуття, лояльність, рефлексивність, інтелігентність, аналітичний розум, логіка.

Сумісність: з Яблунею, В’язом, Кленом, Жасмином, Березою.

Несумісність: з Ялицею, Сосною, Ліщиною, Горіхом.

Кипарис — це дитя природи, якої мало торкнулася цивілізація: є в його зовнішності щось суворе, первозданне, навіть грубуватий. В той же час це спокійний людина, якій не чужа душевна теплота. Він володіє високими адаптаційними здібностями, живучи в будь-яких, навіть найскладніших умовах, пристосовуючись до всіх життєвих ситуацій. Причому Кипариси можуть не тільки виживати, але і навіть відчувати себе щасливими. Ці люди — великі мрійники; вони не схильні якось облаштовувати, організовувати своє життя, вважаючи за краще плисти за течією. Головне для нього — жити не в самоті, а в сімейному колі і оточенні друзів, тому що Кипарис не виносить самотності. Успіхи, гроші, слава, на думку цієї людини, не заслуговують того, щоб перетворити своє життя в погоню за ними.

Може жити при будь-яких умовах і бути при цьому щасливим. Швидко досягає зрілості і самостійності. Не додає значення успіху в житті, не женеться за славою, за грошима. Єдине, чого він бажає, — бути щасливим. Уникає усього, що ставило б перед ним проблеми. Любить літні прогулянки, тварин і полювання. Це його можна побачити в човні, що задумався над вудкою. І незважаючи на це, він не любить самотності. Намагається влаштувати своє життя так, щоб знаходитися серед численної родини (з молоду) у постійному суспільстві приятелів. Не сентиментальний. Найчастіше трохи грубуватий, але не позбавлений щиросердечного тепла людин; суворий, але одночасно і спокійний. Приємний у суспільстві. Його присутність діє заспокійливо.

Чоловіки Кипариса

Кипариси мають правильні риси обличчя, міцна статура, але при цьому стрункі. Їх відрізняє деяка суворість вигляду і характеру, однак при цьому чоловіки цього знака дуже вишукані. Вони рано стають самостійними і зрілими. Навіть в самих непростих життєвих умовах вони здатні відчувати себе щасливими.

Жінки Кипариса

Це великі мрійники, яким подобається проводити багато часу, витаючи в хмарах. Кипариси на дух не переносять всіляких суперечок, дискусій, тому намагаються їх уникати. Серед усіх знаків гороскопу друїдів саме цей вважається найбільш відданим — своїй коханій людині, друзям, минулого. Жінка-Кипарис обов’язково допоможе своїм близьким, якщо в цьому виникне необхідність.

Любов і шлюб

Щиро покохавши, Кипарис проносить це почуття через все своє життя. Усвідомлення близькості дорогих серцю людей робить його щасливим. Сімейне життя представників цього знака зазвичай рівна, тиха і спокійна.


Залишити відгук