Як Залучити Жінку Раку

Питання, як закохати в себе жінку Раку, постає перед багатьма чоловіками, оскільки ці милі, таємничі, часто романтично одягнені дівчата роблять на протилежну стать сильне враження. До завоювання цих чарівних створінь потрібен особливий підхід.

Перш за все, жінки-Раки не люблять занадто наполегливого залицяння, воліють неспішне і трепетне розвиток відносин. Відразу ж необхідно налаштуватися на довгий цукерково-букетний період, причому настільки довгий, що не у всякого чоловіка вистачить на це терпіння.

Безглуздо чекати від жінки, що народилася під цим знаком Зодіаку, сміливих кроків з її боку. Вона апелює до вашим емоціям, внутрішньому чуттю, її підказки ефемерні, свої «так» вона ніколи не вимовляє вголос. Причому кілька разів поспіль вона не стане робити навіть і таких натяків, тому вам необхідно бути особливо чутливими. Саме чуйність — один з головних чинників успішного завоювання жінки Раку. Вона живе емоціями, і саме в емоційній сфері слід шукати відповідь на питання, як сподобатися жінці-Раку.

Природа наділяє цих дам величезною чуттєвістю, але Раку-жінці не потрібні відносини, основою яких є секс: їм необхідні кохання, дім і діти. Якщо жінка-Рак не налаштована на відносини, як на розвагу (а найчастіше так і буває), то ви не отримаєте доступ до її тіла, поки вона не переконається в серйозності ваших намірів.

Вона надзвичайно романтична, тому процес підкорення серця жінки Раку уявити без квітів, віршів про кохання, шампанського і романтичних зустрічей при свічках. При цьому наївно вважати, що такий вечір неодмінно закінчиться в ліжку — це зовсім інший випадок. Вона перейметься до вас великою довірою і симпатією, якщо на таку зустріч ви прийдете не з порожніми руками, а принесете їй невеликий подарунок.

Раки потребують вдячних слухачів, дуже люблять душевні розмови. Під час спілкування з жінкою Рак не потрібно жаліти компліментів, але не виходьте за рамки розумного: ці жінки настільки чутливі, що будь-яка незграбна лестощі буде тут же викрито, а сама вона розчарована. Таким жінкам краще співати дифірамби, пов’язані з їх будинком, красою, умінням готувати, а не з досягненнями у роботі. Майте на увазі, що Раки взагалі і жінки зокрема негативно ставляться до критики, вони надзвичайно вразливі, особливо якщо критика торкнеться їх самих або їх близьких, особливо матері.

Щоб дати привід початку відносин, можна звернутися до жінки-Раку за порадою, моральною допомогою у вирішенні проблеми – вона любить це. Якщо вона побачить в чоловікові джерело емоційної стабільності, якщо з цими відносинами до неї прийде відчуття безпеки та надійності, отже, ключ до підкорення жінки-Раку знайдено успішно.


Залишити відгук