Як Залучити Жінку Овна

Овен — створення незалежна, самодостатня, любов для неї є лише однією з граней цього багатогранного світу. Жінки цього знаку Зодіаку можуть запросто обійтися і без постійного супутника життя, але вони все-таки мріють про кохання, а значить питання, як закохати в себе жінку-Овна, не позбавлений сенсу.

Ці дами обожнюють компліменти, в тому числі і досить сміливі, адже вони вважають, що цілком їх гідні. Головне — бути щирими і не надто неоднозначними у висловлюваннях, тому що Овни дуже не люблять фальші і тонко її вловлюють. Крім того, тут необхідно знати почуття міри: ці дами не люблять «щенячого», непомірне захоплення, вважаючи його перебільшенням, а значить — брехнею.

Якщо ви впевнені, що готові будувати відносини з цією імпульсивної і пристрасною особливою, але не знаєте, як завоювати жінку-Овна, не ходіть біля неї колами, кидаючи довгі млосні погляди — раптовий напад виявиться куди більш ефективним засобом. Якщо жінка-Овен побачить вашу нерішучість, змінити її перше негативне враження потім буде складно.

Важливо, щоб жінка-Овен оцінила не тільки вашу фізичну привабливість, але й інтелект. Їй подобаються люди, які можуть підтримати бесіду на будь-яку тему — про музиці, театрі, політиці і т. п.

Як сподобатися жінці-Овну, що можна зробити ще? Дуже допомагають завоювати прихильність цих жінок приємні сюрпризи, несподівані (але також не позбавлені приємності) вчинки. Зробіть що-небудь, що змусило б її зацікавитися вами – і тоді ваші шанси завоювати Овна-жінку будуть набагато вище.

Не треба вдавати з себе палкого закоханого, готового виконувати всі забаганки дами серця. Психологія жінки-Овна така, що чим байдужими, загадковіше і незалежнішим ви станете триматися, тим цікавіше їй буде мати з вами справу. Уражене самолюбство змусить її кинутися в бій, навіть якщо ви їй поки практично байдужі. Але якщо ви дійсно любите цій пані, вас не залишать у невіданні на цей рахунок — жінки-Овни можуть і самі зробити перші і дуже рішучі кроки.

Якщо для вас актуальне питання, як підкорити жінку-Овна, слід запам’ятати: осіб цього знака необхідно домагатися, а не намагатися їх приручити. Підкорити Овна жінку все одно неможливо, навіть якщо ви зумієте довести кохану до Загсу. Діяти необхідно наполегливо, але м’яко, розуміючи особливості натури Овна. Перші ж спроби показати себе господарем становища позбавлять вас шансів на подальше продовження відносин. Якщо ж ви зумієте стримати свої амбіції, вас чекає нагорода: закохана жінка-Овен готова щедро ділитися з коханим скарбами своєї широкої душі.


Залишити відгук