Як Залучити Жінку Водолія

Це яскравий, оригінальний чоловік, який не схожий на інших. Завоювати симпатію жінки-Водолія, особи непередбачуваною, складно, тому не дивно, що закохався в неї чоловіки відчайдушно шукають відповідь на питання, як закохати в себе жінку-Водолія. Шкурка варта вичинки, адже партнера, якому вона довіриться, належить відкрити для себе чимало позитивних рис її багатогранної натури. Щоб сподобатися, потрібно знати, який чоловік потрібен жінці-Водолію.

Представницям такого знака Зодіаку потрібні чоловіки, які стануть їх друзями, однодумцями, солідарними з їх поглядами, перетворяться на надійну опору. Водолії звертають увагу на самодостатніх, серйозних чоловіків, які не зливаються із загальною масою і по-своєму унікальні.

В любовному союзі Водолій не має наміру повністю підкорятися партнеру, але їй абсолютно нецікаво спілкуватися з чоловіком, який буде в усьому йти у неї на поводу. Її цікавлять сильні духом, мають яскраво виражене почуття власної гідності люди, в яких вгадується значний потенціал, хоч поки що, можливо, і нерозкритий.

Якщо багато пані насторожено ставляться до неординарним чоловікам, то Водолії явно не з їх числа. Навпаки, вони швидше зупинять вибір на оригіналі, що використовує нестандартні рішення, ніж на пересічній людині. Їм неважливо, наскільки вдалим в плані фінансів майбутній обранець, але сподобається, якщо той відбудеться як професіонал і буде успішним або хоча б вельми перспективним на цьому терені.

Чоловік, який роздумує, як сподобатися жінці-Водолію, повинен шанобливо ставитися до дружнім зв’язкам, бо буде пов’язаний з нею, в першу чергу, саме ними. Якщо партнер збереже деяку особисту незалежність і дозволить це зробити партнерці-Водолію, то їм буде легко один з одним. Жінки, народжені в цей період, не звикли нав’язувати своє суспільство, не страждають зайвою підозрілістю і неповагою до особистого простору інших. Вони будуть триматися подалі від людей, які виявлять бажання їх контролювати, наприклад, жваво цікавитися вмістом смс-ок в телефоні і т. п. Ідеальний чоловік для жінки-Водолія – це той, хто не стане зазіхати на її дорогоцінну свободу. Якщо чоловік не буде заперечувати проти колишнього способу життя, улюблених занять і компаній, то він зможе підкорити жінку-Водолія і зробити її щасливою людиною. Щодо цих людей, як нікого іншого, спрацьовує принцип: «Якщо хочеш утримати – відпусти».

Необачно надійде чоловік, який буде брехати, вивертатися, лицемірити: цим самим він позбавляє себе шансів на розвиток відносин.


Залишити відгук