Сумісність Жінка Овен Чоловік Діва в Любові

Чоловік-Діва і жінка-Овен союз, де люди чітко знають, що може дати партнер, чого можна в нього навчитися, вони можуть дати точну характеристику своєму обранцеві. Чоловік-Діва серйозний, його думки глибокого філософського змісту, він чесний, справедливий, послідовний. Для когось він надто прискіпливий, не позбавлений занудства. У ньому присутня та педантичність, яка може дратувати людей. Вибираючи річ в магазині, він буквально зводить продавця питаннями, коментарями, довгими сумнівами і коливаннями.

Жінка-Овен енергійна, наполеглива, оптиміст по життю. В чоловікові-Діві їй подобатися його організованість, пунктуальність, обов’язковість, він вселяє почуття впевненості, викликає довіру. Таких чоловіків як Діва, називають відмінними семьянинами, їх обожнюють тещі, захоплюються подруги дружини. Чоловіків-Дів часто ставлять у приклад іншим чоловікам, за що ті, у свою чергу, їх недолюблюють.

Жінка-Овен обожнює відвідувати галасливі заходи, без неї не обходиться вечірка з друзями, її життя суцільна спалах, де враження повинні бути різними, яскравими, емоційними. В чоловікові – Діві, на жаль, вона не побачить такого завзяття в маси, він не любитель відкритих і багатолюдних місць, не відчуває себе комфортно в місцях нестримного веселощів. У відносинах, на тлі різних поглядів на відпочинок, можуть розвиватися сварки, де Овен не забуде дорікнути Діву у скутості, нудності, пригадає всі образи. Він у свою чергу може нагадати про її недбалому ставленні до побуті, в нестачі уваги і турботи до нього.

Чоловік-Діва може глибоко страждати, гризти себе, навіть через довгий час після примирення. Овен неодмінно стане більш степеневої, домашньої в зрілому віці. Пізнавши всі гріхи молодості, не раз відчувши обман, зрада, фальш вона стане дякувати небеса за зустріч з такою людиною, як чоловік-Діва. Обов’язковими умовами для вдалого союзу буде потрібно терпіння Діви, або зв’язок у вже зрілому віці. Інакше неабияк пошарпана нервова система Діви, навряд чи довго витримає, а жінці-Овну він може просто набриднути.

Створивши сім’ю, обоє повинні чітко розуміти, що їх погляди повинні збігатися на ведення домашнього господарства, виховання дітей. Чоловік-Діва повинен відчувати опору і надійність в жінці, бути впевненим у її вірності, порядності, скромності, передбачуваності, це його ідеал. В інтимній сфері чоловік-Діва кілька простуватий, не часто прагнути за відчуттями і розмаїття. Для жінки-Овна це не дуже прийнятно, потрібно її природна тактовність, делікатність для виведення інтимного життя на її рівень. Пара буде щаслива, пройшовши випробування долі на міцність, союз обіцяє бути успішним.

По сумісності жінки-Овена і чоловіки-Діви — це дуже складний союз, який неабияк розхитує нерви обом партнерам і не дає абсолютно нічого в плані духовного зростання. Проблеми у пари Овен-Діва в сумісності будуть завжди. У гарячій, відкритої й егоїстичної жінки-Овен з холодним, розважливим, егоїстичним і корисливим чоловіком-Дівою навіть дружба буде нестійка. Тут може існувати тільки ідеальне ділове співробітництво, співавторство, більше нічого.

Звичайно, вони можуть чогось вчитися один у одного, але виробити в собі риси, які є у партнера – не їх кармічне завдання, для внутрішнього зростання один одного вони марні. Непотрібний союз на енергетичному та кармічного погляду, досить середній на рівні сексу і енергетики, але може бути дуже непоганим на побутовому рівні, якщо у кожного з них є своя вигода від партнерства.

Навіть в самій ідеальній парі жінка-Овен – чоловік-Діва навколишні бачать повну несумісність. Жінка-Овен імпульсивно, контактна, їй часто не вистачає гострих відчуттів і вражень. В той час, як її супутнику добре вдома. Він домосід і тихоня, не любить галасливі компанії і зазвичай занурений у свої інтереси. Тим не менш, ідеальна пара Овна і Діви може виглядати благополучної, якщо вони витратять невитрачену енергію на досягнення побутового благополуччя. Діва відмінно може налагодити побут та забезпечити сім’ю, нехай і без великого розмаху.

В цьому союзі жінка-Овен, з її енергією і амбіціями, може «підштовхувати» консервативного чоловіка-Діву вперед. Чоловік-Діва зазвичай не дуже цьому радий, проте здатний оцінити результат гідно: його працьовитість у поєднанні з честолюбством і запалом жінки-Овна нерідко допомагає йому досягти в житті набагато, більших висот, ніж ті, на які був здатний він один.

Крім того, Овен в повній мірі здатна оцінити надійність і чесність Діви, він же в свою чергу заражається її енергією і оптимізмом. В їх спільного життя жінка-Овен, як правило, бере на себе організаторську роль, Діва ж чудово справляється з роллю виконавця.

У Овна девіз «Я» — це знак індивідуальності і особистості, а Діва – знак служіння, і її характеризують слова «Я служу». Якщо жінка – Овен вирішить зробити кар’єру в тому напрямку, що викликає у Діви повагу, то чоловік-Діва зробить все, щоб його супутниця Овен забула про побутові незручності. Звичайно, це було б більш гармонійно, якщо б Дівою була жінка, а чоловік – Овном, але, тим не менш, зустрічаються і такі союзи.

В перший рік спільного життя Діві і Овену доведеться особливо несолодко. Обох буде дратувати різний темперамент. Жінка-Овен дуже імпульсивна, вона спочатку робить, потім думає, Діва ж, навпаки, дуже довго розмірковує і мало що робить. Жінці-Овну буде складно з постійно осторожничающим чоловіком. Не зрозуміє вона і його бажання жити тихо і непомітно, уникаючи гострих відчуттів. А в цей же час Діву буде дратувати гучне й експресивна поведінка Овна, її постійне потрапляння в історії, і її товариськість.

Якщо обидва партнера дорожать одне одним, то у них є шанси на більш-менш щасливе сімейне життя. З часом Овен і Діва побачать переваги і вигоди, і заради них вони будуть миритися з недоліками один одного. За гороскопів сумісності Овен-Діва — хороший союз можливий, якщо жінка-Овен навчиться поступатися чоловікові-Діві і жити менш насичено. Доведеться змиритися з тим, щоб не займатися екстремальними видами спорту і не вести дуже активний спосіб життя, щоб не налякати Діву.

Діва боїться сварок, не любить відкритого з’ясування відносин і сторониться необоротних рішень, якщо не прорахував їх до дрібниць. Добре, якщо Овен знайде безпечну (тобто зрозумілу Діві) сферу прояву цих рис, наприклад, направить енергію в кар’єру або спорт. По можливості захистите Діву від тривог. Хороший союз сумісності знаків Зодіаку Овна і Діви будується на вигодах, які вони отримують, і на взаємні поступки.

Діва, зі свого боку, повинен навчитися поважати особистий простір Овна, не критикувати і не чіплятися. Щоб допомогти Діві в цьому, будьте з ним доброзичливі і не лякайте його своєю енергійністю, пам’ятайте, що для Діви Овен – символ катастроф, екстремальних ситуацій і трансформацій. Діва буде уражати набагато менше, якщо не буде боятися: для нього критика – спосіб самозахисту.


Залишити відгук