Сумісність Жінка Овен Чоловік Тілець в Любові

Завжди серйозний і суворий чоловік-Телець неодмінно буде тяжіти до протилежності. Така неприборкана енергій, легкий і веселий норов жінки-Овна, в союзі ці знаки, цілком можуть співіснувати. Але обом, доведеться гарненько попрацювати над своїми відносинами.

На перший погляд ця пара, викликає здивування в оточуючих. Як можливо такому консерватору і мовчуну витримати буйство емоцій і легковажність подруги. Якщо обидва на «холодну голову» домовляться, обов’язково попередньо висловивши розуміння своїх якостей, що заважають розвитку відносин. Керуючись своєю відведеною роллю у відносинах, пара досягне порозуміння і стабільності.

Чоловік-Телець справжній прагматик, цілеспрямований як ніхто інший, ніколи не кине справу на півдорозі. Він може бути рішучим, особливо в пориві гніву, і навпаки довго вагатися, сумніватися в прийнятті важливих рішень. До речі, ультиматум, для нього прекрасний стимул визначатися з вибором, підштовхує на рішучі кроки. Ця людина великодушний у діях, але скупий на милосердні слова. Здатний привести жінку-Овна в сказ своєї педантичністю і пасивністю.

У процесі з’ясування відносинах пара, виглядає як удав і кролик. Жінка-Овен готова проковтнути товстошкірого та спокійного Тільця. На жаль, вони вміють переносити образи в ліжко, інтимне життя втрачає яскравість, від накопиченого невдоволення в побуті. Незважаючи на це пара чоловік — Телець і жінка — Овен проявляє сумісність, яка дозволяє будувати серйозні стосунки.

Жінка-Овен прекрасна оповідачка, у неї приємний голос і вродлива складна мова. Акуратна, вибирає жіночний і скромний стиль. У кар’єрі вона досягає невеликих висот, запал спочатку пристрасний, з часом згасає. Домашня обстановка приводить її в нудьгу, жага розваг і веселощів її супутники. У ній є суперечливе її сутності якість, вона жахливо заздрить сімейному щастю інших, сама абсолютно не готова і навряд чи стане зразковою дружиною.

Чоловіка — Тельця приваблює краса, ерудованість, непідробний ентузіазм жінки-Овна. Вона здатна його огортати своєю життєрадісністю, зачарує лише поглядом. Жінка-Овен вміє впливати на чоловіків, які особливо при грошах, інші її не цікавлять. Може перетворитися в ласкаву кішку, лише б окільцювати багатого Тільця. Зірки пророкують щасливий союз парі, лише давши кожному певну волю, свободу, роль у житті партнера.

Пара жінка-Овен чоловік-Телець в сумісності має суттєві труднощі – у них дуже різний темп роботи. Жінка-Овен з її б’є через край активною енергією знаходиться в більш вигідному положенні, ніж неквапливий Телець, який при всьому своєму бажанні не завжди встигає за нею. В їх спільного життя це може ставати джерелом невдоволення, коли Овен підганяє Тельця, вимагаючи «всього і відразу» і провокуючи тим самим сімейні конфлікти. Їхні стосунки можуть тривати довго, тільки якщо Овен запасеться терпінням. Фірмовий стиль Тільця — йти до мети повільно, але вірно, і з часом жінка-Овен має всі шанси отримати від нього все, про що тільки мріяла.

Співпрацюючи разом, Овен і Телець в сумісності здатні досягти багато чого. Але, на жаль, їх інтерес один до одного рідко буває взаємним: зазвичай або чоловік-Телець заворожений вогненної жінкою і робить все, щоб досягти і втримати її, або Овен-жінка бачить в союзі з Тельцем вигоди і намагається завоювати впертого чоловіка-Тельця. Навіть у гарному союзі між ними немає взаєморозуміння, вони різні і їх пара тримається на чому завгодно, але тільки не на схожості характерів.

Пара Овена і Тельця буде щасливою і міцною тільки в тому випадку, якщо партнери залишать досить багато особистого простору, стануть враховувати темперамент роботи один одного. Овен і Телець шанобливо ставляться один до одного. Однаковою рисою характерів цієї пари є негнучкість і невміння знаходити компроміси, пожтому, звівши до мінімуму кількість спільних справ, вони скорочують і кількість можливих розбіжностей. В іншому Телець не контролює Овна, а Овен не намагається змінити Тільця. Таке положення справ не означає, що вони байдужі один до одного, навпаки, в парі Овна і Тільця любов зберігається на все життя. Крім того, вони допомагають один одному: Овен приносить в союз потрібну енергію і пара досягає більшого, а Телець гарантує стабільність і відсутність фінансових проблем.

В гармонійній парі чоловіка-Тельця і жінки-Овна з боку може здатися, що чоловік значно старше жінки, навіть якщо вони ровесники. Телець дозволяє жінці-Овну дуріє, бавитися, відчувати азарт. Спокійному і невозмутимому Тельцю все це непотрібно, але він поблажливо дивляться на свою половину, ставлячись до неї як до дитини. Телець, без сумніву, створює для свого Овна найкращі домашні умови і обстановку як для роботи, так і для відпочинку. Причому, чим більше Овен кип’ятиться і вирує, тим стає спокійніше, спокійніше поводиться Тілець. А для Овна це є життєво важливим еліксиром, найкращим лікарським засобом як для тіла, так і для душі.

Сумісність знаків Зодіаку Овена і Тельця в шлюбному союзі, завжди може бути прихованою драмою до тих пір, поки вони не відпиляють і не викинуть у сміттєвий ящик свої роги, зрозуміло, разом з ревнощами. Тільки після цього пропадуть і сумніви, і проблематичність даного шлюбного союзу.

Найбільша складність для дівчини-Овна і хлопця-Тельця – навчитися залишати один одному особистий простір. Чоловік-Телець великий власник і дуже ревнивий. Йому не подобається, що у його жінки завжди багато друзів, і вона приділяє ще комусь уваги, крім нього самого. До того ж, жінка Овен завжди жваво цікавиться всім, що відбувається навколо, часом вона буває нетактовною і безцеремонною. А Овна дратує повільність Тельця, вона весь час намагається розворушити його. Тому у пари часто бувають сварки. Сварки в цій парі теж не приносять полегшення, не дають випустити пар. Телець довго відмовчується і терпить, а Овен вихлюпує агресію в нікуди. Але одного разу терпець Тільця закінчується, і тоді він приходить в таку лють, що здатний налякати навіть Овна.

Без сумніву, жінка-Овен для Тельця є самим рішучим, сильним і надійним партнером із усього Зодіаку. Для останнього добре те, що Овен відразу ж може причалювати, куди тільки чоловіка-Тельця завгодно і відразу ж стати «на якір». Зі своїм Овном Телець ніколи і ніде не пропаде. Овен, звичайно, може бути і вірним і відданим, дуже турботливим і справедливим, але у нього також є і свої «але», і їх чимало. Дівчина-Овен – це «діючий вулкан», на якому доведеться сидіти Тельцю.

Незважаючи на те, що вони обидва люблять працювати і займатися вдома, в домашніх умовах, постійно що-то в ньому переробляючи, прикрашаючи свій домашній вогнище, який завжди буде виділятися своєю індивідуальністю і оригінальністю, обидва партнери перебувають у вічних суперечках з-за якихось дрібниць, що часом заважає їм більш тривалий час перебувати разом. В квартирі кожен повинен мати свою окрему кімнату, хоча вночі — бути тільки разом.

За гороскопів сумісності Овена-Тельця — найважливіша умова для створення гармонійної та міцної сім’ї – це взаємна повага і дистанція по відношенню один до одного, побачити сильні сторони свого партнера, тоді недоліки померкнуть самі собою. Потрібно помічати гідності партнера, здібності і таланти – ті якості, які викликають повагу. Жінці-Овну варто віддати належне тому, який Телець працьовитий і наполегливий, як він дбає про матеріальний добробут, в тому числі і самого Барана. А жінці-Овну варто показати Тельцю, що у неї достатньо сміливості, щирості і сил, щоб не змінювати, не інтригувати і не підводити Тельця за його спиною. Поважаючи один одного, жінка-Овен і чоловік-Телець залишать один одному свободу бути такими, які вони є.

Також, ця пара виявляється міцною тоді, коли їх пов’язує щось крім почуттів. Як не крути, а вони різні і у кожного є шанс зустріти більш підходящого партнера. Жінка-Овен, незважаючи на безкорисливість, повинна оцінити матеріальні вигоди від союзу з Тельцем. Тоді вона стане більше дорожити стосунками і навчиться стримувати ті свої риси, які Тельцю особливо неприємні (їх небагато, чоловік-Телець терплячий і здатний змиритися майже з усім, якщо Овен не дає приводів для ревнощів і не намагається переробити Тільця).


Залишити відгук