Сумісність Жінка Овен Чоловік Скорпіон в Любові

Взаємини між чоловіком Скорпіоном і жінкою-Овном виникають на тлі чуттєвої любові, глибокого взаємного інтересу. Класичний приклад любовних відносин між чоловіком і жінкою. В їх союзі не буває нудно, в ньому є сплески емоцій в рівній мірі як негативних, так і позитивних. Скорпіон і Овен схожі за темпераментом, ритму життя, тому багато суперечності сприймаються з розумінням і швидко загладжуються.

Чоловік Скорпіон розважливий, розсудливий чоловік. Він наділений особливою ясністю розуму, математичним складом мислення, логіка і прорахунки завжди мають місце перед будь-яким важливим вчинком. Зовні незворушний, небагатослівний. Його внутрішній світ має емоційні фарби, душевна гармонія для нього понад усе. Чоловік Скорпіон любить вибирати позицію спостерігача, йому притаманна надзвичайна допитливість, у колективі поводиться обережно, неохоче йде на контакт з новими людьми.

Інтуїтивно вибирає супутника життя за відчуттями і відчуття спорідненості душ. Дивно, але саме зовнішня холодність так і тягне жінку Овна. Їй не терпиться дізнатися про цю людину, розібратися в його душі, бажаннях. Вона приємно здивується, коли відносини стануть щирими і справжніми, чоловік проявить пристрасть, справжню бурхливу любов.

Жінка Овен в парі з Скорпіоном навчиться розуміти його, вивчить всі можливі реакції, для неї він стане вже не загадковим, але все одно гаряче коханою людиною. Жінка Овен любителька демонструвати себе, хвалитися новими нарядами, слухати захоплені промови в свою адресу. Вона делікатна, товариська, контактна жінка. Навколо неї завжди багато народу і друзів і недругів. В парі обидва прагнуть до досягнення кар’єрного зростання у своїй професії.

Жінка Овен непостійна в своїх бажаннях, цілком імовірно, що в житті її мрії і цілі разюче відрізняються від початкових планів. В її дусі впадати в крайнощі, доводити ідеї до фанатизму. Овен натура енергійна, наполеглива, тільки їй не вистачає твердості в своїх цілях і спокою в діях.

Чоловік Скорпіон прагматичний і дипломатична людина, при виникненні сварок буде намагатися вийти на конструктивний діалог, щоб вирішити питання мирним шляхом. Жінка Овен, враховуючи її вибуховий характер, завжди приваблива і цікава чоловікові. Їх відносини показник, що навіть між такими емоційними і непростими типажами можливий ідеальний союз.

В сумісності жінка-Овен і чоловік-Скорпіон — дуже гарячий і пристрасний союз, але, на відміну від більшості інших емоційних спілок, він найчастіше буває дуже міцним. Якщо Овен і Скорпіон вирішили жити разом, то це надовго. Вони дуже тонко відчувають один одного і дивляться в одному напрямку. Обидва цих знака цінують один одного чесність, надійність, вірність і любов до справедливості. Крім того, що вони обидва володарі сильних характерів, так це ще й романтичні натури, у яких прекрасна сексуальна сумісність, що робить їх життя удвох незабутньою та яскравою.

Важка Вода Скорпіона утихомирює і приручає непокірне полум’я жінки-Овна, при цьому посилюючи його, тоді як чесність, прямота і безкомпромісність обох служать запорукою довгих і глибоких відносин, в яких обидва партнери знаходять те, що вони так довго шукали в інших знаків Зодіаку. Це один з кращих спілок.

У союзі чоловіка-Скорпіона і жінки-Овена є все, що необхідно: любов, пристрасть, взаєморозуміння, підтримка, психологічна гармонія, тонке відчуття один одного. Це союз воїна і амазонки. Коли вони разом, то ні у кого не виникає сумніву, що це пара, настільки вони гармонують один з одним, є двома половинками одного цілого. Вони – одна з тих пар, конфлікти яких закінчуються бурхливим сексом і красивим примиренням, де чоловік приносить дружині квіти-просто так, без приводу, а дружина надає чоловікові сил і енергії, надихає його на просування по кар’єрних сходах, забивання цвяхів у стіну і інші побутові подвиги. Вони посилюють один одного, містичним чином надаючи один одному глибини і сенсу, задаючи нові цілі.

Жінка-Овен тут знаходить чоловіка, який не тільки не згорить в огні її темпераменту, але буде їй рівний, а, можливо, в чомусь і перевершить. Один із найбільших каменів спотикання в сумісності Овена і Скорпіона – це ревнощі, причому стосується обох. Скорпіону ні в якому разі не можна давати приводів для ревнощів. Він володіє дуже хорошою пам’яттю і всі ваші «помилки», буде пам’ятати все життя. Жінці-Овну, пов’язуючи життя з чоловіком-Скорпіоном, варто пам’ятати про те, що цей харизматичний чоловік завжди буде притягувати жіночі погляди всіх віків, і приводів для ревнощів у вас може бути достатньо.

Також складності в цьому союзі бувають тоді, коли Жінка-Овен починає боротися за лідерство і вказувати Скорпіону, як того надходити в тому, чи іншому випадку. Скорпіон — сильний і самовпевнений чоловік. Подібна поведінка з боку жінки він розглядає як виклик, кинутий його авторитету і сумнів у тому, що він належно виконує свої чоловічі обов’язки. У такому разі Овну доведеться витримати колосальний пресинг, тому що Скорпіон буде невдоволений всім, що робить його жінка.

Щоб пара була ідеальною жінці-Овну необхідно віддати лідерство в сім’ї чоловікові, тим більше, Скорпіону, який відмінно справляється зі своїми чоловічими обов’язками. Зрозуміло, що жінка-Овен звикла все робити сама, самостійно вирішувати свою проблему, але в даному випадку це викличе шквал негативних емоцій з боку партнера.

Також подружжя можуть підстерігати бурхливі сварки із-за дрібниць (навіть незначних), оскільки обидва часто з принципу не можуть піти на компроміс. За гороскопів сумісності Овена-Скорпіона, оскільки, Скорпіон і Овен володіють сильними емоціями — їх сімейне життя не проходить без сварок. Жінка-Овен лише з великим трудом поступається чоловікові-Скорпіону лідерство в сім’ї.

Наскільки гармонійним буде цей союз багато в чому залежить від жінки-Овена. Астрологічно союз прекрасний, вас можна привітати, ви знайшли свого ідеального чоловіка, а він знайшов ідеальну жінку. Ви обидва високо цінуєте правду, чесність і щирість. Але, як відомо у всіх бувають камені спотикання і, щоб ваші ідеальний союз не розпався, жінці-Овену доведеться навчитися йти на другий план. Також амазонці-Овену варто навчитися відкриватися і довіряти. У разі виникнення конфлікту Вам варто спокійно і відверто поговорити з вашим чоловіком, у разі його невдачі – не критикувати, а доступно і аргументовано роз’яснити, в чому він неправий.

Також Скорпіону ніколи не можна брехати. У цього чоловіка інтуїція може бути побільше, і він миттєво розкусить брехня, запам’ятає її і зробить Вас нагадуваннями про неї. Чоловік-Скорпіон також обожнює бути покровителем, а тому, якщо ви покажете йому свою слабкість сильної жінки, ваші відносини гарантовано перейдуть на новий рівень. Ви знайдете ті сильні справжні почуття, які так довго шукали.


Залишити відгук