Сумісність Жінка Овен Чоловік Стрілець в Любові

Чоловік Стрілець і жінка Овен не зовсім ідеальна пара, їм притаманні протиріччя та прояви норовливість, але, незважаючи на це, пара пізнає радість, щастя і ніжну любов. Їх поява в суспільстві завжди немов яскравий промінь, насичений теплом і світлом, позитивом. Багато друзі та знайомі вважають цю пару ідеальною, часом не знаючи, що відносини у них не завжди бувають гладкими.

Енергетичне поле навколо них, притягує до себе талановитих та обдарованих людей. Найвірогідніше, Стрілець і Овен будуть прокладати дорогу до успіхів на творчій ниві чи в гуманітарних сферах культури і мистецтва. Бурхливі пристрасті, невтомне насолоду один одним, це магічне тяжіння двох нерозлучних сердець. З головою занурюючись в любовний вир, вони можуть надовго «випасти» з реальності. Здоровий дух суперництва, адекватна амбіційність, це те, що рухає парою, змушуючи досягати неймовірних успіхів у кар’єрному зростанні. Кожен прагне стати краще, бажаючи, що б один пишався іншим. Енергетичний дух пари настільки великий, що їм «по зубах» здійснення практично будь-яких бажань і цілей.

Відносини цієї пари наповнені яскравими відчуттями і враженнями, вони не проти кинутися в авантюру, люблять екстремальні подорожі, створюють творчі проекти, які завжди успішні. Разюче, але не часто зустрінеш таку пару, яка готова на все, заради любові, заради свого обранця. Самопожертва своїми інтересами, їх поняття такого немає. Є намічений орієнтир, і всі інтереси чудово коригуються і адаптуються під загальну мету. Таким чином, не обмежується творча думка, індивідуальність, а навпаки дається можливість дивитися на цілі по-іншому.

Чоловік Стрілець розважливий, розсудливий, в міру принциповий, наполегливий чоловік. Жінка Овен повітряна, неземна жінка. Їй по душі мріяти, фантазувати, вигадувати. Вона душа і основа союзу, завдяки якій відносини правильно і логічно, що розвиваються, мають витки злетів і падінь. Жінка Овен дуже чутлива до критики і словами поддевки, вони можуть служити хорошим стимулом. Вона може досягти значних результатів, лише б «утерти ніс», довести свою значущість. Для тривалого вогню любові парі слід постійно рухатись до намічених цілей, прагнути уникати одноманітності, сірих буднів. Інакше проста монотонне життя може негативно вплинути на відносини, на інтерес один до одного. У будь-якому випадку, перспектив зберегти сім’ю і стосунки пари багато. Створивши свій будинок, виростивши дітей у любові, доживуть до глибокої старості в мирі та злагоді.

Ще стародавні мудреці стверджували, що в сумісності Стрілець і Овен чудово доповнюють один одного. Можливо це і так, бо тут часто спостерігається, що любов між ними приходить з «першого погляду», а «коротке замикання» — ще задовго до самого дня одруження. Сімейне життя між ними взагалі обіцяє бути дуже гармонійною і благополучною.

По сумісності жінки-Овна і чоловіка-Стрільця — виходить дуже пристрасний союз, в якому немає місця спокою: це або любов, або ненависть, або химерне поєднання, спостерігається тільки в цьому тандемі. Чого не варто очікувати в цих відносинах, так це «нормальних повсякденних і звичних людських почуттів. А от усього іншого в ньому зазвичай буває з надлишком.

Самовпевнена жінка-Овен і незалежний чоловік-Стрілець можуть гаряче любити або так само палко ненавидіти один одного, а часом і любити і ненавидіти одночасно. Безумовно, така буря почуттів не дуже зручна для нормального сімейного життя, зате в союзі жінки-Овна і чоловіка-Стрільця завжди є пристрасть, блиск в очах, оптимізм і живий інтерес один до одного.

Овен і Стрілець – це класичний приклад пар, у яких бурхлива сварка закінчується таким же бурхливим примиренням і другим медовим місяцем. Цим людям завжди цікаво один з одним, у них багато спільного, оскільки обидва воліють вести активний спосіб життя, вони надихають один одного на подвиги і нові звершення. Чоловік-Стрілець, як правило, завжди і постійно спрямований на пошуки істини, і тут його найкращим помічником може виявитися саме жінка-Овен, бо наукові суперечки, бесіди і диспути між обома якраз і ведуть до цієї мети.

Відносини жінки-Овна і чоловіка-Стрільця – це союз двох відбулися, незалежних, повноцінних особистостей. Кохання цієї пари сильна і в домі панує повне взаєморозуміння. І Овен, Стрілець обожнюють подорожувати і їх полиці заставлені сувенірами, привезеними з спільних подорожей, обидва люблять активний відпочинок і не упускають можливість покататися на лижах, відправитися в ліс за грибами або підкорити гірську вершину.

Як правило, у них спільні інтереси, в їхньому домі завжди весело, вони з цікавістю проводять час, не переймаючись, товариством один одного. Ніхто не захопить чоловіка-Стрільця ідеєю так, як жінка-Овен, і ніхто не викличе у нього таких сильних емоцій. Їх спільне життя можна порівняти із життям біля підніжжя діючого вулкана: одного разу рвоне, але ж так по-справжньому, так захоплююче і так незвично…

Основна проблема сумісності знаків Зодіаку Овен-Стрілець – це ревнощі. По-перше, чоловік-Стрілець не поспішає узаконити стосунки, навіть якщо його все влаштовує в партнерці, просто це дуже волелюбний знак і не терпить ніяких зазіхань на свою свободу. Також, Стрільцям складно зосередитися на людину, а почуття жінки-Овна дуже вразливі і ніжні, і їй хочеться бути єдиним сонечком для свого чоловіка-Стрільця. Вона стане ревнувати свого супутника життя до всіх його численним друзям і приятелям і спробує його контролювати. Це, природно, може викликати бурю негативних емоцій у волелюбного Стрільця.

За гороскопів сумісності Овена-Стрільця — основна проблема цієї пари – ревнощі. Тому, жінці-Овну, що вирішила зв’язати свою долю з чоловіком-Стрільцем просто необхідно, для гармонійного життя, прийняти його таким, який він є. Варто приборкати свою ревнощі і пам’ятати про те, що якщо чоловік-Стрілець вибрав вас, то він до вас обов’язково повернеться, природно часом визначить він сам. Ніколи не обмежуйте свободу Стрільця, просто змиріться з тим, що він такий. Також варто навчитися робити все разом: обговорювати прочитані книги або новини, разом ходити в гості і т. д. Коли ви будете весь час разом, у вас може бути менше приводів для ревнощів.

Також тут може підстерігати ще одна складність. Якщо чоловік-Стрілець, відчує повну свободу, він може почати віддалятися від Вас. В такому випадку, змусьте його ревнувати. Нехай злякається того, що може Вас втратити. А він злякається, так як дуже дорожить своїм Овном.

З упевненістю можна сказати, що спільно зіграна п’єса під назвою «шлюбний союз» тільки тоді матиме успіх, якщо ролі між партнерами будуть визначені вірно і справедливо. Жінки-Овни, як правило, швидко і легко справляються зі своїми партнерами Стрільцями. Рішучість перших завжди бере верх над коливними почуттями останніх. Тут зустрічаються два однаково неспокійних серця, які не дратують один одного. Іноді, зрозуміло, виникають певні труднощі, але в основному із-за різного трактування, інтерпретації таких світоглядних понять, як, наприклад, «свобода» чи «незалежність» або їм подібних.


Залишити відгук