Сумісність Жінка Овен Чоловік Ваги в Любові

Союз чоловіка Ваг і жінки Овна це справжній ураган пристрастей, наповнених бурею емоцій. Неземна любов між ними, може призвести або до ідеального розуміння, або до протистояння, подібного холоднокровною війні в боротьбі за свою перевагу. Зустрівшись, пара довго буде приміряти на себе роль обранця, придивлятися до життя партнера з неприхованою цікавістю. Їх можуть захопити власні відмінності один від одного, спосіб життя, розуміння щастя, сприйняття і реакція на життєві ситуації.

Жінка Овен активна, динамічна, уперта натура. Все їй вдається, немає такого, що їй «не по зубах». У відносинах затято відстоювати чільну позицію. Проте відкриті спроби загнати чоловіка Ваги «під каблук», будуть викликати з його боку жорсткий протест.

Чоловік Ваги береже свій особистий простір, періодично любить усамітнюватися, воліє ясність і свободу у стосунках. Жінка Овен любителька галасливого відпочинку, їй постійно потрібна увага суспільства, контакт з різними людьми. Овен, як і чоловік Ваги, цінує незалежність, так само не вітає будь-які умови, рамки, що обмежують її волю.

Лякає Овна в Терезах його непередбачуваність, замішана на загадковості, неможливість прорахувати його кроки, думки, вчинки, в реакцію. Його бажання або цілі за життя раз у раз змінюють орієнтир, а в результаті і кінцевий результат. Домігшись свого місця провідною у відносинах, жінка Овен повинна вибрати делікатну тактику по відношенню до чоловіка Ваг. Він не потерпить гордовитих слів в свою адресу, холодного примусу.

Чоловік Ваги під правильним керівництвом мудрої жінки здатний «звернути гори», в ньому прокидається невгамовний потенціал до прагнень, досягнень, він може досягти небувалих висот у бізнесі. У ньому є ділова «хватка», залізна логіка, математичний склад розуму. Жінці-Овну необхідно довіряти, не перешкоджати її зустрічам з друзями, з її звичним колом спілкування.

Овен вірна натура, часто вона однолюбка. Їх відносини насичені яскравими враженнями, низкою сварок і бурхливим примиренням, одноманітність їм не загрожує. Примітна особливість в парі це вміння підтримати в горі, біді і від душі радіти успіхам рідної людини. Їй варто побоюватися власних завищених амбіцій, неадекватних претензій, грубих слів.

Чоловік Ваги і жінка Овен обов’язково знайдуть компроміси, шляхи вирішення проблем, досягнуто взаємного задоволення з усіх питань. Зірки пророкують довге щасливе сімейне життя за умови прояву поступливості, лояльності до партнера.

Пара жінка-Овен і чоловік-Терези в сумісності відчувають себе так, немов знайшли другу частину себе. Це дуже хороша, доповнюючи один одного, пара. Жінка-Овен дуже сильна і рішуча. Ці її якості допомагають їй іти вперед, зберігати пристрасть, постійно підтримувати новизну почуттів, а чоловік-Терези – дуже тактовний, ніколи не втручається в особисте простір Овна, не любить суперечок і робить все для того, щоб жити в злагоді і не переробляти одне одного.

Овнів завжди притягає зовнішня краса Ваг, а останніх — сміливість і хоробрість, рішучість і бойовий дух Овна. Цей шлюбний союз може бути і забавним і повним сили й життя, але тільки за умови, що вони обидва навчаться приборкувати негативні властивості та якості свого характеру і вдачі. Особливо — Овен, зі своєю тенденцією діяти, наступати, атакувати, всі гнути і згинати, ламати і зривати, руйнувати все старе і прокладати шлях-доріжку до всього нового, ще незвіданого. Терезам необхідно згладжувати і вирівнювати, скрізь і всюди вносити гармонію, так як вони надають велике значення і хорошому вихованню, і вміння вести себе в суспільстві і т. п.

В парі Ваг і Овна люди довго зберігають молодість і здоров’я. Ці люди прекрасно доповнюють один одного, діляться силами і гарним самопочуттям. Важливо і те, що в парі на довгі роки зберігається сексуальний інтерес один до одного, це стимулює і Овна, і Ваг виглядати бадьоріше, красивіше і молодше.

В цій парі жінка-Овен дає чоловікові-Терезам так необхідну йому енергію для руху вперед. Причому в ідеальній парі ця енергія не переходить в тиск. Хороша подруга-Овен не змушує чоловіка досягати успіхів, а заряджає його оптимізмом і спрагою діяльності. Жінка-Овен щаслива від того, що поруч є людина, яка готова на поступки, легко витримує її шалений характер і не сперечається з нею по дрібницях.

В ідеальній парі немає зміни ролей, при якій більш сильний Овен веде себе по-чоловічому і стає главою сім’ї. Навпаки, ідеальна пара (для будь-яких знаків) – та, в якій чоловік залишається чоловіком, а жінка – жінкою. Жінка-Овен допомагає чоловікові-Терезам відкрити свої чоловічі риси і домогтися чогось у житті. Для цього вона направляє свою енергію на будинок і сім’ю, зігріваючи їх, не даючи оселитися в будинку нудьги і одноманітності.

На сумісність Овена і Ваг впливає те, що в зодіакальному колі ці знаки розташовані один навпроти одного. Це говорить про те, що вони притягуються, але одночасно в їх характерах є багато відмінність і незгоди. Головна їх кармічне завдання – допомогти один одному поліпшити якості свого партнера, доповнювати його, при цьому залишаючись самим собою, а не міняти, ламати свого супутника життя. Тому проблеми у пари будуть тоді, коли вони стануть нав’язувати один одному, свій погляд на світ. Звичайно, лідируючі позиції займає Овен, але і Ваги мало поступаються йому в цьому. Вони також вміють впливати на людей, але робить це м’яко, а не нахрапом, як Овен.

Жінки-Овену не варто підштовхувати свого чоловіка до того, щоб він розділив з нею її захоплення. У цьому випадку можуть початися сварки і суперечки. Також до конфліктів може призвести наполегливе пропозицію жінки-Овна поміняти роботу на більш перспективну, але напружену, якщо буде вимагати від Ваг однозначної думки про якусь людину або випадку, і звинуватить його в лицемірстві. Адже те, що Терезам здається тактовністю і умінням жити легко, для Овна – лукавство і лінь.

Ваги по своїй натурі досить повільні і схильні все зважувати. Тому його може дратувати надмірна активність і діяльність подружжя-Овна. Він спеціально почне робити все ще повільніше, щоб показати Овну, що світ не завалиться, якщо вона знайде в ньому час для комфортного відпочинку. Але Овен зовсім інакше дивиться на комфорт, а Ваги тільки виведе її з себе.

Ось такі суперечності щодо сумісності знаків Зодіаку Овена і Ваг. А якщо вони будуть зростати, що тоді? Тоді Овну тимчасово доведеться піти з дому, щоб якось охолодити свою гарячу голову, Терезам ж тимчасово припинити всі відносини з ним до тих пір, поки не розійдуться хмари і домашня атмосфера не розрядиться і не відновиться. У цих випадках, як правило, доля їх союзу майже повністю залежить від подальшої поведінки Овна.

По сумісності гороскопу Овен-Терези — в цьому союзі зазвичай не обходиться без бурхливих емоцій: чоловік-Терези з його частими перепадами настрою і активна, прямолінійна жінка-Овен не звикли стримувати свої почуття. В їх відносинах, як правило, є і любов, і пристрасть, і боротьба за лідерство в сім’ї.

Сам по собі Ваги відноситься до лідерства досить спокійно, однак жінка-Овен часом настільки явно намагається довести своє верховенство, що його чоловіче самолюбство не дозволяє йому поступатися. Крім того, жінка-Овен буває незадоволена його фінансовими та кар’єрними успіхами, що з усією прямотою здатна періодично висловлювати йому прямо в обличчя. В результаті у них в сім’ї зазвичай нерідкі конфлікти і з’ясування стосунків, які можуть привести до розриву. Втім, цей гарячий і пристрасний союз може виявитися досить міцним, якщо тільки партнери навчаться поступатися один одному.

На жаль, навіть самі виховані Овни і Ваги не можуть залишити один одного в спокої. Вони можуть бути толерантні у поглядах, з повагою ставитися до чужої думки, бути тактовними, але коли справа торкнеться їх партнера, це їм не допоможе. Між дівчиною-Овном і хлопцем-Вагами повітря іскрить від напруги, і якийсь час вони будуть сперечатися і сваритися. До цього потрібно поставитися спокійно і з розумінням. З часом пристрасті стихнуть, і вони притруться один до одного, а на початку відносин їх буде утримувати лише палка любов і примирення з допомогою інтиму.

Щоб не сталося, в цій парі жінка-Овен обов’язково повинна навчитися довіряти своєму чоловікові. Те, що очевидно для Ваг, зовсім не очевидно для Овнів, і поки не прийшло осяяння, жінка повинна прийняти на віру, що Ваги – не лицемір і не брехун. Він не намагається «бути для всіх хорошим», він намагається не порушувати гармонію навколишнього світу і дійсно вважає сварки неправильним поведінкою.


Залишити відгук