Сумісність Жінка Овен Чоловік Лев в Любові

Безсумнівно, ідеальна пара чоловік Лев і жінка Овен, чудово доповнюють один одного. Для оточуючих їх відносини приклад для наслідування, навіть деякої заздрості. Чоловік-Лев і жінка-Овен разом наполеглива, працьовита пара, разом досягають високих результатів у веденні спільного бізнесу, однаково динамічно розвиваються в професійній сфері. Багато чого їм дається легше, тому що поруч чуйний, надійний партнер. Їх відносини сповнені гармонії, вони не відволікаються на розбіжності, спрямовують свою енергію на інтелектуальне зростання.

Чоловік-Лев умілий стратег, у ньому розвинена самостійність, відповідальність, сила волі. У ньому є здорова амбітність, принциповість, його характер урівноважений, мислить і діє він адекватно. Недоліки, як і в будь-якій людині, присутні, але куди вже без них. В його характері присутня впертість, може вступати в запеклі дебати, сперечатися з приводу гарного життя, політики, шкоду і користь чого-то б не було. У жінці Овні його притягує її природність, вміння бути справжньою, чесної, її критику він сприймає як підказку чи піклування, настільки Овен дипломатична і делікатна. Її зовнішність, хода, рухи, манери, притаманна вихованість заворожує Лева, в його очах вона його «Левиця», королева.

В їх відносинах не знайдеться місця великим сварок, вони трапляються з-за запальності, від слів, сказаних зопалу, однак, обидва вміють керувати своїми емоціями, тому подібне відбувається вкрай рідко. У шлюбі, могутній Лев постарається зайняти місце на троні, він пишається своєю приналежністю до чоловічого роду, і вважає своїм обов’язком бути главою. Овен майстерно займе позицію «сірого кардинала», при цьому самолюбство Лева не зачепили, а життєвий шлях сім’ї розвивається за її правилами. Всі задоволені і щасливі.

Жінка-Овен немов фундамент, наскільки міцно чоловік породить в ній почуття надійності, настільки й буде тверда опора і тил для нього. В ній згусток всього позитивного, що може бути в жінці. Вона пунктуальна, рішуча, по-жіночому слабка, при цьому із завидною самовладанням, вміє надихати на сміливі вчинки людей. Жінці — Овну в чоловікові Леві дуже подобається його стати, подобається, що його постава виражає мужність, хоробрість, войовничість. Вона відчуває себе з ним захищеною, коханої, як за «кам’яною стіною». Володіючи даром впливати на людей, переконувати в правильності дій або навпаки. До питання шлюбу підійдуть абсолютно впевнено з готовністю жити разом під одним дахом. Зірки пророкують парі щасливе і довге спільне життя, доля прихильна і нагородить прекрасним потомством, безтурботним життям в солідному віці.

Взаєморозуміння в сумісності жінки-Овена і чоловіка-Лева, в астрології вважається ідеальним. Цей союз можна по праву назвати кращим у всьому Зодіаку. Жінка-Овен і чоловік-Лев ідеально доповнюють один одного, не перевиховують партнера і не конфліктують. Сімейне життя таких людей дуже яскрава, сповнена творчості та вогненної пристрасті, причому Лев поруч з Ягням може реалізувати весь свій творчий потенціал, а Овен при цьому буде безмежно щаслива.

Лев і Овен вважаються дуже сильними знаками, з величезним творчим потенціалом, який робить їх щасливішими і талановитіші більшості людей інших знаків Зодіаку. Утворюючи сімейну пару, вони цей потенціал подвоюють. Разом їм все по плечу, вони допомагають здібностям партнера розкритися повною мірою і стають Особистостями з великої літери – яскравими, цільними і цікавими. Природно ці люди привертають увагу оточуючих і навіть щирі і доброзичливі, не можуть утриматися від заздрості при вигляді цієї пари.

В сумісності Лева і Овна є взаєморозуміння і психологічна гармонія. Вони додають один одному сил. Крім того, чоловік-Лев і жінка-Овен не стають один для одного тягарем або перешкодою на шляху до мети (а у кожного Вогняного знаку є своя мета), а разом досягають успіху. Додайте до всього перерахованого постійний сексуальний інтерес один до одного і хорошу сумісність в сексі, і Ви зрозумієте, що їм складно знайти когось, з ким був би такий ідеальний союз.

Складність цієї пари в тому, що жінка-Овен до зустрічі зі своїм Левом вирішувала все самостійно, і серед оточуючих мало було їй рівних. Тому їй дуже важко віддати лідерство в сім’ї своєму чоловікові. До того ж, Лев, у душі завжди залишається дитиною, і Овен часто його може сприймати саме як дитину. А хто ж слухається дитини? Тому на перших порах у цій парі на перших порах йде боротьба за владу, пом’якшена пристрасної взаємною любов’ю. Лев, найчастіше дозволяє випустити Овну пар, не сперечається і не скандалить, але непомітно, день за днем, гне свою лінію і в кінці кінців добивається того, щоб жінка-Овен визнала його верховенство в сім’ї.

До того ж Овен і сама розуміє, що лідером у парі повинен бути чоловік, а тим більше Лев. З часом жінка-Овен розуміє, що його характер куди импульсивней дружина, і вона починає діяти, не замислюючись про те, який результат хоче отримати, в кінці кінців. Лев же, набагато стабільніша в звичках і поглядах, зберігає одну мету на довгий час і ретельно прораховує кінцевий результат, і саме чоловік-Лев в парі з жінкою-Овном, повинен ставити спільні цілі.

По сумісності гороскопу Овен-Лев – пара в цілому дуже гармонійна і будь-які труднощі не стануть для них катастрофою. Головне, що слід запам’ятати жінці-Овну, це те, що чоловіка-Лева не за яких обставин не варто принижувати. Якщо для доказу своєї переваги Овен надумає вразити співрозмовника, відносини з Левом можна вважати грунтовно подпорченными, а то і закінченими. Всі інші методи спору, аж до бурхливих сцен і биття посуду, не зашкодять парі і закінчаться «дахозривальним» сексом. Іноді вдома Лев може і порикувати, але це робиться більше для вправи і освіження голоси, тому що на Овна його гарчання не справляє жодного враження.

Також, жінці одразу ж варто відмовитися від боротьби за лідерство в сім’ї і віддати «кермо правління» главі сімейства. До того ж, жінка-Овен незабаром може переконатися, що поради Лева корисні, а його рішення виявляються кращими, в той час як її імпульсивні і необдумані вчинки частенько грають з нею злий жарт. Також, варто зазначити, що сімейні кошти повинні бути зосереджені в руках Овна. Лев має «царські» замашки і любить безоглядно тринькати, расшвыривать гроші куди попало.


Залишити відгук