Каштан — Гороскоп Друїдів

Дати Каштана: 15 травня — 24 травня; 12 листопада — 21 листопада.

Риси народжених під знаком Каштана: відвага, реалізм, спостережливість і проникливість, організаторські здібності.

Сумісність: з Дубом, Горіхом і Інжиром.

Несумісність: з Яблунею, Вербою, Липою, Жасмином, Ясеном, Маслиною.

Люди цього знака красиві і дуже привабливі, проте заради вигоди не будуть користуватися своїми перевагами. Каштанам потрібен великий життєвий простір, оскільки у них багато сил і енергії, що вимагають виходу. Вроджене почуття справедливості веде до того, що представники цього знака починають протестувати (часто навіть мимоволі), коли стають свідками її порушення. Це обдаровані люди, дії яких відрізняються точністю і швидкістю. В той же час вони не проти вдатися до філософських роздумів і помріяти. На життя Каштана чинить значний вплив його оточення. Спілкуючись з людьми, Каштани нерідко демонструють відсутність належної гнучкості. Наслідком цього нерідко стає часта зміна занять протягом життя, а також велика кількість розчарувань. Оскільки люди, що народилися в ці дні, відрізняються підвищеною чутливістю і вразливістю, негатив у їх пам’яті зберігається надовго. Каштанам притаманна така якість, як тяжіння до зручного, облаштованому побуті.

Він готовий відстоювати свою правоту будь-якими засобами, незважаючи на наслідки. Неприязно відноситься до ощадливості, до всяких тактичних і дипломатичних вивертів, чим часто ненавмисно відновлює проти себе людей. Відсутність гнучкості в спілкуванні з іншими приводить до того, що він змінює багато занять і випробує багато розчарувань, що пам’ятає довго, тому що дуже вразливий і чутливий. Незважаючи на наполегливість і витримку, не буває впертий. Вміє бути обачним і завбачливим, завдяки чому звичайно не має матеріальних проблем. Велике значення додає правилам моралі і схильний до пуританству, незважаючи на визначену чутливість. Несподіваним у ньому є прагнення до життєвих зручностей. Іноді справляє враження непристосованого до життя, але це тільки наслідок ворожості і відсутності довіри до себе та інших.

Чоловіки Каштана

Людей, народжених під цим знаком, відрізняють стійкість, яку не слід плутати з упертістю, і послідовність. Морально-етичні норми для чоловіків-Каштанів — не порожній звук, а тому їх поведінка відрізняється консервативністю, хоча від природи вони досить чуттєві.

Жінки Каштана

Ці розумні і дуже спостережливі створення обожнюють своїми вчинками приводити оточуючих в стан шоку. Багато в чому це пояснюється їх невпевненістю в собі, а також недовіра до людей. Ще один наслідок цих якостей — уявна непристосованість жінок-Каштанів до життя.

Любов і шлюб

Каштанам дуже потрібні любовні відносини. Вони відчувають страх перед тим, що ніхто не зацікавиться до них палким почуттям. Крім цього, представники цього знака — однолюби. Все це накладається один на одного і утворює складну гаму почуттів, що не може не позначитися на поведінці. Є ймовірність, що партнерові дії Каштана здадуться дивними, і їх відносини ускладняться.


Залишити відгук